Craig (Ice Cube) je obyčejný mladík, kterého propustili ve čtvrtek z práce, protože kradl krabice ze skladu. V pátek ráno se proboudí, ale to ještě neví, že ho bude čekat jeden z nejpodivnějších dnů jeho života. Se svým trhlým kamarádem a drogovým dealerem Smokeyem (Chris Tucker) se flákají na verandě Craigova domu místo toho, aby Craig hledal práci, jak mu otec nařídil. Oba posedávají a kouří marihuanu, když v tom přijede Smokeyův dodavatel zboží Velký Červ a chce po něm peníze za prodané zboží, ale Smokey mu řekne, že už to z Craigem všechno vykouřili. Velký Červ se naštve a vyhrožuje, že jestli ty peníze nebudou mít do deseti hodin, pak je oba zabije. A tak začíná honba za penězi pro záchranu života. Dokáží Craig a Smokey sehnat peníze a uniknout smrti před Velkým Červem? (Káronoš)

PanPyzamo

Jelikož mám rád Ice Cuba a takový typ komedií, tak jsem se na tento film rozhodl podívat. Nenadchnul. Nezklamal. Za mě takový průměr. Nevím, komu bych tohle doporučil. Asi jen těm největším fandům stoner komedie. 5/10 ()

josmart

Tenhle druh komedií většinou stojí za starou bačkoru. Tady jsem se ale překvapivě bavil, Ice Cube je fakt pohodový týpek. Škoda, že Tucker je takový mimoň, že jeho postavy se prostě nedají brát vážně. ()

krikavka

„I know you don't smoke weed, I know this; but I'm gonna get you high today, 'cause it's Friday; you ain't got no job... and you ain't got shit to do.“ Jednoduchá, ale zábavná komedie o přátelství a hlavně o hulení :) ()

notfilip63

skvely film ice cube samotny je vyborny vo filme velmi sa mi pacila atmosfera,postavy,pribeh a smokey. Tak ja idem pocuvat bengre od ice cuba ()

K1K0

V pohode komédia vystihujúca 90 roky a život na predmestí kalifornie, pre mňa legendárna vec ktorú si vždy rad pozriem a zasmejem sa ()