Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bizarní a komická situace, která postihne jednoho člena seniorského kvarteta. (oficiální text distributora)

Recenze (22)

igi B. 

všechny recenze uživatele

Vcelku docela vtipné, bohužel ku škodě věci jinak rutinně televizní (byť troufám si říct patřící k tomu lepšímu z jinak tristní tehdejší i současné české televizní tvorby), trpící dosti i tím, že většina herců prostě není schopná ztvárnit ROLE a hraje pořád dokola k uzoufání otravně svá naučená klišé. Zvláště zoufalé je to u dvojky Klepl - Holubová, u kterých už pomalu nerozeznáte kus, ve kterém předvádějí své >arttristní< kousky. Ale na druhou stranu - poctivých 20 minut.. :o) - - - P.S. Takhle měl vypadat "Kolja" ! :-) Možná by naši současní čeští >úmělci< vůbec měli zůstat u takovýchto malých - a krátkých (!) - kousků. Ušetří se tím (byť nechtěně - jasně, chápu) spousta peněz a i něco z dobrého vkusu trošku náročnějších diváků... ()

topi80 

všechny recenze uživatele

Zprasit takový námět s takovým hereckým obsazením, to už chce pořádné matlaly. Absolutně nevyužité příležitosti k mnoha komickým příležitostem a vše je završeno závěrem. Zatímco divák čeká, že mladá kapela vyděsí osazenstvo pořádným brutal death metalem, oni tam začnou vrzat baladičku od Olympicu... ()

Reklama

Ironfood 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Čtveřice postarších muzikantů v podání čtveřice hereckých legend na cestě na koncert do domova důchodců v Lysé nad Labem. Bohužel souběžná linka s rodinkou Klepl-Holubová mi přišla spíš rušivá. Klidně bych se bez ní obešel a dal větší prostor Vaškovi Koubkovi, který se tu blýskne jako železničář zatížený hmotnou zodpovědností za hajzlik. ()

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Nemilé a nečekané události, jsou právě ty nejlepší:-) Skvělé humorné momenty zejména ten ve vlaku s tou uvízlou botou v ha*zlu nebo samotný koncert v domově seniorů v Lysé nad Labem..Ty obličeje neměli vážně chybu:-)! Co to je? To je Petr Janda s Olympikem? Styďte se mlaďoši! Průměrný příběh a zpracování ale herecké výkony byly dobré, zejména pak díky velké herecké čtyřce ve složení Sovák, Brodský, Suchařípa a Hálek. Kteří se nám tu představili jako seniorské hudební kvarteto. ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spíše než "opravdový" koncert, jedná se poslední nebo jeden z posledních hereckých koncertů mých milovaných filmových hvězd, dá-li se to tak říci. Bělovlasí dědouškové v hlavních rolích byli skvělí a můžeme jen smutně konstatovat, že byli...úsměvná zápletka a příjemné vyústění mě vždy pobaví. A jen ty pohledy Jiřího Sováka a Vlastimila Brodského na konci filmu stojí samy o sobě za pět hvězdiček. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama