Hledači pokladů na aukcích

(pořad)
  • Česko Mistři aukcí (více)

Dvojice rázných chlápků obráží napříč USA veřejné aukce, ve kterých se často draží velmi hodnotné předměty. Cestou k úspěchu není jen aukci vyhrát, ale především mít ten správný nos na dražené položky. Mnohdy totiž není zprvu patrné, co všechno se v kontejnerech skrývá... (TV Nova)

PatrikP4

Vždy něco najdou a odhadnou naprosto přesně hodnotu... Když se v tom pohybují tak by to asi bylo reálné... Ale zrovna přijedou na místo když se prodává něco zajímavého... Nevím nevím asi nahrané... ()

Chaloupek

Nejvíc mě baví, když najdou něco, co k provozu potřebuje baterie a ejhle! Ihned po vytažení ze skladu to jezdí / bzučí / pípá / vyrábí kokakolu. Ať už koupí cokoli můžete si být jisti, že uvnitř v nějakém kufříku je buď váza z dynastie Ming nebo meč krále Artuše. Vypovídající hodnotu to nemá žádnou, protože je to vše nahrané. Ale na druhou stranu - pokud na to přistoupíte tak se u toho ta půlhodina života utratí celkem snadno.. ()

xardix

Na Storage Wars sice nemají, ale koukat se na ně dá pořád. Zamrzí jistá schématičnost, kdy VŽDY skončí ve plusu, poněvadž se POKAŽDÉ ve skladu najde drahá věc, nejčastěji zbraň. Větší variabilita by nebyla na škodu. Že je to nahrané? Nevadí. V reálu by tolik zajímavých skladů nebylo, jen samý balast. K hlavní dvojici jsem si musel najít cestu, nejsou tak výrazní jako v Storage Wars. Hlavní výtku směřuji k rozvržení času. Prohlížení skladu a aukci je věnováno příliš času. Při vyklízení se věnují pouze 1-2 věcem, zbytek rychle prolétnou. Zaměřit se více na obsah skladu by tu prospělo. ()

Vlkodlak13

Pokud je to pravda, že je zde vše připravené, tak je to celkem blbý a celý tento seirál by byl k ničemu. Já ale nad tím nechci přemýšlet a i kdyby to bylo plánované, tak si to chci užít. Co jsem to viděl poprvé, hned mě to zaujalo. Na televizi normálně nekoukám, ale díky tomuto se na ni klidně podívám. ----- Co víc dodat..je to prostě zajímavý seroš, ve kterém se i člověk dozví něco nového, protože se tam mluví i o historii kdy se daná věc používala atp.. Škoda jen, že těch dílů ze zákulisí není víc.. ()

Lou_Pagi

První díl, který jsem viděl, mě nenadchnul. Potom ale jakoby naschvál jsem často sedal k tv ve chvíli, kdy pouštěli tento pořad a postupně si mě získal. Kluci jsou sympatiční, jde jim to od ruky i odpusy. Mám rád staré věci, protože jsou z pravidla kvalitnější, než většina dnešních rychloobrátkových šuntů. Toto by mě taky bavilo :D! Hodnocení Odpad se tady opravdu nehodí. Myslím, že to nemůže nikoho urazit ani popudit. Mrzí mě jen, že jednou nešikovně otevírali trezor a spálili pistol. ()

Smashed

Tak asi takhle. Je to pořad o dvou borcích, kteří jezdí po skladech po USA. V aukcích kupují kontejnery naplněný všelijakým harampádím a občas mají štěstí na nějaký super drahý věcičky. Já si doteď myslela, že je to "reálný", ale po přečtení pár komentářů to tak teda asi nebude a jedná se o sehranou šou. Ale mě je to jedno, i tak je zábava se na ně dívat. ()

DavidDizzer

Poměrně afektované a nepřirozené komunikace, až to opravdu potvrzuje, že je to vše hrané. Mluví děsně nepřirozeně, taky je zajímavé, že vždycky u všeho jsou, vždy ví o každé věci úplně všechno, jakoby tu věc předtím už dlouho vlastnili, zároveň vždy ví cenu - dobře, mohou se v tom orientovat jako odhadci majetku, ale pochybuji. A ten mladý by se měl naučit hrát překvapení a rozhovory do kamery i mimo kameru trochu přirozeněji a méně afektovaněji. Navíc kde se tyto sklady jen tak vezmou a kdo by je někomu dal jen tak k dražení bez jediné koruny, když jsou tam tak vzácné věci, jak tvrdí? :D ()

patmull

Na rozdíl od Storage Wars je toto čistě sehraná a neautentická záležitost. Jako oddychovka možná dobré, ale když aukce, tak Storage Wars! ()

blatouchm

Bylo by to docela dobré, kdyby pokaždé zázrakem nenašli věci za desítky tisíc. Válka skladů je o dost reálnější. Určitě si dovedu představit, že pár lidí se zadlužilo a šli si koupit sklady. ()

BaT_M

Allen a Ton jezdí po aukcích a uvádějí nám epizody, kde měli to štěstí a něco našli. Co je na tom pravdy? Je to nahrané nebo ne? Phe... I kdyby bylo ( a že beztak je ) tak koho to sere, já se velkoryse bavím a o to přece jde ne? Z těhle všech možnejch pořadů o skladech/aukcích je tenhle můj oblíbenej. Jediný, co mě vždycky sralo bylo, když ještě před otevřením skladu dali sestřih toho, co tam našli a kde se to snaží prodat. To přece člověk v ten moment přijde o všechno překvapení, sakra! Proto jsem ten sestřih vždycky přeskočil, aby mi zůstal moment překvapení, logicky. Jinak je to vskutku zábavnej počin se zábavnou hlavní dvojicí. Takže srát na to jestli je to real nebo fake. Hlavní úděl pořadu je člověka zabavit a to tenhle pořad umí na jedničku. 85%. ()

Method76

Hodně zajímavy serial. Celkem se člověk diví, že vždycky tam v tom kontejneru mají nějakej klenot na kterým vydělají prachy. Lehká oddechovka. Díly nenudí ()

klinkos

Celkem zajímavy serial jde jenom o to koupit stary sklad a prodat vše co v něm je až se člověk někdy diví co za perly se tam skrýva....70% ()

Archvile

Stíšte zvuk, vypnite mozog a tento seriál budete milovať. Pokiaľ ale začnete rozmýšľať zistíte že všetko je nahrané a začnete sa nudiť. Posledná séria "zastavárna" je už na odpad. ()

Hrmak

Moja najobľúbenejšia verzia na ,,hladanie harabúrd v skladoch,,..Allen a Ton k sebe pasujú (niečo ako Terence a Hill :)) Následné ohodnotenie vecí, ktoré sa im podarí vydražiť je zaujímavé, človek sa všeličo zaujímavé aj dozvie. ()