poster

Naboř a ujeď

 • USA

  Hit and Run

 • Slovensko

  Udri a zdrhni!

 • Velká Británie

  Hit and Run

Akční / Komedie / Romantický / Road movie

USA, 2012, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Liqid
  ***

  Čekal jsem víc, je to slabej průměr. Zbytečně mě tam vytáčela Bell a její kecy, bylo tam hodně chyb, hlavní hrdina s vizáží bezdomovce, teplý policaiti, to všechno by tam nemuselo být. Ale pěknejch aut, honiček a kaskadérskejch kousků bych snesl víc. Nejvíc tam chyběla pro roadmovie typická mini zápletka (vykopání peněz neberu). Naproste geniální byly scény se psím žrádlem, Filipíncem a důchodci na motelu.(3.3.2013)

 • Xmilden
  ***

  Zábavný snímek, u jehož sledování jsem si vzpomněl na ptákovinu Mistři hazardu. Naboř a ujeď je takový klasický příjemný film na jedno podívání. Některé scény určitě stojí za pozornost, například když Bradley Cooper doporučuje psí žrádlo. Film tak nějak bezproblémově dojede do vytouženého cíle. Malinko lepší průměr.(18.1.2013)

 • grizly007
  **

  Naprostá slabota. Spíše televizní film. Kina ani náhodou a dvd s hodně přimhouřenýma očima. U komedie by se měl člověk smát a to se zde stane asi 2x. Jako neni to sračka to zase ne ale prostě je to o ničem. Zasmál jsem se akorát v části kdy se řešilo kým byl jeden z herců v lochu znásilněnej a výrazu Daxe Sheparda na začátku filmu kdy z okna sleduje auto bez šoféra na který střílí fízl. Trochu málo ale někde neni ani to. Proto 2 hvězdy. Jinak to nemá to šťávu....a scénář? takovej bych udělal při jednom sraní na wc za 5minut. Opět je zde takový klasický trik na diváka v podobě kvalitního soundtracku kdy na konci máte pocit že to nebylo tak špatný. Ovšem bylo. A vychytrale zvolené songy to nezmění. Co dodat? snad jen že se jedná o krásnou ukázku jak z naprostýho hovna vydělat prachy. Opravdový americký sen.(27.12.2012)

 • Davies182
  ****

  Akční bláznivá dramatická romance! Jo, fakt něco takovýho existuje. Jsem v pokušení napálit tomu maximum a upřímně lituju všechny "suchoprdy" ;), kteří se u toho za žádnou cenu nemůžou naplno odreagovat. Zatím asi 100 nejzábavnějších minut filmového roku 2012 s několika špičkovými humornými scénkami, co vám potrhají bránici. Úplně ten dream project chápu.(26.1.2013)

 • milka
  **

  Tak nějak jsem nepochopil, co že tvůrci chtěli vlastně natočit. Bláznivou road trip komedii? Akční komedii? Nebo snad reklamu na auta Daxe Sheparda? Nefunguje zde totiž ani jedno, vtipných scén je pomálu, honičky zde v podstatě nejsou, scénář nedává smysl a Bradley Cooper je zde naprosto zbytečný. Tenhle vysněný projekt si mohl Shepard v klidu odpustit.(8.1.2013)

 • - Alex (Bradley Cooper) nosí v celém filmu sluneční brýle Oakley. (JORDY)

 • - Auto, ktoré Yul (Dax Shepard) postavil s otcom, je Lincoln Continental 1967. Alex (Bradley Cooper) jazdí na Cadillacu CTS-V Sport Wagon. (sWONDER)

 • - Počas záverečných titulkov máme možnosť sledovať poslednú scénu filmu. (Johnny.ARN)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace