La cara oculta

• Kolumbie La cara oculta (více)

Kushina

Velice zajímavý námět na film. Sice jsem od něj podle vyprávění kamaráda očekával asi něco extra, ale mělo to něco do sebe. Konec byl udělaný tak, aby si ho každý domyslel sám. Rozhodně bych chtěl takový dům vidět naživo. 65% ()

Azareth

Vyhnúť sa traileru! Tento film je natočený v dvoch dejových líniách - súčasnosť s mysterióznou časťou a ľahkými hororovými vsuvkami a minulosť či pred-súčasnosť o tom, ako to vlastne všetko je, ako je možné že hlavní hrdinovia cítia nebezpečie a prečo tomu tak je. Ja osobne som tomuto snímku veľmi neveril a neočakával od neho takmer nič a prvá tretina, či dokonca aj tá druhá skôr pripomína španielsku romantickú telenovelu o mladom páriku a o zmiznutiu jedného z nich (z čoho je aj obvinený ten druhý), veď čo, podobných zápletiek je habadej - keď zistíme, čo sa vlastne stalo s hrdinkou sa končí všetka sranda a my "len" môžeme slintať nad tým, čo za umenie sa skrýva v tomto celkom jednoduchom filme. Za mňa rozhodne kvalitná záležitosť, strata času nie. ()

Ronkar

Za málo peněž hodně muziky. Thrillerové drama, které velmi dobře pracuje s nápadem, atmosférou a lehce zamotaným dějem, který bourá žánrová klišé. Je to jeden z těch snímků, kde diváka výborně navnadí tajemným otazníkem a dají mu čas k dumáním, jak to celé je a přesto přijdou s něčím, co překvapí. Za to veliký palec nohuru. Trocha toho strašení, slušní herci, místy skvělé napětí a celkově hudba. První půlhodina klame tělem a tváří se jako mnohokrát viděné klišé, ale pak se film divákovi náležitě odvděčí. Škoda, že The Hidden Face výboně funguje jen do 3/4 a ten konec už na zadek posadit nedokáže, protože je příliš karet na stole, ale těžko to scénáristům zazlívat. Na jejich obranu lze říct, že v symbolické rovině funguje tečka velmi dobře. La Cara oculta ukazuje, že dobrá režie a originální nápad dělá kvalitní snímek, nikoli peníze. Haleluja! ()

panki9922

Veľmi originálne, výborne zahrané, prekvapivé dielo. Bravo. Mix žánrov, ale vhodne zvolených. Je veľká škoda že nebyť csfd a môjho pátrania po podobných filmoch, tak by som sa k tomuto filmu pravdepodobne ani nikdy nedostal. Narozdiel od sračiek typu Jurský svet, Jumanji: Vitajte v džungli, Transformers alebo Fast and Furious 8, ktoré sa vo veľkom štýle propagujú a lákajú ľudí do kín, by bolo úžasné namiesto toho mať možnosť vidieť v kine La Cara Oculta. Eúropska kinematografia má rozhodne čo ponúknuť. Atmosféra filmu úžasná. Smelo do toho, nemôžem inak, len odporučiť. ()

zigy

Komorní thriller, kde má režisér vždy náskok před divákem....pokud na tuto hru přistoupíte, budete si užívat tajemno a záhadu světa za zrcadlem v pokoji:) je to duch? nebo vězeň? a kam zmizela jeho milenka? Dvě krásné Španělky a jeden jejich torro, je tu vášeň a lehká erotika. ()

Leník

Dobře natočeno, dobrá atmosféra, ale logiku to celé moc nemělo. Ale bylo to krátké a španělsky, což je plus. ()

rey17

Trailer jsem neviděl, film jsem si užil. Škoda otevreneho konce. S ohledem na děj filmu, nejde ani o spoiler 😀 ()

mrtka

Za mě jasná 4ka nebo-li 4 hvezdy, ale moje stará se mi začla srát do hodnocení filmů. Trvala na 5ti hvezdičkách a jelikož nejsem hlupák a nebudu kálet tam kde jím dal sem 5hvezd. A není to tím , že se jí bojím nýbrž tím , že sem jí chtěl potěšit i když sem jí 3x zopakoval ,že by se měla držet plotny . Je to tak mí drazí kamarádi i Vláďa z Mělníku je pod pantofličkou do pantofle mám ještě daleko. ()

vandamator

Po nudných 40 minutách přišel zvrat, který mi vyrazil dech a po kterém je film naprosto brutální psycho drama. Výjimečný snímek. ()

Kozlowski8

Schematicky jednoduchá, rozpočtově přívětivá věcička, která ale má nápad, má atmosféru a dokáže strhnout. U mne spolehlivé čtyři hvězdičky. 75 %. ()

Machaut

Výborný film, vynikající atmosféra, skvělí herci a perfektní hudba. Trošku zklamání nad závěrem, ale stejně je to na 5*! ()

naytsirk

Super…. Nenechal jsem se zlákat a trailer jsem si nepustil. Pravděpodobně jsem dobře udělal, protože jsem netušil, co můžu čekat a to mám rád…. Ke všemu jsem dostal dvě krásný ženský, dostatek napětí i dobrý konec. Film, který rozhodně stojí za zhlédnutí…. ()

IceFan

Hudba dokonalá, originálny nápad, prelínanie dvoch časových línií sa mi veľmi páčilo. Jeden z nadpriemerných španielských filmov. Mimochodom radím aby ste si pred vzhliadnutím filmu nepozreli trailer, ktorý prezrádza z filmu to, čo môže byť najväčším prekvapením. ()

tomass1939

Vééééľmi záujímavý film. Začiatok až do stredu nuda a nemalo to nič spoločné s thrillerom a už vobec nie s horrorom. Krásne rozuzlenie a celkovo hodnotím film ako veľký nadpriemer. Len ten koniec mohli lepšie vymysliet ale to už by bolo dokonalé......ináč znenazdajky fľašou po hlave nie je bohvie čo :-D keby aj tak dvojka bola určite by som neváhal..... 4* ()

Saprofag

Opravdu. Prokousat se prvními 40 minutami nebylo pro mě vůbec nic snadného. Velkou nedůvěru jsem k tomu choval. Potom se začalo konečně něco dít. Bohužel ale vůbec ne hororového. Na to úplně zapomeňte. Pro mnohé z vás bude zápletka překvapením, ale s tímto motivem jsem já už tu čest měl, takže překvapení bylo mnohem menší. Další vývoj nebyl až tak moc nepředvídatelný, jak by se mohlo zdát a konec mi tak nějak nestačil, protože jsem bohužel většinu pointy čekal. Sračka to ale v žádným případě nebyla, takže kdo se chce podívat na neurážející lehce vybočující "thriller?", hurá na to. Víc než za tři to ale není v žiadnom prípadku! ()

jarmil8

13. komnaty se prostě nemají otevírat a z hračky bývají plačky! Vztahový psychothriller, kde žádná postava není kladná. ()

Teen.AGE.r

Ze začátku je to trošku mimo svůj žánr (takové lehké béčkové romantické nic), ale po cca půlce se to rozjede a JEDE TO! Musím říct, že mě poslední dobou velmi baví koukat na novou Španělskou vlnu a tento film mě jenom utvrdil v názoru, že je to vlna kvalitní a filmařsky velmi precizní! Dávám lepší 4* - opravdu klobouk dolu! ...80% ()