Veřejný dům hrůzy

Caroline Story

Kostýmy:

Raquel Azevedo
  • ledzepfan

Ve své šablonovitosti, okaté prvoplánovosti(ta všudypřítomná špína..orly?hahá) a nesmyslnosti je to neskutečně pitomé. Neumím to přesně popsat ale ta snaha být šokantní a exotický mi absolutně nesedla a krom zajímavé kamery a relativně výživného fightu s Ivanem jsem v tom nenašel nic obohacujícího..... A to já mám tyhle filmy o silných holkách fakt rád. :((16.1.2014)

Skôr bolestivý art, než tvrdá explatace. Prvá polovica je narámne špinavá-a nečistá žánrovka. Keď začne "hon", celý film to zabije. Ale musím priznať, že nemal som tendenciu stopovať ani niesom nasraný na film ako celok. Keby to malo 50 minút a bolo by to označené ako stredometrážny film, tak neváham s vysším hodnotením, lebo prvá polovica je dobrá onánia.(29.8.2013)

• Frajer42

Jugoslávci měli velmi zvláštní chutě, ale proti gustu žádný dišputát. Vůbec nechápu, jak se k tomuto filmu přimotal žánr horor, či thriller, neboť tento snímek není ani jedno. Jedná se o čistokrevné drámko o nečistých kurvách, které své řemeslo provozovali nedobrovolně a mnohé i nevědomky, neboť byly častěji zdrogované než nezdrogované. Sympatický majitel bordelu Viktor si shodou okolností oblíbí nejhnusnější hluchou slečnu, kterou nazve andělem. Bordel je to naprosto perfektní na zdech je opadaná omítka a okna jsou většinou vymlácená. Také bordel nenavštěvují žádní frajeři. Kurvy jsou v žalostném stavu a zákazníci potřebují velmi mnoho štěstí, aby si nepřinesly domů HIV. Než ta malá a hluchá vzala nůž a spravedlnost do vlastních rukou, tak byl film docela o ničem. Poté nastane mírné zlepšení. Holka utíká a nemá kam. Jednoho plešárda moc hezky rozpáře. Posledních 30 minut je docela dobrých, ale zbytek je ubíjející nuda. Taková pěknější hvězda. Na víc to nevidím. Pokud vás ke zhlédnutí nikdo nenutí, tak se filmu klidně vyhněte.(24.11.2013)

Exkurze do balkánského bordelu pro střední vrstvy, personál byl totiž živý a lidského druhu. Hnusné, špinavé a depresivní, ovšem díky hlavní hrdince Angel a jejímu tichému světu, je hluchoněmá, nabývá ona krutá realita v některých momentech i zvrhlý poetický půvab. Závěrečná vybíjená je navíc velmi překvapivě uvěřitelná, subtilní dívka proti partě zkušených balkánských vrahů v uniformě a ...držím hubu, podívejte se sami, jestli má šanci...(9.3.2015)

Tento rape&revenge horor by si pokojne zaslúžil aj hviezdu naviac, po skoro celý čas si totižto udržiava silnú depresívnu atmosféru a vďaka úžasne zvolenému prostrediu na diváka miestami pôsobí nepríjemne a nechutne (pokojne by som sa aj vsadil o to, že ak by sa niečo také v skutočnosti stalo, realita by bola ešte horšia), lenže v druhej polovici nastáva problém. Divákovi je síce dopriata akcia a dobré gore, ale film sa dostáva do úplne absurdných a nemožných situácií, takmer nič nedáva zmysel a skrátka sa z toho stane len bezduchá naháňačka po dome, bez logiky. The Seasoning House tak ostáva len mierne nadpriemerným filmom, ktorý si udržiava solídnu atmosféru a tempo, ale mimo to je aj nedobre napísaný.(2.8.2018)