Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Firebug
  ***

  Vcelku příjemné pokoukání u něhož jsem se nedokázal zbavit dojmu, že jde o kopírku staršího Extras. Nejenom, že se o nejzábavnější části zase starají hostující stars (Neeson, Depp, Carter, Carell), ale najdou se i totožné postavy (nahlouplou kamarádku vystřídala tupá sekretářka) a celkový pocit ze seriálu je zkrátka podobný. Warwick Davis se nerozpakuje, dělat ze sebe nejnepříjemnější a nejnamyšlenější hvězdičku na zemi, což se za chvilku začne zajídat a místy to je až na facku. 3,3* _____p.p.č.: Byl bych pro minisérii s producenty Gervaisem a Merchantem v hlavních rolích - ti dva mají mezi sebou super chemii!(23.2.2016)

 • ScarPoul
  ***

  Gervais a Marchant prišli s ďalším mockumentom - tentokrát hojne využívajúcom prvky , ktoré boli použité v Extras a s ústrednou postavou trpaslíka Warwicka Davisa. Seriál je opäť raz konzistentný a plný drobných vtipov na hranici trápnosti a škodoradosti. Celé sa to nesie v tragickom tóne odľahčenom o skutočné Warwickové zážitky, takže aj my ako diváci máme možnosť nahliadnúť do života komunity malých ľudí a tiež hercov. Gervais si tu tentokrát strihol samého seba a bohužiaľ tým potvrdzuje jednu dôležitú vec a to , že bol vždy ťahúňom svojich filmov aj seriálov. Davis je síce výborný herec ale chýba mu silnejšia charakterová črta ako len to že je malý. Takto hrá vlastne Davida Brenta - lenže ako vieme David Brent bol iba jeden. Je to síce nadpriemerný seriál využívajúci silný autorský rukopis dvojice Marchant a Gervais ale ten kto má napozerané všetky ich veci, musel čakať niečo viacej. Predošlé veci chytali za srdce, toto len vzbudilo úsmev na tvári. Aj to je niečo, ale na tým takéhoto formátu je to predsa len málo.(20.4.2013)

 • Enšpígl
  ****

  První díl byla jen taková rozehřivačka, kde celkem pobavil Liam Neeson a hodně scéna Warwicka kdy leze do domu ke svý ex dírou pro psy a vyjednává, že on se podílel na hypotéce o trošku vcí než ten pes a ten si do domu chodí kdy se mu zamene.. . No to asi takhle to nevyzní vtipně, ale to je fuk, já se směju. Ovšem druhej díl tam už lítaly humorový bomby jak svině. Johnny Depp jako arogantní namyšlenec je špičkovej, ale vrcholný byly návrhy Warwickovy sekretářky, jak vydělat love + dialogy ohledně diáře, to jsem smíchy vychcal vanilkový žužu. Třetí díl mě zhuntoval už ve druhý minutě a dvacátý sekundě, brutal humor vygradoval v závěru s Helen, kdy trpajslík zažíval doslova výsostné ponížení jeho super ega. Čtvrtý díl jasně oapnovala sekretářka, to je fakt ligová masérka. A už vím proč se ženy ve společnosti trpalísků cítí klidně, protože ženský na nic podstanýho nedosáhnou. Pátý díl trošku zklámání oproti druhýmu byl jako Shadwellovi komentáře, za to šestej díl, opět vzala do rukou sekretářka a akcí s pračkou to nehorázně vyhrábla a závěr se nese v duchu nejtrapnější párty co sem kdy viděl, tady se opravdu hranice trapnosti posouvaj vejš přímo před očima.(14.9.2013)

 • PauloZ
  ***

  Mám rád britské seriály. Black books, It crowds, nebo Misfits jsou výborné záležitosti. Ovšem GervaisMerchantsův přístup mi nejde vyloženě do noty. Námětově zajímavé - rozhodně, ale že by to oplývalo zábavou se říct nedá. Spíš je to taková "životopisná" sonda do Warwickova života. Přesněji mě nesedí tento druh místy špatně mířeného a prázdného humoru. Jednotlivé díly jsou kvalitativně dost rozdílné. První dva jsou na 4*, zbytek je slabší. Zábavné momenty tam sice jsou, ale pro mě jich není mnoho. Nejlepší je snad Warwickova asistentka, ten tupý výraz a pohled je fakt velmi uvěřitelný + lákavé camea (Depp, Neeson, Carell...).(6.2.2014)

 • decouble
  *****

  Ricky Gervais opravdu miluje tragédy. Na Life's Too Short je krásné, že diváka staví do situace, v které je se nesnadné rozhodnout, zda má Warvickovi fandit, mít ho rád a litovat ho při jeho (někdy doslovných) pádech anebo nikoliv. Protože postupem času vyplývá najevo, že Warvick je neuvěřitelně sebestředné hovado, které se stále považuje za něco víc, než doopravdy je, což dává různými způsoby najevo vše ne-celebritám, se kterými přichází do kontaktu. Za to však bývá vždy patřičně potrestán, což je jednak neskutečně černohumorné, ale také poměrně smutné... Rovněž se mi zdá, že Life's Too Short nabízí i bez hostování slavných celebrit mnohem víc humoru než Rickyho starší projekt Extras. Výstup Liama Neesona v první epizodě je ovšem geniální.(21.3.2013)

 • - Název Life's Too Short vymyslel Warwick Davis. (lehkoživka)

 • - Warwick Davis vlastní agenturu pro herce malého vzrůstu i ve svém skutečném životě. (lehkoživka)

 • - Nápad na fiktivní dokument vznikl během natáčení seriálu Komparz (od r. 2005), ve kterém si v 9. epizodě 2. série zahrál i Warwick Davis. Davis vyprávěl Gervaisovi a Merchantovi historky ze svého života, např. jak si při nakupování v supermarketu musí pomáhat mopem nebo jak se ho lidé chtějí dotknout pro štěstí. Gervais s Merchantem v nich viděli obrovský komediální potenciál. (lehkoživka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace