Na Cenu Akademie® nominovaný scenárista Stuart Blumberg (Děcka jsou v pohodě, 2010) uvádí svůj režijní debut plný ostrého vtipu a dojemných momentů. Mark Ruffalo, držitel Oscara® Tim Robbins a Josh Gad (muzikál "The Book of Mormon") vévodí hvězdnému obsazení fi lmu o třech mužích, které spojuje na první pohled neviditelná, o to ale nepříjemnější diagnóza – závislost na sexu. (Bontonfilm)

megajalec

Námet možno zaujmavý, ale podané otrasne nudne a bez záujmu. Úplne tomu chýba šťava, nejaká zapamätateľná scéna (Gwyneth v spodnom prádle sa nepočíta). Ani jeden z príbehov nie je zaujímavý. ()

kikin01

Itáália ... ohh shit ... Lidé trpící závislostí na sexu, sebeukájením, či jenom chorobnou žárlivostí je na tomto světě nespočet. Film na mě působil otevřeně, ač vyloženě nešel do hloubky, ale i tak si živě dovedu představit, jak takové sezení je pro mnohé sexuálně závislé lidi opravdu podporující, a dokáže udržet jejich "normální chod života". V opačném případě to může skočit katastrofou, hystérií, nebo dokonce něčím horším. Začátek filmu mě pomalu vnucoval komedii, a toho dramatu jsem tam moc nečekal, ale každopádně jsem se spletl, nenechte se zmást. ()

allegria

Komedie to není, aspoň já to tak rozhodně nevnímám. Ale ta základní myšlenka se mi moc líbí, že když jsou lidi v průšvihu, můžou si pomoct navzájem. Spadnout do závislosti je velice snadné a někdy rychlé, nikdo s tím nezačne s myšlenkou, že se z něj stane závislák. Zaslouží si pomoc a soucit. Navíc dobré herecké výkony, děj má spád, nenudila jsem se. Zvláště ty vztahy uvnitř rodiny otec-matka-syn mě dostaly, jak ukázaly, že nic není jen černé nebo bílé, a těžko v určitých momentech soudit, kdo má "pravdu". Podle mě film má hloubku a je námětem k zamyšlení. ()

Edwin44

Ouuuu to byla zase, ale ptákovina, aneb jakými všemi "nemocemi" můžou trpět američani. Kdyby tam nebyla dějová linie s Joshem Gadem, která aspoň byla vtipna, tak by tenhle film stál tak max za jednu hvězdu a to jen díky skvělýmu Marku Ruffalovi. Co tam sakra dělala Pink? To v současný době amerika neprodukuje herce a dělá je ze zpěváku a zpěvaček viz Rihanna v Battleship?? No jak už jsem řekl vyjma Gada byl tenhle film ukrutná nuda a já nedokázal fandit snad ani jedný postavě. Bylo mi fuk jak to skončí a to není zrovna dobrá vizitka. ()

Iceman7Svk

Film som si pozrel vlastne len kvôli Gwyneth ... Pre mňa je to fakt krásna a talentovaná herečka. Ruffalo spolu s Gwyneth tam mali pár okamihov ktoré sa mi páčili a potom Pink spolu s Joshom Gadom tam som sa celkom zabával. Inak film kde je sama masturbácia a boj sňou ma až tak moc nechytil ... skôr to bolo na plač ako na pozretie ... Dávam hodnotenie 3 * ... nie kvôli samotnému filmu ale kvôli hercom a samozrejme Gwyneth ... ()

somme

V dobe kdy ma snad kazdy nejaky problem a jiny zpusob vyrovnani se s nim musi dost lidi tento snimek ocenit uprimnost a supr herecky vykony (predevsim pak Mark Ruffalo a prekvapiva Pink). Ano, mozna to slo vzit vic do hloubky,ale to uz by pak vsichni na konci filmu sli zahanet silnou depresi. Jasne nam to dava najevo fakt, ze zavislost si muzem vytvorit na vsem - jak to horsi jako drogy,alkohol,sex tak i sport nebo materstvi..A je pak jen na nas se vzchopit a bojovat s tim. Bojovat se sebou. Mit tu vuli a vedet,ze nas nekdo podporuje,ze v tom nejsme sami. Pro me to ma vazne silu,takze 'Diky za tenhle film'. ()

dragon'88

Od reality to ma daleko, ale trochu inak nez pise v komentari napr. lillien alebo Morholt. Zavislost vo vseobecnosti je hlboko nepochopena a velmi tazka tema, pretoze zavislost je uz vtedy ak vam narusa zivot. Trailer zaujal a musel som to pozriet, no vzhladom na temu sa od toho viac ocakavat nedalo. Zavislost *nie je* choroba, zavislost je fyzicky stav mozgu vo feedback loope s nezdravymi navykmi. Na com ste zavisli vy? ()

Sejkorka

Film jsem viděl, dal 3* ale asi zapomněl na komentář. Hraje tu Gwyneth, tak je to asi dobrý. Více, až kouknu podruhé ..... ()

peproch

Výborný film, docela kartolický, i když tu o tom přímo zmínka nepadne, představuje portréty a svazky těch, co si přiznali mentální závislost na sexu, pornu a masturbaci, a tách ce s nimi soužijí nebo chtějí soužít. Výboně volení herci, situace i dialogy. ()