Tři lidé beznadějně uvíznou v chatce uprostřed hlubokých lesů. Každý z nich směřoval jinam a každý se tu objevil z jiného důvodu. Nedostatek jídla a vody je nutí jednat. Postupně ale zjišťují, že něco není v pořádku. Zvláštní sny jim ukazují cosi z jejich života a přes vzájemnou odlišnost nakonec zjistí, že toho mají společného víc, než je na první pohled zřejmé. (Teabag)

ES13

Tenhle film měl všechno co mam ráda. Stísněnost, strašidelnej les, sympatické herce, kort Scotta E. Jakože moc nemusim happy endingy, tak tenhle sem uvítala s otevřenou náručí a ke konci filmu jsem v něj i doufala. Ten film má myšlenku, děj a svůj příběh. Konec je prostě super a nevim. Pro mě šlo z tý ,,chatky" na začátku divno, strach, myslela sem si, že tenhle film bude něco ve stylu ,,Hra na schovávanou" nebo tak něco, ale mile mě to překvapilo. Takže odtud se bere deja vu :P ()

Anniem

Hrubě nevyužitý potenciál scénáře potencionálně zajímavého filmu, u kterého se vám bude chtít spát. ()

Dakan6

Dávám sám sobě 5* za to, že jsem vydržel do konce....1* je za prvních 15-20 minut filmu, který vypadal zajímavě...ale pak.... ()

veronikajel

Tak tohle byl teď přesně ten typ filmu, který sem si přála vidět... Sice jsem ho viděla bez zvuku a jenom s titulkama, ale jednoduše.. WOW ()

Iveta47

Zo začiatku film nezaujímavý miestami ma to prestavalo baviť.Vravím si,že takýchto priemerných hororov som už videla dosť.Ale zhruba od polovice sa film začne odvíjať veľmi dobrým smerom.Zo začiatku som chcela nech to už čo najskôr skonči,ale napokon sa z toho vykľul výborný film.Takéto prekvapenia mám rada.Ale aj tak nedám viac hviezdičiek pre ten nezaživný začiatok 3* ()

lineker

Trošku neohrabané, ale zábavné. Chata v lese a její tři náhodní obyvatelé, kteří mají mnohem víc společného než se na začátku zdálo. ()

Dalajlada

Film má velmi dobrou atmosféru a slušný nápad. Tři herci v baráčku v lesích řeší, proč se vlastně společně dostali na jedno místo. Taková fajn nízkorozpočtová pohodička. ()