Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Filmová komedie natočená podle klasického dívčího románku Enid Blytonové z roku 1965 je zasazena do moderního prostředí. Dvojčata Hanni a Nanni neustále vyvádějí drobné rošťárny, ve skutečnosti to jsou hodné dívky. Rodiče proto zaskočí, když jsou zadrženy v luxusním obchodním domě pro krádež. Díky tomu jsou obě vyloučeny ze školy. Jejich maminka jim najde na venkově idylický penzionát Lindenhof. Dívky reagují na odloučení od rodičů a vytržení ze svého světa rozdílně: průbojnější Hanni se s novou situací kupodivu vyrovnává hůř, kdežto tichá mírná Nanni si brzy najde kamarádky. Nanni touží hrát ve školním orchestru, Hanni zase svůj sportovní talent uplatní v týmu pozemního hokeje. Blíží se důležitý hokejový zápas s týmem bývalých spolužaček. Pro Hanni, která se stala oporou lindenhofského družstva, to představuje velké dilema. Mezitím jejich otec zjistí, díky bezpečnostním kamerám v obchodě, že jeho dcery byly z krádeže obviněny neprávem. Ukradený top jim totiž do tašky na útěku strčila jejich spolužačka Oktavia, se kterou se vsadily, že předvede riskantní honičku obchoďákem. Vyloučení ze školy je zrušeno, a to znamená, že Hanni může hrát za svůj starý tým... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (8)

hygienik 

všechny recenze uživatele

A ja som si vravel, kedy konečne natočia Podařená dvojčata od Enid Blyton? Inu, je to tu, ale takto som si to nepredstavoval. Z pôvodnej knihy tam veľa nezostalo. A atmosféra už vôbec nie. Možno ďalšie diely dopadnú lepšie. Záhadou je, prečo anglickú knižku sfilmovali Nemci? ()

Galerie (38)

Zajímavosti (1)

  • Ve chvíli, kdy jede hlavní hrdinka autem se svými rodiči, má zapnutý pás. Když si však nasadí sluchátka, připásaná už není. (soarka)

Reklama

Reklama