Hra "vadí, nevadí", kterou studenti hrají na univerzitě, se zvrtne poté, co Felix spáchá sebevraždu. Felixův bratr Justin chce vědět, proč ho ztratil. Rozhodne se jej pomstít. Zapojí se do této hry, avšak po svém. (cezero)

Bobik9

Mohl by to být naprosto výborný thriller, kdyby se to trošku vyladilo. Ten nápad, scénář a průběh byl naprosto v pořádku. Co tomu chybí jsou rozhodně lepší herci. David Oakes a Jennie Jacques jsou ještě dobří, ale ten zbytek nestojí za moc. Nicméně si myslím, že Robert Health by měl tvořit více, protože potenciál tam opravdu je! Jen více podobných pokusů. ()

Aluska88

Na čistý počet to sice není, ale na úplné tři také ne. Rozhodla jsem se ale přihodit, protože se mi tato verze "Hry na pravdu" opravdu líbila. "Revenge & Torture Movies" se v poslední době kupí jeden za druhým a tento patří mezi jeden z těch vydařenějších. David Oakes v roli válečného veterána Justina je opravdu slušné psycho a tím svým děsivě klidným chováním a pohledem mi připomínal Cilliana Murphyho. Jeho hra á la "kyselina nebo voda" byla opravdu velmi brutální a na toho, kdo schytal tu špatnou tekutinu, nebyl ani trochu hezký pohled. Během filmu se dočkáme i jednoho překvapení, aneb to, co Justin řekl o svém bratrovi, není tak úplně pravda. Truth or Dare přináší poctivý britských kousek do daného žánru. ()

Morholt

Chtělo by se říct, že se po dlouhé době objevila studentská vyvražďovačka, která není tuctová, avšak bohužel je tu ono pověstné "ale". Tím jsou herci a kostra příběhu. Ti první jsou partou typických nesympatických indviduí, které americké produkce rozhazují plnými hrstmi. Co postava, to nesympatický ksicht. Jediným, jakž takž skousnutelným zjevem, je hlavní mikkelsenovský záporák. Co se příběhu týče, tak režisér se snažil být v daném žánru až příliš originální a i když mu to vyšlo, tak v tomto případě byla ona netuctovost spíš na škodu. Stačil obyčejný motiv pomsty ve stylu oko za oko a né do toho plést různé fantasmagorie o rodinné cti a podobně. Je to škoda, protože Heath ukázal, že má pro tuto tématiku cit a měl i pár dobrých nápadů. Snad to příště bude lepší. 40% ()

ARI50

Po druhém zhlédnutí jdu nahoru, je pravda že začátek se rozjede slibně, party pravda úkol zvláštní kluk a nepřijemná banda až na Ge. Po blbé pravdě a žarlive scéně se vše posere a Felix to neunese a protože to posere ještě vic, tak se o to musí postarat bráška který bohužel neví vše a hra může začít. Film není uplně zlý ale očekaval bych na horor více krve a brutality protože nápad na film super. ()

Khumbac

Když jsem se dnes rozhodoval jaký thriller nebo horor bych si pustil narazil jsem na tento Britský kousek /Pravda nebo úkol/ a musím říct že jsem se ani na minutu nenudil. Herci vybraní na míru dobře. Pošahaný bratr zmrzačeného sourozence a jeho ACID TEST :) Eleanor mě příjemně překvapila. Doporučuji ! ()

• Film měl premiéru na Americkém filmovém trhu dne 3. listopadu 2011. (Worry77)