Dějově nic zajímavého, ale myslím, že když člověk vystihne pravou chvíli, kdy není co dělat, pak je tento film tím pravým na zabití času. Na jevištní triky se dobře dívá a kromě toho mě rozesmíval otec hlavního hrdiny. Navíc je zajímavé shlédnout občas neamerický, nebritský nebo nečeský film. (70%)(18.12.2011)

Celou dobu jsem koukal na americký film, až v průběhu mi docvaklo, že jde o film nizozemský.Je smutné, že v našich končinách se točej stohy demen.tních filmů o vztazích, nebo filmů z doby bolševiků,ale něco takového nikdo natočit neumí.(3.10.2017)

Ik heb een geheim: Ik verander de regen im zonneschijn, ik tover een oase in de woestijn, elk problem krijg ik klein, dat is mijn geheim! - Mám tajomstvo: Premením dážď na slnka jas, vyčarujem oázu v púšti, každý problém je pre mňa malicherný, to je moje tajomstvo!(15.7.2013)

• slunicko2

Přitroublé a dost nudné. 1) Zaujal mě návod, jak řešit nezaměstnanost - rekvalifikačním kursem na kouzelníka (iluzionistu, aby tedy bylo jasno). 2) Trochu moc chtěný lehce křečovitý humor neodlehčila ani pěkná zápletka.(27.9.2018)

• Raccoon.city

celkom nenápadný ale velkm kvalitný snímok(24.10.2020)