Hrůzná minulost

• USA The Pact (více)

Jejich matka zemřela a sestry Nicole a Annie se neochotně vracejí do domu svého dětství, aby uctily její památku. Během noci sestry vycítí přítomnost nadpřirozena: podivné zvuky, pohybující se předměty, obraz neznámé ženy padlý vedle fotografie jejich matky. Annie navíc prožije sérii velmi intenzivních a značně znepokojivých nočních můr - jsou to jakési vize, které ji vedou k odhalení matčiny minulosti, ta se však nakonec odhalí sama... (HBO Europe)

Staceyn

Vůbec to nebyl špatný horor, celkem napínavé, s příběhem. Rozhodně stojí za zmínku.. Hororů jsem viděla už spoustu a tento patří do těch lepších za mně 4 ()

Duffson

Jednu jen za scenu a prekvapeni se sklepem...necekal jsem! Ale jinak, co to ku**a melo byt??! Jako lidi nechapu za co 4* proboha? Chovani hlavni postavy dementni, lekacky bez napadu, celkove souhlas s Livingdead-naprosta nuda kde se vic nic nedeje nez deje. Hnus ()

blexster

Z počátku duch, a na konec maniak v zádech, co víc si přát ? Snad jen žít 16 let v domě, a ani si nevšimnout, že v domě chybí jedna místnost, že má ve zdi díry o velikostech prstu nebo na stěnách fotky lidí které nikdo nezná XD logika nadevše kdo by se zajímal. Ale i přes to vše to mělo nedocenitelnou atmosféru která se každému ne vždy povede. ()

pupidup

Skvely horor.. a perfektni herecka v hlavni roli. Moje oblibena z Arrow... 😊 Caspra van Diena bych byla ochotna nechat podriznou ve vsech jeho filmech.. ale tady mi ho bylo lito... ()

Dalajlada

Na to, že hlavní hrdinka byla asi retardovaná to nebylo až tak špatné. Některé okamžiky byly opravdu napínavé, ale naopak zde byly i okamžiky, kdy jsem se ukrutně nudil. Navíc není vlastně vůbec nic vysvětlené a opravdu jen pár věcí dává nějak smysl. Ale je to lepší než průměrné. ()

Ospalek odpad!

Film absolutně o ničem, který ničím nezaujal a který jsem měl problém shlédnout až do konce, protože to byla tak neskutečná nuda, že je škoda povídat. ()

Cerna_kosile

Minulost může dohnat opravdu každého, a to i takovýmhle způsobem. Při zjištění, že někde, kde denodenně travíte svůj čas a najednou tam objevíte secret místnost, a ještě s takovou psycho spojitostí, jenom přebíhá mráz po zádech. Judas asi nebude ideální partner k seznámení.. ()

frenn

Než zelená přeblikne na modrou je konec filmu, já pomalu nestíhám napětím dýchat a hledím, že už běží titulky. Neskutečně nadupaný snímek, jehož krása tkví v jednoduchosti. Ovšem myslím, že to mohlo být o ten kousíček delší. Teď pláču já, protože ten tajuplný vzlyk bych chtěla prozkoumat víc. ()