Naboř a ujeď

Hit and Run

Akční / Komedie / Romantický / Road movie

USA, 2012, 100 min

• milka

Tak nějak jsem nepochopil, co že tvůrci chtěli vlastně natočit. Bláznivou road trip komedii? Akční komedii? Nebo snad reklamu na auta Daxe Sheparda? Nefunguje zde totiž ani jedno, vtipných scén je pomálu, honičky zde v podstatě nejsou, scénář nedává smysl a Bradley Cooper je zde naprosto zbytečný. Tenhle vysněný projekt si mohl Shepard v klidu odpustit.(8.1.2013)

• grizly007

Naprostá slabota. Spíše televizní film. Kina ani náhodou a dvd s hodně přimhouřenýma očima. U komedie by se měl člověk smát a to se zde stane asi 2x. Jako neni to sračka to zase ne ale prostě je to o ničem. Zasmál jsem se akorát v části kdy se řešilo kým byl jeden z herců v lochu znásilněnej a výrazu Daxe Sheparda na začátku filmu kdy z okna sleduje auto bez šoféra na který střílí fízl. Trochu málo ale někde neni ani to. Proto 2 hvězdy. Jinak to nemá to šťávu....a scénář? takovej bych udělal při jednom sraní na wc za 5minut. Opět je zde takový klasický trik na diváka v podobě kvalitního soundtracku kdy na konci máte pocit že to nebylo tak špatný. Ovšem bylo. A vychytrale zvolené songy to nezmění. Co dodat? snad jen že se jedná o krásnou ukázku jak z naprostýho hovna vydělat prachy. Opravdový americký sen.(27.12.2012)

Plný klišé.... Napravenej gangster jede kvůli své nové holce do města, kde ho čeká odplata za jeho minulost, do toho se zaplete bejvalej tý jeho, kterej ho nechá sledovat svým bráchou - teplým policajtem. Je to celkem svěží, dialogy jsou doopravdy překvapivý a chytrý i zábavný zárověň. Je to malý film spíchnutý horkou jehlou, ale je milé, že se někdo pustí do takhle ujeté blbosti pro zábavu. No a ten vtípek alá Jáchyme hoď ho do stroje.......dost nuda :) ).(3.6.2013)

Zábavný snímek, u jehož sledování jsem si vzpomněl na ptákovinu Mistři hazardu. Naboř a ujeď je takový klasický příjemný film na jedno podívání. Některé scény určitě stojí za pozornost, například když Bradley Cooper doporučuje psí žrádlo. Film tak nějak bezproblémově dojede do vytouženého cíle. Malinko lepší průměr.(18.1.2013)

Svěží a docela i vtipný projekt komika Daxe Sheparda. Na několika situacích a ve většině dialogů je znát neotřelí přístup tvůrce, kterému očividně nechybí smysl pro humor. Bohužel tento rukopis je cítit pouze občas a ve zbytku snímku už to taková legrace není. Oldschoolové provedení honiček s opravdu nádhernými stroji a šerif paskal v podobě Toma Arnolda, popřípadě i milovník zvířat Bradley Cooper však tuhle jednohubku směle udrží v klidných vodách komediálního průměru.(30.9.2012)

• - Alex (Bradley Cooper) nosí v celém filmu sluneční brýle Oakley. (JORDY)

• - Při honičce na opuštěném letišti a při následné přestřelce bylo ustřeleno zrcátko u Corvetty. Později je ale v dalších záběrech zrcátko zpět na svém místě a bez poškození. (Danny F.)

• - Väčšina áut, ktoré možno vidieť vo filme, vrátane pretekárskej bugíny patrí Daxovi Shepardovi (Charles Bronson). Najmä z tohto dôvodu sa pri natáčaní automobilových naháňačiek nenechal zastúpiť profesionálnym vodičom. (m.a.t.o.)