Když přijde malý chlapec Will úplně o všechno, udrží ho nad vodou fotbal. A proto se největší fanoušek klubu FC Liverpool vydá na vlastní pěst na finále ligy mistrů... Ačkoliv je Will ještě malý chlapec, za jeho krátký život ho potkalo mnoho bolesti. Umřela mu maminka, z čehož se tatínek zhroutil a nedokázal se o něj postarat. Od té doby žije Will v internátní škole. Co mu zbylo, je láska k fotbalu a výtvarný talent. Jednou se mu zdálo, že jeho oblíbený tým FC Liverpool vyhraje v lize mistrů. Tehdy se ve škole nečekaně objevil Willův otec, chce se o svého syna opět starat. Tak chlapci svítá na lepší zítřky. Protože má syn rád fotbal a otec chce dohnat, co zameškal, koupí lístky na ligu mistrů. Celý svět se rázem promění, chlapec je zas se svým tatínkem a může vidět na vlastní oči, jak hraje jeho milovaný tým. Jenže radost netrvá dlouho, tatínek náhle zemře. Willovi zůstane jen bolest v srdci a lístky na zápas. Rozhodne se, že nezahodí tu jedinou radost, která mu zbyla, chce utéct ze školy a vydat se sám do Turecka na finále ligy mistrů, chce vidět svůj tým zvítězit. (TV Prima)

maraHCV

Přeslazená bramboračka citových zvratů,ale na druhou stranu každému fotbalovému fanouškovi srdce taje!Navíc nemůžu zapomenout na užasný dloubák Crespa který nakonec byl AC Milan k ničemu a malému Willovi jsem taky palce držel! :) ()

suboss

Pekný príbeh malého chlapca, cestujúceho na finále Ligy majstrov do Istanbulu. Finále, ktoré sa zarylo do pamäti všetkých, nie len tých liverpoolskych fanúšikov, ako jedno z najdramatickejších v celej histórii Ligy majstrov. Škoda len, že nejakú časť tvorcovia nevenovali aj samotnému zápasu. Aj keď nie som fanúšik Liverpoolu, film sa mi veľmi páčil a zároveň mi je veľmi ľúto, že podobných filmov nevzniká viac. P.S.: Keby bol film o Man Utd, určite by som nejakú hviezdu ešte prihodil :) ()

jirkahorn

Velmi dobře natočený, realistický a skvěle zahraný film. Navíc mě potěšilo, že narozdíl od američanů nemají angláni ve zvyku na konci nechat dětského představitele zapět z plných plic před vyprodaným stadionem svojí národní hymnu :-) ()

dammit83

Jako fanoušek Manchesteru United bych asi měl dát odpadkovej koš, ale je to fakt velká pohádka aneb jak malý anglický chlapec se na finále Ligy mistrů dostal :-) 3 hvězdy za pomoc Kennyho a dvě věty Jamieho a Stevieho :-) Jo, proč ne. ()

aml

Prepáčte za strohý komentár, ale ako fanúšik LFC to ináč ako s ***** ohodnotiť nemôžem. Willova cesta do Istanbulu bola taká ťažká, ako cesta Reds týmto finále, no ako to chodí v rozprávkach, nakoniec to zvládli :) ()

Mr.Hackels

Pohádka o tom, jak chudý chlapec k finále Ligy Mistrů přišel. No, rád věřím na dobrotu všech lidí vůkol. Avšak toto zdálo se mi až příliš. Celé to bylo tak nějak zbytečné. Scénarista se zřejmě na dovolené nudil, sepsal tenhle blábol a nějaký blázen na to dal peníze. Výsledkem je "doják", který opravdu nezachránil Damian Lewis, Bob Hoskins ani Stevie Gerrard. 35% ()

GemBirD

Pekna rozpravka pre fanusikov liverpoolu (ti nech si pridaju + 2 hviezdi ky) a pre tych ostatnych len priemerny TV film plny klise a bez stipky napadu. ()

Martii

Jednoduchý dětský příběh o fotbalovém snu malého chlapce. Mám malého syna a film je opravdu stylově pro děti, pro kluky, ale třeba má ratolest by se na něj nedokázala dívat až do závěrečných titulků. A herecky zahrané teda velmi zle. Zůstaneme u klasických pohádek. (Hodnotím: 45/100) ()

rh1

Naivna, ale napriek tomu nadherna rozpravka...A ked tesne pred vytuzenym koncom sa zda byt zrazu vsetko stratene a v tom sa zjavi King Kenny Dalglish,tak mi normalne vyhrkli slzicky...:) ()

Sejkorka

Film není pro fanoušky, kteří se těší na záběry z hřiště, najmě z finále Ligy mistrů 2005. Jako by tobylo včera, pamatuju na to, že AC Milán vedl po poločasu 3:0 , ve druhém Liverpool během 6 minut vyrovnal na konečných 3:3 (jeden z gólů na Vladimír Šmicer, hrál i Milan Baroš). Ne penalty 3:2 vyhrál Liverpool (což je zmíněno v závěrečných titulcích). Film je o touze malého kluka vidět to finále, na které chtěl jet s tátou. Ten však umře na krvácení do mozku (nevíme však, čím bylo způsobené). Sice je tu spousta ptákovin a nereálných skutečností (např. poslední část cesty, den před zápasem, by činila z Bosny do Istanbulu přes 1000 km. Dá se to ujet starým Citroenem?), ale jedná se o lehce nadprůměrný film, což 60% je. ()