La cara oculta

• Kolumbie La cara oculta (více)

Freakyy

Než sem se na to podíval, tak sem vůbec nevěděl o čem to je, neviděl sem žádný obrázky, plakáty, ani nic podobnýho a je to dobře, protože to překvapení bylo úžasný. Už sem myslel že to fakt bude o nějakým duchovi v umyvadle nebo hajzlu, ale ne, sice moc nechápu co je na tom hororovýho, ale to je fakt jedno, od té půlky sem na to čučel tak šťastně jak bezzubej na protézu, s úlevou, že to nebude zas další kreténskej film s nějakým trapně udělaným bubákem a o ničem. Konečně nějaký překvapení. (A ty kraviny kvůli čemu to někteří shazují se zrovna u tohoto dají přehlídnout.) ()

gerdi14

No teda napnutej jsem byl jak struna,bože a jak jsem chtě aby to skončilo heppyendem. Španělský skvost...tohle si budu pamatovat dlouho! a k tomu krásny herečky ()

Brain32

Ten kdo shlédne trailer, nebo si o filmu něco přečte o hodně přijde, protože ten, kdo nic netuší budu o to více překvapen :-) ()

lineker

Přej a bude ti přáno. Odříkaného chleba největší krajíc,a spousty jiných rymovaček člověka napadají po projekci intimního, ale přesto řvoucího španělského dílka. V první polovině je to takové barcelonské katenáčo krátké, alibistické přihrávky většinou ve středu hřiště. Ale flashback dá hře správný tah na bránu, a to už sledujeme Real Madrid ve své nejlepší formě.Takže pome espaňa pome! ()

Elsaj

Filmovú chrbticu to má ( originálny nápad a pekné prenesenie dejovej línie ) ale nie je na nej moc čo držať, módne figuríny (herci) bez iskry adialógy sú pomerne slabé... Naposledy som písal komentár na Expendables 2 v ktorom som vytkol slabší obsah ktorý má ale veľmi dobrý obal u tohto filmu to cítim presne naopak. ()

aboj

Ejha, niekedy je lepšie rady starej dámy, ktorá vám prenajme dom, neposlúchnuť. Ináč uvidíte, ako vás priateľ rýchlo oplakal a našiel si druhú. ()

KacPol

Tento film má velmi zajímavý příběh. Od začátku sice není zcela jasné, o co se jedná, ale čím déle film sledujete, tím více vše chápete. Po shlédnutí celého filmu jsem byla opravdu překvapená děním, které se zde odehrávalo. Také je zde vyobrazeno, že i přesto, že člověk někoho velmi miluje, dokáže velmi rychle zapomenout. A příběh, který je v některých částech i trochu strašidelný, vám dokáže zapříčinit husí kůži z představy, že by se něco podobného stalo vám. ()

JIRKKA

Dnes přijít s něčím originálním, se už zdá nemožné, ale tvůrci tohoto filmu to dokázali. Jen jsem zíral, jak se stupňovalo napětí. Skvělý příklad toho, že i při minimálních nákladech, lze natočit skvělý film. Mám za to, že výroba musela být levná. U nás by to nemohlo být více, než pár set tisíc korun. Divil bych se, kdyby v Hollywoodu už nepřemýšleli o remaku. Taky se připojuji k těm, co říkají, nekoukat před shlédnutím na trailer k filmu. ()

entokr

Naprosto fenomenální dílo! Doslova mi to vyrazilo dech... Člověka hlavní děj nabádá k tomu, aby při prvoplánově vypadajícím thrillerku cítil, že ten ušatý dirigent svou milenku zavraždil, už jen když koulí těma svýma psychopatickýma bulvama, nakonec se vše ale tak nečekaně obrátí, že jste se svojím zadkem pevně upevněn před obrazovkou a jen hltáte co se bude dít dál. Fantastická symfonie nadsázky dává flusanec do obličeje laciným hororům s duchy svojí reálností a hlavně skutečností psychologických pochodů postav. Rozhodně se nevyplatí vidět trailer, já ho neviděla a doslova mě to srazilo na kolena a brada se mi válí někde na prsou... V tomto filmu je zachycený boj o holé přežití a také sobeckost a schopnost žen udělat kvůli chlapovi kdejaké kudly v zádech a podpásové zásahy svojí konkurentce. I když není o co stát, neboť je v hlavní roli obsazen ušatý střízlík. A zpět k filmu rozhodně všem doporučuji vidět - naprosto originální a překvapivě překvapivý film v dnešní době samých volovin rozhodně špička! Na závěr si neodpustím - ta kurva si to zasloužila! :D ()

LeaFF

Dala bych 5*, ale začátek filmu byl trochu nuda. Ale potom.. Slušná pecka! Divnej týpek, co možná zabil svoji přítelkyni.. A nakonec je to všechno jinak.. Super. Jinak pánové to jste odkojený 4kama a pornem, že děláte z Fabiene mrzáka? No tak! ()

Padam

Po dlouhé době jsem byl zcela unesený. Naštěstí jsem předem neviděl trailer a tak jsem byl nadšen dějem plným zvratů. Musím uznat, že ke konci se už dá očekávat výsledek, ale i tak úžasné. Dále stojí za zmínění velice povedená hudba. Tentokrát za 5*. ()

Meteora17

Už jsem dlouho neviděla nic tak bezvadného. Určitě ale doporučuji se nedívat na žádné fotky nebo trailer. Potom by to nebylo žádné překvápko, jako pro mě. Možná i proto, že jsem nic netušila, jsem z toho unešená. A ve španělštině se na to podívat je lepší, než kdyby to bylo česky. I když španělštině vůbec nerozumím. ()

Thamilka

Úžasný film!!!! Začátek je sice trochu nudný a nikdo neví, co se z toho vyvine, ale doporučuji počkat a uvidíte! Napínavý a velice dobře propracovaný. ()