Mladí muži za pultem

• Česko Podvodníci z New Jersey (více)

Nezávislá komedie zachycuje jeden den dvou pohodlných prodavačů z New Jersey. Dante zaskakuje v samoobsluze, zatímco jeho kamarád pracuje ve vedlejší videopůjčovně. Oba by radši dělali něco jiného, a svým zákazníkům to dávají pěkně sežrat. Jeden divoký den v životě dvou přepracovaných mužů za pultem, jejichž jazyk ostrý jako břitva a neobvyklé pracovní manýry dávají zcela nový význam pojmu zákaznický servis. Navzdory neustálému proudění nevyzpytatelných zákazníků si oba prodavači z New Jersey klidně stihnou zahrát hokej na střeše, navštívit pohřební síň a urovnat své nekonvenční milostné vztahy. Šéf není v dohledu, takže si buďte jistí, že když je obchod ponechán napospas těmhle dvěma, může se stát naprosto cokoli. (Cinemax)

Nolanofil

5 - krát som sa vážne z chuti zasmial, na zvyšku dialógov som sa pousmial a minimálne 40.minút som prezýval. Smith je talentovaný, to nepopieram, ale nazvať Clerks geniálnou komédiou, tak to nie. Prinajlepšom, je to nad - priemerný študentsko - amatérsky kúsok. Nič viac. ()

KubykF

My love for you is like a truck Berserker Would you like some making fuck Berserker My love for you is like a rock Berserker ()

Honza dAve

Tak tohle je kua film jak víno ! Něco takovýho jsem ještě neviděl. Co všechno lze zažít v jednom kšeftíku někde v New Jersey, tomu byste nevěřili ... ! Smíchy jsem málem sežral koberec. Co scéna, to gag, co věta, to hláška - ze všeho se můžete smíchy potrhat a nenudíte se ani sekundu. Kevin Smith začal, jak nejlépe to jde. ()

strangercz

První film kevina Smithe naznačil kam se bude ubírat jeho další kariéra nebýt pár šlápnutí vedle (tata na plný úvazek a učinkovaní v Bottom's Up dosud sem to nepochopil co tam dělal) tak by to byl dokonalý reřisér ale všechno mu rádi odpustíte a budete naprosto skvěle bavit. Už teď si scháním místo kde si otevřu sámošku a budu prodávat :) ()

melloun

Ke geniální komedii to má sakra daleko. Spíše mi to připadá jako obvyklá americká teenage komedie, akorát bez obnažených slečen. Prostě ubohý americký humor. ()

Gastovski

Moje první zkušenost se Smithem byla sice s barevnou Clerks II, nicméně tady se potvrdilo, jaký je zručný režisér a scénárista v jednom. Natočit takovou pecku za mrzký peníz, to si zaslouží potlesk i obdiv. Repliky, které vypouští Dante a Randall z úst (některé dosti nechutné), celkově vyzní jako od velikánů filozofie, což není moc častý jev ve filmech. P.S. Doporučuji vyhýbat se obloukem českému dabingu - jednak je to velký nápor na sluchový aparát a za druhé degradace zážitku minimálně o 3* ()

Pandae

Komedie která má "koule". Není tam žádný smích v pozadí jak to dnes bývá módou a je opravdu čemu se zasmát. ()

Caaslav

oproti pokračování (clerks 2) je jednička výrazně horší (i když na nízkorozpočtovou prvotinu stále solidní) ke třem hvězdám jsem se přiklonil kvůli vysokému hodnocení (83% si tenhle film opravdu nezaslouží)... ()

El-Barto

Clerks vypráví o životě takovým způsobem jako žádnej jinej film. Dva flákači ze zapadlých obchůdků odhalí víc životních pravd než většina filmů, který se o to doopravdy snaží. A ještě je to dost zábavný na to, aby to nenudilo. ()

joudas

Žádná hitparáda, občas ještě trochu krkolomné a nucené, ale jako poloamatéřina za pár tisíc docela dobré. ()

troxor

Tak u těhle bych nakupovat rozhodně nechtěl! (ani použít jejich WC) Hodně nadprůměrná nezávislá komedie. Levná, černobílá , na koleně dělaná, ale zatraceně zábavná. Stylem humoru mi připomíná takového Červeného trpaslíka. Plusem jsou kultovní absurdní postavičky Jaye a Silent Boba. Na filmu je vidět, jak jsou lidé vlastně všude stejní - příběh se má odehrávat pár tísíc kilometrů od nás, v New Jersey, a přitom by se něco podobného mohlo stát i v tom krámku ve vedlejší ulici... ()

Darkslayer

Je pravda, že som sa na tom filme zasmial, ale nemožem povedat že by to boli nepretržité záchvaty smiechu. Samozrejme je tam dosť ftipných hlášok a absurdných situácii, ktoré by jedného položili ale nie je to až tak geniálne ako by som čakal po prečítani ostatných komentárov. Nadpriemerný film, nič viac, nič menej. ()

Radek.SCH

Taková přisprostlá prasečinka s pár - opravdu - dobrými vtipy byla bohužel celkem o ničem. Clerks II se mi líbilo mnohem víc. (A nebylo to kvůli té barvě.) ()

Mike.mk1

Parádní výstřižek ze života mladých prodavačů se všemi jejich bizarními příhodami a historkami a zábavnými postavami. Scény s Randallem patří k nejlepším. 90% ()

Rokle

Dal jsem si nejdříve dvojku a v porovnání s jedničkou byla mnohem chytřejší, zábavnější a dojemnější. A hlavně měla v sobě náboj v podobě LOTRa, Mlčení jehňátek, Star Wars a to ani nemluvím o mimořádně krásné Rosario Dawson. Jedničce tohle zoufalé chybí. Mohl jsem tohle vše napsat k dvojce, ale už to tak nechám :) ()

Smejdik

Geniální? Možná. Vtipné? Chvílemi. Zábavné? Ani náhodou! Srdcervoucí nuda se střídá s děsivými vtípky v poněkud podivném poměru, kde znuděni čekáme na skvělou pointu. No... ()

John8

Tohle si asi budu muset pustit ještě jednou páč jsem o tu geniálnost jaksi nezakopl, spíš mi to přišlo jako nudný tlachání s minimum pointama. překvapivě 2. díl je daleko lepší, ale ne jen tím že se tam toho děje víc. ()

Reboot Jaye a mlčenlivého Boba je na cestě

Reboot Jaye a mlčenlivého Boba je na cestě

03.01.2019

Dlouho očekávaný reboot Jaye a mlčenlivého Boba se dal do pohybu. Oznámil to režisér Kevin Smith (Clerks 2: Muži za pultem, Hledám Amy). Smith, Jason Mewes a producentka Jordan Monsanto tak strávili… (více)

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2

10.02.2017

Jste připraveni na mroží horor?

Jste připraveni na mroží horor?

18.07.2014