Loosies

Loosies

Krimi / Komedie / Drama

USA, 2011, 89 min

Ta část, kdy Bobby plení ulice, je opravdu výtečná - vtipná, rychlá, dobře sestříhaná, akční. Pak ale nastupuje prvek romantiky, morálka, zodpovědnosti, a celé je to v háji (jsme zase v zaběhlých kolejích). Skvěle provedenou zlodějinou mi to dost připomnělo Kapsáře. Od poloviny filmu jsem měl nevím proč za to, že Jaxe hraje skvěle namaskovaný Woody Harrelson (ve skutečnosti je to Vincent Gallo). Druhý zhlédnutý film v krátké době s Michaelem Madsenem (toho chlapa nemůžu vystát, herecky mu nevěřím ani půjčený brejle).(30.11.2011)

Romantický film, který začíná plánováním potratu, takovéhle originály se mi líbí. Oba hlavní představitelé byli sympaťáci a přála jsem jim šťástaný konec. Klasická poslední zlodějská akce se zvrhne jinak než je obvyklé, čímž z tohohle klišé dělá něco víc. Navíc se oba chovají velmi uvěřitelně, jsou naštvaní, když mají důvod, chovají se krutě, i když důvod nemají, jsou zmatení, soucitní, zamilovaní. Prostě paráda.(22.5.2012)

Nečekaně vtipné a svižné krimi. Hlavní hrdina je sympaťák, co sice nehraje ničím jiným než úsměvem, ale sedí mu to. Na slečnu se pěkně kouká a Michael Madsen je na podobné role jako stavěný. Celkově obsazení je velká neznámá pro mě, ale všichni mi skvěle sedli do rolí. Zábavná věc, která sice není ničím výjimečná, ale příjemně a rychle uteče. Klidně bych to mohl vidět znovu.(4.11.2013)

Nenáročná oddychovka s krásnou Jaimie Alexander a pro mě neznámým Peterem Facinellim, ze které se vyklubalo něco, co bych navzdory plakátu nečekal. To "něco" je lehce krimi, lehce komediální, lehce romantické a lehce drama - prostě směska žánrů. Kamera a herecké výkony jsou jako vystřižené z nezávislého snímku a tedy pokud vám civilní styl a nevyumělkované dialogy vadí, tak se vám to asi moc líbit nebude. Zápletka je jednoduchá, ale její provedení mě zaujalo, zejména poslední třetina.(16.11.2013)

To je tak dezkej pocit, když si pustíte film, nic od něj nečekáte, a on se z něj vyklube sice nijak zvláštní nezávislák, který vás ale baví, který má být komedií, ale zas tolik se nezasmějete, ale sem tam má nenásilně vtipnou atmosféru a neobsahuje žádné umělé vtipy. Akční je tak akorát, jen co vyžaduje děj, lehočce říznutý romantikou, a ještě jim to všem žeru; nebál bych se říct, že mi to dlouhou dobu připadalo jak příbeh ze života. Nakonec se dostane i na klišé, trochu pohádku, pár zápletek už jsem viděl někde jinde, něco je dost na vodě, 90 % času je ticho (ale jinak je hudba pohodová) - ale dohromady si odnáším příjemný zážitek, za který dám průměrnému filmu 4*. # příběh 7 | hudba 3 | humor 3 | akce 5 | napětí 2 | pustil bych si znovu 7(24.3.2012)

• - Natáčanie filmu prebiehalo v New Yorku, na Manhattane a v štáte Rhode Island. (MikaelSVK)

• - Počas jedného z rozhovorov prirovná Tom Edwards (William Forsythe) Nicka Sullivana (Michael Madsen) k "Drsnému Harrymu", čo je odkaz na rovnomenný film s Clintom Eastwoodom z roku 1971. (MikaelSVK)