Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pítrs85
  *****

  Další megaprča od dua Gervais-Merchant, některé situace a narážky jsou sice už trošku se opakující s předešlou tvorbou (hlavně Extras je z toho cítit, jen Rickyho jako největší pako pod sluncem nahradil Warwick), ale otázka zní, jestli je to vůbec na škodu, protože ten humor pořád šlape, situace jsou pořád vyhnány do extrému, do situací, kdy vás paní důstojnost již dávno opustila a radši šla spáchat harakiri... Každopádně Warwick Davis je geniální "náhradou" za Gervaise, jenž svého malého vzrůstu dokáže skvěle využít, z čehož pramení spousta masakrálních scén (i takové vystupování z auta se s ním mění ve srandu hromadného ničení :-). Díl s Johnny Deppem nemá absolutně chybu, Depp zde má nejlepší roli od časů Ospalé díry... 4* za seriál, pátá hvězda potom za ty "kaskadérské" kousky Davise, za které by se nemusel stydět ani Johnny "Jackass" Knoxville.(31.7.2013)

 • Joe321
  ****

  Ze začátku jsem se cítil trošku podveden, protože všechno jste už viděli v The Office a Extras předtím. Nedá se ani ubránit dojmu, že Davis prostě jen napodobuje Gervaise. Tohle mi celou dobu běželo v hlavě, takže jsem si nějak nedokázal trápení Warwicka Davise pořádně užít. Zpětně jsem si ale začal uvědomovat, že jsem se vlastně celou dobu skvěle bavil. Přemýšlel jsem nad třemi, dal čtyři. -"I'm working with a great director... Tim Burton. Have you ever heard of him?" -"Of course. Yeah." -"Do you have any idea who my leading lady is on this film?" -"Erm, in the Tim Burton film? Helena Bonham Carter?" -"How'd you know?" -"Stab in the dark."(10.2.2012)

 • milka
  ****

  Strašná hlína. Ricky Gervais a Stephen Merchant jsou komediální géniové a Warwick Davis je teď pro mě fakt velkej borec. Udělat si ze sebe takhle velkou srandu chce totiž fakt koule. Geniální hlášky, nekompromisní humor, výborná camea. Jen škoda místy až moc se opakujících vtipů na téma: "(Ne)jsem slavnej.", který už s přibývajícími díly tolik nefungovaly. I tak ale hodně velká spokojenost.(2.4.2012)

 • Hitman_47
  *****

  Kdo žral Extras, bude žrát i Warwicka.... je to úplně stejnej lůzr, i když v tomhle případě ten největší lůzr z celého showbizu. Cameo role jako vždy potěší a Warwickovy ksichty nikdy neomrzí ! Přidejte k tomu dementního a neschopného účetního, který se nikdy nezapomene vysmát trpajzlíkovi přímo do obličeje za to, jak moc je v prdeli a máte klasickou komedii o cizim neštěstí, které máme všichni tak rádi :)(21.12.2011)

 • TommyLeeJape
  ****

  Ze začátku trošičku zklamání, ale naštěstí má seriál vzestupnou tendenci. Kanclu ani Extras se to zdaleka nevyrovná, nicméně Rickyho rukopis je z Warwickových úst cítit na míle daleko, a právě díky němu je Life's Too Short pořád nadprůměrná zábava, ne však pro každého. Konfrontace Gervaise s Johnnym Deppem je naprosto geniální, stejně jako pokusy o komedii v podání Liama Neesona. Kdybych neznal Davida Brenta a Andyho Millmana, asi bych dal i pátou hvězdu, takhle jsou to slušné čtyři.(18.6.2012)

 • - Warwick Davis vlastní agenturu pro herce malého vzrůstu i ve svém skutečném životě. (lehkoživka)

 • - Název Life's Too Short vymyslel Warwick Davis. (lehkoživka)

 • - Nápad na fiktivní dokument vznikl během natáčení seriálu Komparz (od r. 2005), ve kterém si v 9. epizodě 2. série zahrál i Warwick Davis. Davis vyprávěl Gervaisovi a Merchantovi historky ze svého života, např. jak si při nakupování v supermarketu musí pomáhat mopem nebo jak se ho lidé chtějí dotknout pro štěstí. Gervais s Merchantem v nich viděli obrovský komediální potenciál. (lehkoživka)