Dokonalá skrýš

David (Sean Faris) a Emma (Briana Evigan) se konečně nastěhují do nového vysněného domu, ale po krátkém čase zjistí, že ve zdech domu je ukryto velké množství drog. Když se mladý pár rozhodne odejít, zabrání jim v tom ozbrojený soused Spector (Dolph Lundgren) s komplicem. Následně zjišťují, že dům není jen obyčejnou skrýší drog, ale také operačním centrem drogového bosse, který je pohřben pod podlahou domu. David a Emma se musí vydat na útěk před zabijáky, kteří chtějí všechny drogy i důkazy zpátky. (ssfan)

Kingjiri

Bez větších očekávání jsem na Stash House koukal hlavně kvůli nezvyklý záporný roli Dolpha Lundgrena. A nakonec jsem byl trochu spokojenej - nejen s výkonem Lungrena, ale i s celym snímkem. Jo, scénář je poněkud děravější (uplně běžně se dá přes známý koupit barák drogovýho bosse; nikdo z americkýho páru nemá v roce 2012 mobila, aby zavolal policii apod.) a postavy se občas chovaj jako po lobotomii, nicméně se občas objevil náznak napětí a těch 90 minut uteklo překvapivě rychle. Menší palec nahoru dávám za závěr (oběť vs. rukojmí), ani jsem vzhledem k předchozímu ději nečekal, že by si s nim scénáristi víc vyhráli, dvě silnější hvězdy. ()

Psycho.R

Kdyby v tom nehrál Dolph, asi bych si to nestáhnul. Ale jako nestranej člověk musim říct, že by se mi to zamlouvalo ještě víc, kdyby bylo lepší osvětlení. Ta tmavost mi příjde vhodná spíš pro artový filmy. Nevim nejsem zrovna v thrillerech odborník, třeba je to dobře. Můj oblíbenec zahrál šílence dobře a uvěřitelně, víc jsem nepotřeboval :-) ()

Acrobat odpad!

To toporné chodenie Dolpha a nemožnosť vysloviť súvislú vetu je na kusanie nechtov. Sicariov neposlali, lebo sú to magori, kde nulový príbeh pochopil aj režisér a naordinoval snímať film cez statické kamery domu. Atraktívny súboj Toma Cruisea s Dolphom sa premenil v štúdiové baletné kreácie v jednom dome, kde FIncher to nie je. Zbytočne vyšumelý film. Čo nájdeš pri predohre ? (videné 29.1.2019, JOJcinema archív) ()

TommyDiamond

Tento film by se měl spíš jmenovat Dokonalá blbost. Režisér Eduardo Rodriguez na něčem asi pořádně frčel, když tohle natáčel. Scény, které svou nesmyslnosti doslova bili do očí + hromada filmových chyb. Příklad za všechno: hozený granát do komínu, skrýš v účtárně a třeba ten závěrečný déšť v záběru ( to bylo jako když mi doma prší před monitorem), atd. Napětí bylo na nule. Spíš to bylo celé tak trochu k smíchu. A já si přál, ať už to konečně skončí.... ()

DavidWebb

Eduardo Rodriguez ukuchtil pre divákov (bez urážky) béčkový komorný trilerík v celkom slušnej kvalite. Vybral si nato námet síce už viac krát videný ale nie úplne skopírovaný a urobil to spôsobom relatívne profesionálnym. Teda, ak vezmeme do úvahy, že väčšina badžetu išla na honoráre hercov, tak na ostatné logicky toho veľa neostalo. Ale, ono ani nebolo treba. Žiadna veľká akcia ako strieľačky alebo fajty sa tam nekonajú a celé je to skôr vystavané na atmosfére a mali tomu pomôcť aj herecké výkony. Ále nepomohli. U Dolpha je nato asi každý už zvyknutý (paradoxne on tu nebol ten najhorší). Napadnutá zaľúbená dvojica mi prišla herecky slabšia a čo horšie, neboli mi ani dvakrát sympatickí. Bože, ja som snáď nakoniec držal päste Dolfovi, jako že nach z toho vyjde víťazne. Škoda. Každopádne som sa pri tom celkom zabavil, stále som bol zvedavý ako sa to posunie ďalej a čo je dôležité - film ma nerozčuľoval! čo sa iným triľerom vďaka debilnému chovaniu postáv a hlúpym dialógom dokonale darí. No... Po nehorázne krutom mučení by som priznal, že štvrtá hviezda je za Dolfa. Ten švéd je skrátka frajer. ()

64B

Pfff, ani nedokoukáno, Faris mě strašně nudil. Thriller bez napětí, akce a jenom o tupých dialozích. ()

Pitryx

Je to, pravda, takové trošku těžkopádnější, ale v závěru se to trošku vylepší. Tedy, ne že by se z toho stal čertví jaký nervák, to zase ne, ale v podstatě to ušlo. Hodnoceno jako celek, lehce podprůměrné podívání. 201411119529/9929 ()

johnsnow

Film kde Lundgren síce hraje záporáka a nie je na plátne až tak dlho, ale kradne si ich pre seba a najmä v záverečných 20 minútach to má napätie, žeby sa dalo nožom krájať. Ten jeho kolega debilko, párik je v pohode zahraný, nápad s domom super využitý na B-čkový film samozrejme. No a zvyšok osadenstva už nemá bars priestoru ()

Prubner

U takovýchto filmů je vždycky problém, pokud fandíte záporákovi a ne klaďasům. A já tady celou dobu fandil Dolphovi, aby ty dva nevýrazné a nudné mlaďochy konečně zabil. A když se tohle stane, je už úplně jedno, že film je celkem dobře natočený. ()

R.I.S.A

No nečekal jsem nic extra kort když to dávaj na Nově v neděli o půlnoci, Dolph jedinej se mi tam moc líbil a fandil sem mu ať ty dva zmrdy rostřílí nasračky :) ()

karnifex

Hrál tam Lundgren? Hrál! Byl skvěle nadabovaný? Byl! Už jenom splnění těchto dvou podmínek u mě zaručuje 2 hvězdy. Navíc zde Seržant bojuje proti dvojici namyšlených zbohatlických fracků (ajfouny, SUV, trapná kérka jak z Bravíčka), takže je asi celkem jasný, komu budete fandit. Film byl vysílán tak pozdě, že jsem se nedodíval až do konce, což je ale možná dobře - aspoň jsem byl ušetřený zklamání, že to ti dva blbý fakani nakonec beztak vyhráli. Pche, kdyby to bylo ve skutečnosti, Dolph by s něma do pěti minut vytřel podlahu a z nóbl domečku udělal kůlničku na dříví, blbečci podělaní.. ()

chaosteory

Jako skalní fanoušek Lundy jsem tomu trochu přidal, no dobře trochu víc sem tomu přidal, ale řekněte sami, není to na lepší hodnocení? Delfín hraje zase v americkým filmu, s americkýma hercema a to doufám, za americkou měnu, i když při pohledu na jméno rejžiséra se možná platilo i v pesetách. Jako tak, scénář je na prd, hlavní dvojice mohla klidně paniku zapnout na větší level a hispánskej mamlas je blbej, jak víko od kanálu. Na druhou stranu u Dolphovi postavy byla snaha o překvapení, nevyšla sice, ale cenním ji. Napětí, ač hodně plíživě u zěmě, bylo a čím se film chýlil ke konci, bral na obrátkách i děj. ()

Mark1983

Na to,jak jsem se na film těšil,jsem zjistil,že se jedná jen o pouhý filmový průměr,který místy i trochu nudí,i když se to nakonec tak ňak rozjede,ale není to žádný skvost.Navíc jsem byl na film zvědavý hlavně kvůli Evigan,která zatím aspoň podle mě měla dobré filmy,ale kdyby se tam jednalo jen o Lundgrena tak bych se na film ani nepodíval,jelikož Lundgren je v posledních letech filmově až neskutečně nudný.Tváří jak ten největší drsňák a divák jen zívá nudou. ()