Ona miluje chaos, on poriadok. Ako spolu vydržia v jednom byte? (oficiální text distributora)

TV spot

Marek1991 odpad!

Pre mňa komerčný sitkom, kopírujúci tie americké. Nemal som pocit, že by bol v niečom originálny, keďže som takýchto vecí videl viac. Nezábavné, len som sledoval, čo "vypotia" jednotlivý herci a čím sa bude snažiť zaujať scenár, ale bolo to také lacné, béčkové, na silu robené. Na silu pre to, lebo Hod svišťom a Zita na krku išli približne v rovnakom čase, na konkurenčných televíziách a boli takmer rovnaké, len iné, moderné grafiky. Ďalší dôkaz toho, že slovenská televízna tvorba zažíva posledných 10-15 rokov krízu. ()

Dashiella

Zase si najlepší a najsvetaznalejší národ dokonalých Slovákov myslí, že môže spraviť dieru do sveta... a tým nemyslím tvorcov ale divákov, ktorí sa sťažujú na vykrádačky iných seriálov... tak, podľa mňa sa zadok Cinkotu nápadne podobá na prdel Dempseyho v tej starej kriminálke, tak takúto vykrádačku som už dlho nevidela, no fuj! ... osobne si myslím, že sa konečne na SVK niečo priblížilo k sitcomovej štruktúre a priznám sa, že som sa aj zasmiala. Ten predhratý smiech ma iritoval tiež, ale trochu som sa nad to povzniesla a ku koncu som ho takmer ani nevnímala. Chcem vidieť, čo bude ďalej... plus oproti Svišťovi je to totálny skvost ()

Jocho

Áno, áno; Slovensko točí nový seriál, tak mu preventívne zabezpečíme sivé grafické ladenie na ČSFD, ináč by to nebola taká sranda. Dal by som cudziu ruku do ohňa za to, že štvrtina hodnotiacich ľudí hodnotila iba na základe popravde neprehliadnuteľných upútavok počas vysielania televízie a na samotný seriál sa ani len nepozreli. Samozrejme, po klenotoch poslednej doby sú obavy na mieste a potom, čo Mafstory padla do škatule "vyťažených tém", aby jeden hľadal pozerateľný sitcom lupou na pražskom nádraží. Po prvej časti rozhodne nehodnotím, ani po druhej a možno ani tretej. Po pozretí pilota som bol chvíľu rozčarovaný, seriál totiž nahodil očividne a na slovenské pomery netradičný štýl podávania príbehu (skečov). Dobrých 13 minút som iba civel a chytal sa za hlavu, nejako som sa nedokázal naladiť na istú dávku stupidity. Potom mi ale došlo, že tie postavy sú takto okato archetypovo písané schválne a len čo som sa s touto skutočnosťou zmieril, zvyšných 7 minút aj niečo som sa fakt bavil. A dvakrát vyprskol úprimným smiechom. Herci si natáčanie užívajú, Zuzka netradične v role blbej majiteľky kaviarne prekvapila a Ľuboš takisto zaujal - nie teatrálnosťou, s akou koná, tá patrí postave, ale tým, že "malý, ryšavý, okatý tr*ko" sa zhostí roly neúnavného giggola. Očakávam ďalšie časti. ()

Mire odpad!

Ejha! Aké prekvapenie! Dopadlo to presne tak ako som čakal! Opozerané ksichty recitujú nevtipné repliky a do toho tie typicky slovensky prijebané džingle a zvučka. Ďakujem pekne Narkóza za ďalší prírastok do rodiny exkrementovej produkcie. Ešte som zvedavý na premiéru ďalšieho sitcomu u vaších kolegov z HNOJky, so stejne trápnym hereckým obsadením. Vojlá! ()

Zl0 odpad!

Trápne, slabé,silené. Myslím že súčasne s týmto spúšťala druhá tv Hoď Svišťom ako protiúder. To za niečo stálo, pozeral som to a aj som sa zasmial. Toto je jeden z dôvodov prečo hodnotenie pod 1 hviezdičkou na 5 písmen s výkričníkom existuje. Keď som si predstavil že tí herci čo tam hrajú uvidia sami seba v televízii, tak mi ich bolo úprimne ľúto. ()

• Jana Oľhová si už starostlivú matku Heleny Krajčiovej zahrala, a to v seriáli Profesionáli (od r. 2008). V jednej epizóde tohto seriálu si Krajčiová zahrala aj s Dušanom Cinkotom. (matthew.17)
  • V jednej z častí sa objavil aj dnes už zosnulý, legendárny slovenský hokejista Pavol Demitra, ktorý stvárnil samého seba. (Patrik200s)