Neváhej a zavolej…

• USA For a Good Time, Call... (více)
Trailer

VOD (1)

Lauren, se kterou se rozešel přítel, nemá kde bydlet. Její starý kamarád jí řekne o krásném bytě, kde už sice bydlí jedna dívka, ale ta potřebuje spolubydlící, aby se s ní dělila o náklady. Na místě Lauren zjistí, že se jedná o její bývalou spolužačku Katie, se kterou se kdysi ve zlém rozešla. Přestože se obě dívky nesnášejí a ani jedna není nadšená z myšlenky, že budou spolu bydlet, nakonec se jejich nenávist přemění v přátelství. K tomu tak trochu dopomůže fakt, že Lauren zjistí, že Katie si vydělává provozováním erotické linky. Lauren je nejdříve pobouřena, ale pak jí řekne pár dobrých nápadů, jak by si Katie své podnikání mohla lépe zorganizovat. Za pár týdnů přijde Lauren o práci, novou nenajde, a tak nabídne Katie spolupráci. Ve chvíli, kdy jejich partnerství začne přinášet první zisk, se ale ocitají před nečekanou zkouškou. (TV Nova)

Trailer

hroubek

Už od traileru jsem si říkal, že by to mohla být obyčejná odpočinková ničím nepřekvapující komedie, která jede podle určitého schématu.A tohle jsem dostal.A byl jsem za to rád.Tvůrci nechtěli vymýšlet nic nového, tak to prostě udělali podle definic žánru.A ono to funguje mnohem lépe, než kdyby se film pokoušel o nějakou psychologii postav, která by se vzhledem k jejich povolání mohla hodit.Postavy jsou živélné, a i když přesně víte jak to dopadne, tak Vás baví je sledovat a pouslouchat jejich oplzlé rozhovory s osamělými zákazníky, které mimochodem hrají Kevin Smith a Seth Rogen.Chvilku mě trvalo než jsem si postavy oblíbil, jelikož se chovají nudně a jsou trochu nesympatické a ke všemu do toho je tam Justin Long, který strašně přehrává a irituje.Uplyne pár desítek minut Long se odporoučí na dobu nezbytně nutnou a holky může válet.Chemie mezi Ari Graynor a Lauren Anne Miller je velká a z toho taký film nejvíce těží.Na konci jsem si říkal, že by to holkám mohlo slušet i v jiném filmu a nemusí jí zrovna jen o komedii.Neváhej a zavolej je obyčejná odpočinková ničím nepřekvapující komedie, která dokáže potěšit, když si jí rozhodnete vychutnat. ()

MontyBrogan

Bláznivá komédia s celkom šablónovitou zápletkou, ktorá vyústi v neočakávané dianie plné nápadov, vtipov (podarených aj trápnych), nekorektnosti a dalo by sa povedať, že prebehne aj nejaký ten vývoj postáv. Neviem či to bolo z prvej vety zrejmé, ale táto komédia dosť pripomína sitcomy. A teda pre určité vrstvy publika (hlavne dievčatá) by to bol dosť dobrý ťahák ako pilot k seriálu s rovnakou témou. Mne ale bohato stačil film. ()

cukorek odpad!

V tomto prípade bez kompromisne dávam odpad, ba dokonca ani toto slovo nevystihuje hodnotu tejto komédie. Aj ten kúsok, ktorý som videl bola len strata času o ktorý ma tento zbabraný film okradol. Naivne demonštrovaná sexuálna zvrátenosť, ktorá sa valila z každého kúta s viac než trápnou pointou vyznela skutočne stupídne. Dá sa to nazvať filmom len preto, že to malo titulky a bolo to zachytené kamerou, inak od filmu ma toto na míle ďaleko. ()

geklon

Dvě holky, který se z minulosti nemaj rády, protože jedna vylízaná kurvička, té druhé, scvrklej pipce, "nechtěně, opilá chrstla do obliče půl litr teplých chcánek, spolu začnou bydlet. No jasný. Čekáte, že strastiplnou cestou, přes moře moči a kopce hovínkový zmrzlinky a sexuálních nechutností, si k sobě tahle nesourodá dvojka cestu najde? Čekejte. Já to si taky protrpěl. Jinak je to bežná fekální kravina, bez většího přínosu. Ale s horou robertků, blbejch keců, blbejch herců a nekonečnýho zástupu prstů namočených ve frndě. Celkem slaboučký. Kecy typu "Asi jsem se udělala", nebo " Nejsi můj pravej a nikdy si ani nebyl". 29%. ()

bobrux

Chcete-li se naučit hromadu méně známých anglických frází, kterými zajisté ohromíte své puritánské okolí, tak je toto film přesně pro vás. Jinak jde o vcelku průměrnou téměř-komedii, kdy se občas pousmějete, občas kysele zatváříte a občas znuděně odfrknete a hodina a půl uteče jako voda. Obě herečky táhnou film v rámci žánru celkem obstojně, ovšem Justin Long si přímo říká o gumovou pěst do ksichtu a každou scénu s ním jsem protrpěl s nohama zaťatýma v pěst. ()

• Snímek byl natočen za pouhých 16 dní. (spiderpig)