Vrabci v hrsti (TV pořad)

Reality-TV / Komedie

Česko, 2011, 12x35 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (24)

Docela zábavnou formou se zde tvůrci snaží přiblížit základní principy bytového designu. Z hereckých vsuvek by šlo asi vymačkat více, ale spíše než forma, je tu důležitý obsah. Lehce inspirativní pořad v době vaší rekonstrukce. V duchu hesla: "znám horší pořady o bydlení", dávám za tři hvězdy.(3.8.2011)

• sarkas21

Souhlasím s jaryn.Je to strašné(21.11.2011)

• MikeCool

TV-pořad. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 5% (odpad!) |(24.10.2013)

• Terva

Někdy jsou tam dobré nápady, ale zas tak často to nesleduju.(22.4.2012)

• FFilipCZ

Chce se mi zvracet!! A to jak z přetvářky Kobzanové, tak z nevkusnosti a trapnosti pořadu samotného.(18.9.2011)

• Rosalinda

Omlouvám se, ale mně to přijde strašně trapný. Zírala jsem na to tak, že jsem málem spolkla mouchu. Ještě tomu dám šanci a případně změním hodnocení, tomu se vůbec nebráním, nicméně nedoufám. PS: Takže fakt nezměním!(13.7.2011)

• Hnedoocko

Netuším, co touto spatlaninou chtěl autor říci...myslím, že TV prima nemusela být za každou cenu originální a klidně mohla zůstat u pořadů typu Jak se staví sen.(13.8.2011)

• Zuzanka.R

Hrůza a děs. Kdo to vymejšlí (Vrabci v hrsti, Čápi s mákem atd.)?(23.7.2011)

Proč by se všechno mělo dělat nudně?! Originálně pojatý pořad o bydlení... proč ne...(21.8.2011)

• jaryn.

Odpad! dávám opravdu zřídka, ale tohle si nic jiného nezaslouží. Děj úlpně o ničem, trapné zápletky, děsný komentář pornostár Kobzanové, nevkusné přetváření nábytku... V tomto případě raději holuba na střeše(10.9.2011)

• sheldonka.

Co to jako je? No,a Diana Kobzanová k tomu všemu .. nevím co jiného než totální blbost by z toho mohla vzniknout.(27.9.2011)

• NICOX

Tohle je opravdu zvláštní formát pořadu o... O čem to vlastně sakra je?! 20 %(17.8.2011)

• Paity

Diana Kobzanová opět posunula moderátorské dno o notných pár metrů níže, než si kdo myslel, že vůbec kdy může být. Raději se na to ani nekoukejte.(29.6.2012)

• Neotom

Naprostá zhovadilost, deset minut stačilo. Už ten název, proboha! 5%(23.7.2011)

V tomhle poradu jsou vazne skvele kostymy a texty mi pripomiaji to nejlepsi z ceske televizni produkce. Thumbs up!!(9.9.2011)

• Illy

Občas se na nějaký pořad o bydlení a designu rád podívám...ale WTF??(8.9.2011)

• Oyer

Diano, proč jsem jenom to LEO vyhodil? no, nic, na internetu je toho ještě plno. Kdepak, ať tahle dáma dělá cokoliv, už jí z toho nic nezachrání. Každopádně jí to šlo líp, než to moderování...(9.9.2011)

• dandislav1991

Viděl jsem jeden díl a fakt hrůza!(6.8.2011)

• VerenaLord

Přijde mi snad i zbytečné tento pořad komentovat. Pokud se tohle dá považovat za designový pořad, ve kterém mi někdo ,,radí", že než začnu malovat pokoj, musím pokrýt podlahu, koupit si barvu, štětce, válečky a saponáty na úklid, klesli jsme dost hluboko a lidé, kteří v tomto otřesném 35 minutovém šílenství účinkují, nemají soudnost. Nechápu, co je na tomhle inspirativního, natož kde jsou jejich slavné principy bytového designu.(13.8.2011)

• Anayka

Od pořadů o bydlení obvykle čekáte, že se dozvíte něco zajímavého. Tady se v lepším případě dozvíte to, co už dávno víte a co je evidentní, v tom horším případě se nedozvíte prakticky nic. Snaha být originální vyšla naprosto naprázdno.(28.8.2011)

<< předchozí 1 2