Hledači pokladů na aukcích

(pořad)
  • Česko Mistři aukcí (více)

Dvojice rázných chlápků obráží napříč USA veřejné aukce, ve kterých se často draží velmi hodnotné předměty. Cestou k úspěchu není jen aukci vyhrát, ale především mít ten správný nos na dražené položky. Mnohdy totiž není zprvu patrné, co všechno se v kontejnerech skrývá... (TV Nova)

herr_carter

Někdy zajímavé, jindy nudné..každopádně poměrně originální seriál k zabíjení nudy.............. moje hodnocení = 6 z 10. ()

core.2

Přijde mi to jako jeden z nejlepších obchodníků se sklady. Třemi hvězdami oceňuji spíše ten podnikatelský nápad. Dané díly jsou jejich nejlepšími úlovky. Kdo přihodí nejvíce, může se tím prohrabat a pak vše prodat. Skvělé. ()

kenkaku odpad!

Urážka TV diváka. Tohle má k “reality show” blízko asi jako wrestling má k “bojovým sportům”. Oboje je neskutečná komedie a divadlo na tupé publikum. V každém skladu co vydražili za 5,50 je kufřík s bouchačkou (ideálně historickou) nebo nějaký nevídaný super drahý skvost. Výdělek je vždy jistota desetinásobku… a ty jejich kecy do toho. Neskutečný. Navíc až komické je, že vždy co “najdou” prodají. 100% případů. Neexistuje, aby kupující/odborník ve finále řekl: “NE! Za tolik to nekoupím, zase si to odneste.” ()

Paity

Třemi hvězdami oceňuji spíše ten podnikatelský nápad. Dám vám garáž plnou harampádí, do které můžete jen nahlédnout a pak dražit její cenu. Kdo zvítězí, můžese tím prohrabat a pak vše prodat. Skvělé. ()

mira007

Jednoduché a zábavné, za málo peněz hodně zábavy. Oproti ostatním skladovým pořadům jsou pozitiva, že své nalezené věci prodávají (ve Válkách skladů řeknou, že to stojí tolik a tolik a basta, takže ekomika kupování skladů v reálu je tady přesvědčivější ). Na druhou stranu co sklad to úspěch , což budí dojem, že je to nahrané, nebo, že si vyzobou tvůrci jen to, co potřebujou. ()

Ydrosten

Tenhle pořad občas sleduju na Discavery. Nemám problém z tím že v každém, díle najdou něco co hodí kupu zelenejch, taky o čem by to jinak bylo že, ale jednou jsem narazil na díl, kde našli plno věcí, které slušně zpeněžily a o několik dní později ty samé věci ( přesně ty samé věci i ve stejném složení a počtu ) našly lidi v pořadu " válka skladů " nebo " hledači pokladů " ( ty pořady se dost pletou, takže to nemůžu říct na 100% o který se jednalo ) Napřed jsem si myslel, že jsem si jen spletl některé díly z jiného pořadu, ale kanál Discavery docela často opakuje hodně dílů ( všech podobných pořadů ) takže se moje jistota po pár dnech potvrdila. To mě přesvědčilo o tom, že hodně dílů bude nahrané na oko divákovo a že se nejdná o regulerní aukce, ale o předem nahrané scény. I přesto, dám 3 hvězdy, protože mě některé aukce docela zaujaly. Navíc Allen a Ton, jsou mi 1 000x sympatičtější než ta banda dementů a nesympatických vypatlanců, z konkurenčních pořadů. ()

longercz

Největší problém je podle mě to, že se díly vůbec, ale vůbec nemění a i když nacházejí různé věci, scénář je pořád stejný: Sklad -> přeplatit domorodce -> prohledat (nejzábavnější část pořadu) -> prodat. Když to člověk sem tam zahlédne u večeře v televizi, tak je to vcelku OK, ale že bych to cíleně sledoval, tak to vážně ne. ()

beso74

Celé je to len o tom, kto zarobí viac na veciach čo si kúpi vydražením nejakej časti obsahu kontajneru. Po 2 častiach číro číra nuda... ()

Anopheles89

Hlavní slabinou jsou ti dva pitomci. Obézní, pokérovaný (nic proti) a mírně retardovaný čuník a podebraný frajírek se snaží pozvednout úroveň pozérství na další level. Jejich blbé kecy a trapné pózy jsou bohužel nedílnou a nepříjemnou součástí pořadu, o jehož autenticitě se dá navíc hodně silně pochybovat. Ovšem pro mě, jakožto sběrače a sběratele od přírody, má tato záležitost (chápu, že pro mnoho ostatních hloupá až stupidní) jistou přitažlivost. Rochnit se v bordelu a nacházet poklady (rozuměj staré krámy), to je jeden z mých snů, ač je, pravda, povrchní a ryze materialistický. Kdyby se pořad soustředil téměř výhradně na objevy těch dvou jelit, šel bych s hodnocením výš. Naopak při premise, že je celá tahle "show" jen předem připravená habaďůra s pěkně vykonstruovanými souboji dražitelů, resp. komparsu a uměle načančanými sklady, byl by to naprostý odpad! ()

windows

...je velice obdivuhodné, jak pokaždé jeden z dvojice o dané věci ví tolik informací, jak wikipedie. Je to zkrátka nahrané a málo chytlavé. ()

masekjc

Je to všechno samozřejmě předem domluvené a sehrané ale prostě to nějakým zázračným způsobem funguje a baví to 😀 ()

hiding

Pokud chcete sledovat dvojici chlápků, kteří si vydělávají peníze za nic tak se dívejte. Jinak nedoporučuji. Jedna hvězda za některé povedené díly. 27% ()

srncek

Týpci,ťažkí pohoďáci,čo vám spríjemnia obed pri bedni..a tie "nálezy" nemajú chybu,najmä sklad za 5$ čo som videl naposledy :D Ešteže to Discovery vysiela,inak telku ani nezapnem (okrem futbalu samozrejme). 75% ()

borohub

Takový lehký nadprůměr. Bohužel jsou aukce nahrané, ale tak okatě že to je prostě až špatné. Možná by mě bavilo více kdyby to aspoň zdánlivě připomínalo nějakou realitu a utratili prostě několik stovek (či tisíců) prostě za sklad kde by byl jenom bordel. 60% ()

Stumbleine

Podobná vykonstruovaná krávovina jako "American digger" . Na šmukách, které tito dva chlápci v garážových aukcích nakoupí, téměř vždy prodělají. Krámy z garáží jsou vždy dvacetinásobně nadhodnocené a prodej je vždy a zaručeně předem domluvený a jedná se pouze o špatný herecký výstup - protagonisté ve skutečnosti nevydělávají na prodeji veteše, ale na sledovanosti této "show". Z nějakého důvodu mě to ale celkem baví a když na to náhodou narazím v televizi, nepřepínám =) ()

FlySKS

No věřit tomu, že to je real, může asi jen pořádnej downík nebo nerdík. Každopádně hvězdička za občasné info z historie. Taky se u toho vždycky večer pěkně nažeru... ()