Reklama

Reklama

Epizody(8)

Obsahy(1)

Britský břitký sitcom Life‘s Too Short, jejímž hlavním hrdinou je Warwick Davis, zobrazuje hrdinův "normální" život . Warwick provozuje agenturu pro hledání práce pro lidi malého vzrůstu, jako je on sám, a nejen proto si valnou část práce přenechá. Sekundují mu Ricky Gervais a Stephen Merchant, kteří seriál zároveň režírovali. (JackieBliz)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (71)

Hitman_47 

všechny recenze uživatele

Kdo žral Extras, bude žrát i Warwicka.... je to úplně stejnej lůzr, i když v tomhle případě ten největší lůzr z celého showbizu. Cameo role jako vždy potěší a Warwickovy ksichty nikdy neomrzí ! Přidejte k tomu dementního a neschopného účetního, který se nikdy nezapomene vysmát trpajzlíkovi přímo do obličeje za to, jak moc je v prdeli a máte klasickou komedii o cizim neštěstí, které máme všichni tak rádi :) ()

bartias 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Life’s Too Short celkem zdařile navozuje dokumentární atmosféru. Pokud chvílemi opravdu zapomenete, že děj vychází ze skutečnosti jenom částečně a většina je smyšlená, je to hlavně díky Davisovi, jeho herectví a tomu, jak se před kamerou chová přirozeně. Hrubě nekorektní humor z geniálně chorých mozků pánů Gervaise a Merchanta hlavní hvězdě očividně sedí jako sako střižené na míru. Některé vtipy jsou už sice moc a zvlášť po několika shlédnutých dílech už je toho loserství občas přespříliš. Většinou to ale vychází. 7/10 ()

Reklama

Thomick 

všechny recenze uživatele

Senza kontrast trpasličího pokolení, hromadně utlačovanýho pro jeho výšku, a trpaslíka-jedince se sebevědomim sahajícim pro jistotu dál než na půdu. A ještě víc senza byl odkládanej dovětek s Val Kilmerem aka regular sized Warwickem. Highlight celýho seriálu pro mě představuje cameo Liama Neesona; to bylo absolutně odzbrojující. Chlámal jsem se u toho, až mi blbě bylo. Nakonec jediná moje větší výtka k Life's Too Short by byla asi taková, že je... too short. ()

TommyLeeJape 

všechny recenze uživatele

Ze začátku trošičku zklamání, ale naštěstí má seriál vzestupnou tendenci. Kanclu ani Extras se to zdaleka nevyrovná, nicméně Rickyho rukopis je z Warwickových úst cítit na míle daleko, a právě díky němu je Life's Too Short pořád nadprůměrná zábava, ne však pro každého. Konfrontace Gervaise s Johnnym Deppem je naprosto geniální, stejně jako pokusy o komedii v podání Liama Neesona. Kdybych neznal Davida Brenta a Andyho Millmana, asi bych dal i pátou hvězdu, takhle jsou to slušné čtyři. ()

H34D 

všechny recenze uživatele

Další dítě z Gervaisovy řitě má opravdu hodně společného s tím předchozím. Styl humoru se nijak nevyvinul, ale životní situace jsou nové, vlastně i docela originální, takže to vůbec nevadí. Warwick Davis zde hraje dosti (nechtěně) komickou postavu, dotává se do nejrůznějších trapasů a navrch k tomu v každém díle přistoupí nějaká celebrita, která ho v tom ještě vykoupe. Liam Neeson a Johnny Depp byli výborní, naopak poslední prodloužená epizoda s Val Kilmerem byla již poměrně slabá. Oceňuji, že seriál vytěžil téma do sytosti, neopakoval se a věděl, kdy přestat... 7/10 ()

Galerie (14)

Zajímavosti (5)

  • Název Life's Too Short vymyslel Warwick Davis. (lehkoživka)
  • Warwick Davis vlastní agenturu pro herce malého vzrůstu i ve svém skutečném životě. (lehkoživka)
  • Nápad na fiktivní dokument vznikl během natáčení seriálu Komparz (od r. 2005), ve kterém si v 9. epizodě 2. série zahrál i Warwick Davis. Davis vyprávěl Gervaisovi a Merchantovi historky ze svého života, např. jak si při nakupování v supermarketu musí pomáhat mopem nebo jak se ho lidé chtějí dotknout pro štěstí. Gervais s Merchantem v nich viděli obrovský komediální potenciál. (lehkoživka)

Reklama

Reklama