Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Splasher
  ***

  Budu velmi zvědavý, jestli si po Life's too short Ricky troufne rozšířit svůj oblíbený vtípek o Cleesově neschopnosti vyrovnat se ve své tvorbě Fawlty towers, kdežto on dokázal přijít s Extraz. S ohledem na kvalitu tohoto sitkomu by si ale měl spíše opakovat svojí oblíbenou bajku - cituji: Here’s one of my favourite ones of all time, OK. Um, uh, a lion is dying, he’s an old lion, he’s in the front of his cave. And all the animals come round, like the foxes and the hyenas, and the, the rabbits, and they’re all takin’ the piss out of him, and they’re laughin’ at him and they’re laughin’ goin’ "You can’t bite us now", and just before he dies, he goes, "Fine. But I was a lion once." . ___ Warvick nepůsobí důvěryhodně při odříkávání Gervaisových replik. Nezachrání to ani můj oblíbenec Holness v roli Iana.(14.11.2011)

 • PauloZ
  ***

  Mám rád britské seriály. Black books, It crowds, nebo Misfits jsou výborné záležitosti. Ovšem GervaisMerchantsův přístup mi nejde vyloženě do noty. Námětově zajímavé - rozhodně, ale že by to oplývalo zábavou se říct nedá. Spíš je to taková "životopisná" sonda do Warwickova života. Přesněji mě nesedí tento druh místy špatně mířeného a prázdného humoru. Jednotlivé díly jsou kvalitativně dost rozdílné. První dva jsou na 4*, zbytek je slabší. Zábavné momenty tam sice jsou, ale pro mě jich není mnoho. Nejlepší je snad Warwickova asistentka, ten tupý výraz a pohled je fakt velmi uvěřitelný + lákavé camea (Depp, Neeson, Carell...).(6.2.2014)

 • Ixbalanke
  *****

  Výborný ironický jakoby-dokument, kde Warwick dokazuje, že se umí smát sám sobě. Nakouknutí do světa trpaslíků se vším všudy. Dosud jsem o těchto lidech moc nepřemýšlela a proto je to zajímavé. A vložky u Rickyho a Stephena v kanclu jsou dokonalé. Ricky tam vypadá jako úplně normální chlap, až moc normální:) Návštěvy slavných herců jsou hafo vtipný:)) Nejvíc se mi asi líbí, že si tu ze sebe všichni dělají srandu a předvádí se v tom nejčernějším možném světle, úžasná sebe-ironie. Mám ráda tuhle "real" tvorbu. PS: Mrkněte na Willow, docela pěkná pohádka:)(9.12.2011)

 • Joe321
  ****

  Ze začátku jsem se cítil trošku podveden, protože všechno jste už viděli v The Office a Extras předtím. Nedá se ani ubránit dojmu, že Davis prostě jen napodobuje Gervaise. Tohle mi celou dobu běželo v hlavě, takže jsem si nějak nedokázal trápení Warwicka Davise pořádně užít. Zpětně jsem si ale začal uvědomovat, že jsem se vlastně celou dobu skvěle bavil. Přemýšlel jsem nad třemi, dal čtyři. -"I'm working with a great director... Tim Burton. Have you ever heard of him?" -"Of course. Yeah." -"Do you have any idea who my leading lady is on this film?" -"Erm, in the Tim Burton film? Helena Bonham Carter?" -"How'd you know?" -"Stab in the dark."(10.2.2012)

 • zuza99
  ****

  Když jsem si pustila první díl, aniž bych věděla co to vlastně je, jestli je to teda dokument nebo co to je, tak mi málem vypadly oči z důlků :D Chci říct, že Office ani Extras jsem neviděla a možná proto mi přijde trpasličí život Warwicka Davise mimořádně povedený. trailer(29.8.2012)

 • - Název Life's Too Short vymyslel Warwick Davis. (lehkoživka)

 • - Warwick Davis vlastní agenturu pro herce malého vzrůstu i ve svém skutečném životě. (lehkoživka)

 • - Nápad na fiktivní dokument vznikl během natáčení seriálu Komparz (od r. 2005), ve kterém si v 9. epizodě 2. série zahrál i Warwick Davis. Davis vyprávěl Gervaisovi a Merchantovi historky ze svého života, např. jak si při nakupování v supermarketu musí pomáhat mopem nebo jak se ho lidé chtějí dotknout pro štěstí. Gervais s Merchantem v nich viděli obrovský komediální potenciál. (lehkoživka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace