Loosies

Loosies

Krimi / Komedie / Drama

USA, 2011, 89 min

Nečekaně vtipné a svižné krimi. Hlavní hrdina je sympaťák, co sice nehraje ničím jiným než úsměvem, ale sedí mu to. Na slečnu se pěkně kouká a Michael Madsen je na podobné role jako stavěný. Celkově obsazení je velká neznámá pro mě, ale všichni mi skvěle sedli do rolí. Zábavná věc, která sice není ničím výjimečná, ale příjemně a rychle uteče. Klidně bych to mohl vidět znovu.(4.11.2013)

No já si myslím, že je to hodně v pohodě podívaná. Já jsem se bavila, dokonce jsem se i zasmála. Akorát bych to asi nedoporučovala lupičům a podobným lidem, jelikož se akorát přiučí nějakým technikám. Peter Facinelli je opravdu charismatický chlap a docela mě zaujal, i ty jeho laskavé oči. :D Musím ale uznat, že i Christy Carlson Romano má něco do sebe. Rozhodně jsou všichni herci příjemní a jsou skvěle vybráni. Kdo by řekl, že z "kusovky" se vyklube něco víc..(19.11.2012)

To je tak dezkej pocit, když si pustíte film, nic od něj nečekáte, a on se z něj vyklube sice nijak zvláštní nezávislák, který vás ale baví, který má být komedií, ale zas tolik se nezasmějete, ale sem tam má nenásilně vtipnou atmosféru a neobsahuje žádné umělé vtipy. Akční je tak akorát, jen co vyžaduje děj, lehočce říznutý romantikou, a ještě jim to všem žeru; nebál bych se říct, že mi to dlouhou dobu připadalo jak příbeh ze života. Nakonec se dostane i na klišé, trochu pohádku, pár zápletek už jsem viděl někde jinde, něco je dost na vodě, 90 % času je ticho (ale jinak je hudba pohodová) - ale dohromady si odnáším příjemný zážitek, za který dám průměrnému filmu 4*. # příběh 7 | hudba 3 | humor 3 | akce 5 | napětí 2 | pustil bych si znovu 7(24.3.2012)

Romantický film, který začíná plánováním potratu, takovéhle originály se mi líbí. Oba hlavní představitelé byli sympaťáci a přála jsem jim šťástaný konec. Klasická poslední zlodějská akce se zvrhne jinak než je obvyklé, čímž z tohohle klišé dělá něco víc. Navíc se oba chovají velmi uvěřitelně, jsou naštvaní, když mají důvod, chovají se krutě, i když důvod nemají, jsou zmatení, soucitní, zamilovaní. Prostě paráda.(22.5.2012)

Taková pohodová romanťárna řízlá zlodějskou kriminálkou. Nci zvláštního, už vůbec překvapujícího a třeba závěr je hodně předvídatelný, ale na druhou stranu vah se dá položit příjemná stopáž, slušné tempo a celkem solidní obsazení. Je sice fakt, že bych si dokázal v hlavní roli představit někoho lepšího, než teplopíra z Tvajlajtu, ale zase tak moc mě neiritoval, v čemž výrazně pomáhalai Jaimie Alexander, která mě prostě baví, a vlastně i Michael Madsen, který tu má sice jen pár štěků, ale i tak potěšil. 65%(23.9.2015)

• - Natáčanie filmu prebiehalo v New Yorku, na Manhattane a v štáte Rhode Island. (MikaelSVK)

• - Počas jedného z rozhovorov prirovná Tom Edwards (William Forsythe) Nicka Sullivana (Michael Madsen) k "Drsnému Harrymu", čo je odkaz na rovnomenný film s Clintom Eastwoodom z roku 1971. (MikaelSVK)