poster

Veřejný dům hrůzy

 • Velká Británie

  The Seasoning House

 • Nový Zéland

  The Seasoning House

 • USA

  The Seasoning House

 • Austrálie

  The Seasoning House

Horor / Thriller

Velká Británie, 2012, 89 min

Režie:

Paul Hyett

Scénář:

Paul Hyett

Producenti:

Michael Riley

Scénografie:

Caroline Story

Kostýmy:

Raquel Azevedo
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pornogrind
  **

  Za mě zklamání. Většina filmu se odehrává v bordelu, takže o nějakým propracovanějším scénáři se tady dá mluvit jen stěží. Což by ani tak nevadilo. Větší problém filmu byl v postavách. Větší propracování charakterů postav by nebylo vůbec na škodu, protože jestli tenhle film měl vyvolat nějaký emoce nebo snad soucit tak u mě to rozhodně nefungovalo. Osudy mučených šlapek mi tak byly úplně fu(c)k. S tím souvisí i napětí, který bylo na bodu mrazu. Taky jsem nepochopil zpomalené záběry kamery? Mělo to snad působit víc umělecky ? Podle mě to bylo jen na obtíž a jen to zbytečně prodlužovalo stopáž. Jediný co se dá na filmu pochválit je gore a s tím spojené dvě scény.(25.2.2018)

 • Flipnic
  ****

  Jak se říká" "PECKA JAKO PRASE!!!" ... První polovina má až úděsně pomalé tempo, hnusnou ztísněnou atmosféru jednoho východního bordelu pro místní "vojáky". Sledujeme zacházení s unesenýma holkama a hlavní němou hrdinku, která zde prostě dělá služku. Je to smutné, nechutné a pomalé. V polovině se děj rázem změní, kdy se hrdinka v obraně její kamarádky, která je ušukaná k smrti obrovským nahým Ivanem, do něj pustí ... a pak už jen sledujeme kaluže a potoky krve, brutalitu, násilí a hon na mladou holčinu, která má víc štěstí než rozumu a zanechává za sebou jen spoušť a mrtvoly vojáčků z vyvražďovací jednotky ... Druhá polovina se přenese do lesa, takže skvělé a ve finále celá pomsta hlavní hrdinky nemá prostě chybu ... Obrovské překvapení. Pro diváky odolné vůči filmovému násilí, brutalitě, násilí na ženách atd. Fakt síla ... ale jízda jak prase!! Tohle mi fakt sedlo a jen kousek dělí film u mne od plného počtu * ...(24.8.2013)

 • kaylin
  ****

  „The Seasoning House“ je neskutečně depresivní a temný snímek, který nám ukazuje, že vykoupení nejspíš neexistuje, že naděje je někdy naprosto mizivá, protože lidé jsou prostě takové bestie, až se tomu ani věřit nechce. Dalo by se to omluvit válkou, ale nemělo by. Navíc, mám pocit, že snímek zase nezacházel až tak daleko, že skutečnost mohla být mnohdy mnohem horší. Na mě tenhle film udělal dojem.(15.4.2014)

 • Estrellita
  ****

  Odporná nechutnost! Už dlouho mě nějaký film tak nerozhodil jako tenhle humus. Faktem ale je, že filmově a trikově je to povedené dílo, a tak tomu i přes moji neskutečnou chuť počastovat toto odpadem nějakou tu hvězdičku věnovat musím. Konec byl v pořádku, jenom bych pod tou sviní hnusnou maskáčovanou (prasátka nechť mi odpustí) ještě ty kamna zapálila, ať se tam pěkně pomalu upeče...(18.11.2013)

 • ricci.s
  ****

  Skvelé! Presne ten typ hororu, ktorý milujem! Znásilňovanie, týranie, špina, pomsta, brutalita, kvantum mŕtvol, skvelé gore, nejaká naháňačka a ešte aj prekrásna hlavná hrdinka. Je tam síce pár hluchých miest, kde by som si želal trochu svižnejšie tempo, a aj záverečné rozuzlenie by som čakal o niečo nekompromisnejšie, ale na celkovom zážitku mi to aj tak neubralo - k úplnej dokonalosti mi však niečo chýbalo. Tak či onak - keby bolo takýchto exploiťáčikov viac, bol by pre mňa svet omnoho krajší. (8/10).(14.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace