Mami, ožeň mě

(pořad)
  • Slovensko Mama, ožeň ma!
Reality-TV
Slovensko / Česko, 2011, 62 min

Prvé stretnutie slobodných mládencov a ich mamičiek s vydajachtivými ženami prinieslo nielen humorné ale aj dramatické scény. Ako reagovali potenciálne svokry na nové ženy v blízkosti svojich synov? Preskočila medzi mamičkinými synáčikmi a ženami iskra hneď pri prvom stretnutí? Či nebodaj niektorá z nich pomýšľa hneď nad svadbou? To všetko uvidíte v novej reality show Mama, ožeň ma!

V prvním díle nové reality show s názvem Mami, ožeň mě! se divákům představí osm starých mládenců – Arpád, Michal, Roman, Tom, Marek, Miro, Miško a Pavel. Starostlivé matky budou pro své dospělé, ale stále nezadané syny hledat dokonalé partnerky. Princip show vychází z předpokladu, že každá máma chce pro svého syna jen to nejlepší – a to se týká i výběru potenciální manželky.
O každého nezadaného muže budou bojovat dvě ženy, které stráví několik dní u něj doma, aby jemu i jeho mamince poskytly příležitost je co nejlépe poznat a zároveň aby samotné ženy měly možnost ukázat se v co nejlepším světle.Vyřazení a odchod jedné z žen potom otevře té druhé cestu k srdci svého vysněného muže a samozřejmě také jeho milované maminky. (oficiální text distributora)

rakovnik

Tento pořad si sám o sobě říká o odpad, lidi jsou v něm tak neuvěřitelně hloupí a trapní, že jsem se smál jako u skvělé komedie nebo kroutil hlavou nad jejich omezeností. Smekám před castingem, protože taková banda zoufalců či pitomců se doufám jen tak někde přirozeně nesejde. Nejlepší je buran z jižních Čech, kterého tam snad opravdu asi přihlásila máma, protože nejeví zájem o holky. Ale proč by také měl, když má kamarády, hospodu a střílí v lese, že, chlapi :D Pak byl super ten transexuál s matkou posedlou ďáblem či úplně neschopný ubožák, který byl tak ubohý, že holce, kterou si vybral jen nadával, protože holce na kterou neměl nesahal ani po kotníky. Tolik vět o prdění jsem ještě v žádném pořadu neslyšel, navíc od holky. Ale jinak to byla sympaťačka. Rádoby filosofka, která dokáže vyprávět hluboké myšlenky o pytlíku mouky či lajně koksu je také chutná, jak ta může vychovávat dvě děti? No a děti, které se hladí, každá věta končí slovy "miluji tě", následuje po týdnu požádání o ruku a skončí to tím, že když se odloučí, hned jejich láska skončí (chápu tu mladou holku, že střídá kluky, ale nechápu, že po nich chce do měsíce žádost o ruku :D). Syn, který bydlí ve třiceti u ochranitelské mámy tyranky a přece se nebude stěhovat, když má máma byt v Praze.... No prostě paráda, skvělá show, bavil jsem se královsky! To musíte vidět :-) ()

peiton odpad!

No pomoooooc, že mama ožeň ma! Mám strach,fraška najväčšieho kalibru! Ako keby nebolo možností sa zoznámiť iným spôsobom,len cez televíznu obrazovku.Uprimne,nezriedka pristúpim na hru televízie,že ona mi bude niečo ukazovať a ja si o tom budem niečo myslieť.Najčastejšie myslieť svoje.Zo ,,svojho"však bývam sem-tam ,,nesvoja".Budúci adepti a aj tí minulí,tak akurát získajú BONUS jedine tak strápniť sa alebo svoje alter ego (ak nejakým zrovna ovplývajú) pred celým šírim Slovenskom.V závere zoznamovacej sondy teda sumarizujem:z Vierkinej vulgárnej nehanebnosti je hanba na sto rokov,z Martinkinho dentálneho strachu mentálny krach,z Anetinej a Monikinej osobnej hygieny ,,nehygienické"osobnosti,z Lubkinej božej serioznosti božská sranda a z Katkinho dojímavého komplexu komplexný dojem...Po tomto tu všetkom sa mi natíska otázka,či sme tu ešte vôbec normálni...?!Chlapi sa teda neoženili,dievky sú voľné...a slovenskými horami i dolinami nesie sa už krik:,,Otec,vydaj ma!"No tak to potom - ojoJOJ! ()

eaten

Pozrel som si prvú časť, kus druhej a povedal som , že to je maximálna blbosť, vôbec ma to nebavilo. Potom ma známi nahovorili, že sa to časom rozbehne, že si to mám pozrieť. A naozaj. Je to úžas vidieť tie výkvety zo Slovenska/Česka a chytať sa za hlavu. Mňa to baví, a veľmi :D. Aj keď na takého Farmár hľadá ženu to nemalo. ()

Mishqo

Keby sa ľudia vedeli smiať na osudoch, správaní a pod. týchto ľudí v reality show mohli by mať aj v celku dobre hodnotenia...no nekukaj to ked sa ides pošťať od smiechu =D ()

Brandon

"takový bych to vysvětlila, že vlastně ty karmický vztahy, že to je taková spíš linka, jako po lince koksu, jo, to je prostě to, na úrovni jako duše si ty lidi něco předávají, ale to je málo, to je malá láska, to s láskou nemá nic společnýho" Konečně zábavná reality show. Jasnej kult. ()

nevermore

Laciná reality show postavená na neskutečné tuposti účinkujících a bezchybném Michalu Hudákovi, který svými břitkými ale neskutečně trefnými ironickými komentáři pozvedá každý díl o tři levely vyše... ()

Eleanor05

Nechápu zdejší pobouřené komentáře. Copak skutečně někdo čeká od žánru reality show, a kromě toho s takovým názvem, dokumentární pořad pro jaderné fyziky? Já tedy ne. Zkrátka jsou tam ta největší individua, co na Slovensku našli a vše doprovází úžasný sarkastický komentář. Je to zábavné a vtipné. Český Farmář hledá ženu se může jít zahrabat... ()

ghatos

Jako zkušený reality tv znalec to vidím spíše průměrně v rámci freak show kategorie - divize Československo. Pár "velkých" momentů to mělo a někteří účastníci byli personifikovaná zoufalost. 25% (sjeto všech 8 dílů). ()

Autogram odpad!

Taká zbierka stratených existencií, že to snáď ani nemôže byť skutočné, ale hrané. Kam až dokáže zájsť súboj komerčných televízií a najhorší odpad? A podľa tunajších hodnotení táto show vyhráva súboj aj u mnohých filmových maniakov... ()

standsiller odpad!

Najskôr som sa na to tešil, povedal som si : " Môže byť fajn to sledovať " . Ale po odvysielaní prvých pár dielov som bol hlboko sklamaný. Nesympatickí ľudia, ktorí sa vraj zúfalo snažia oženiť a chcú aby sa na to všetci pozerali. Na ďalšie diely sa mi nechce. Mali radšej natočiť skrytú kameru u jednej z týchto domácností a "hlavným hrdinom" motať do života potenciálne partnerky. Na tom by som sa viac pobavil. TRAPAS. ()