Reklama

Reklama

Krimi horor. Duch mrtvého policisty vede mladšího kolegu po stopách svých vrahů. Čerstvý absolvent policejní akademie Cal zasahuje proti gangsterovi, který v hotelu drží rukojmí. Cal však není úspěšný, gangstera nakonec odzbrojí zkušený policista Desmond Flynn. Na Cala jeho zásah velmi zapůsobí. Krátce na to je Des při akci zabit a Cal postřelen. V polovědomí se Calovi zdá, že do něj vstoupil duch mrtvého Dese. Když se uzdraví, opravdu se v kritických situacích chová jako Des. Obrátí se o radu na čínského lékaře a ten mu potvrdí, že Cal má v sobě duši Desmonda Flynna. A ta ho pak vede při pátrání po Desových vrazích. (HBO Europe)

(více)

Recenze (4)

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Gedricka nemusím a celá ta spiritistická část filmu mi vůbec nesedla. Jako nápad zajímavej, ale zpracování o ničem. Duše mrtvýho policajta nám tu přešla do živýho a najednou z něj dělá hrdinu. Akce je tu minimum a kdo je vrah jsem tušil už v půlce filmu. Tak snad jenom za ten neotřelej námět ta jedna hvězda.20% ()

demented 

všechny recenze uživatele

V podstate priemerné béčko. Duša zavraždeného policajta sa premiestní do tela svojho mladšieho kolegu, aby vykonala pomstu (žeby sa niekto mierne inšpiroval Vranou? :)). Háčilk spočíva v tom, že náš hlavný hrdina o tom nemá ani podtuchy a keď duša mŕtveho prevezme občas vládu nad jeho telom, nič si nepamätá. U nás vydal Intersonic pod názvom Sila. ()

Reklama

Reklama