poster

Veřejný dům hrůzy

 • Velká Británie

  The Seasoning House

 • Irsko

  The Seasoning House

 • Nový Zéland

  The Seasoning House

 • USA

  The Seasoning House

 • Austrálie

  The Seasoning House

Horor / Thriller

Velká Británie, 2012, 89 min

Režie:

Paul Hyett

Scénář:

Paul Hyett

Producenti:

Michael Riley

Kostýmy:

Raquel Azevedo
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PetrPan
  ****

  Exkurze do balkánského bordelu pro střední vrstvy, personál byl totiž živý a lidského druhu. Hnusné, špinavé a depresivní, ovšem díky hlavní hrdince Angel a jejímu tichému světu, je hluchoněmá, nabývá ona krutá realita v některých momentech i zvrhlý poetický půvab. Závěrečná vybíjená je navíc velmi překvapivě uvěřitelná, subtilní dívka proti partě zkušených balkánských vrahů v uniformě a ...držím hubu, podívejte se sami, jestli má šanci...(9.3.2015)

 • Estrellita
  ****

  Odporná nechutnost! Už dlouho mě nějaký film tak nerozhodil jako tenhle humus. Faktem ale je, že filmově a trikově je to povedené dílo, a tak tomu i přes moji neskutečnou chuť počastovat toto odpadem nějakou tu hvězdičku věnovat musím. Konec byl v pořádku, jenom bych pod tou sviní hnusnou maskáčovanou (prasátka nechť mi odpustí) ještě ty kamna zapálila, ať se tam pěkně pomalu upeče...(18.11.2013)

 • Morholt
  ****

  První polovina, která se soustředila výhradně na život v balkánském nevěstinci, byla tak syrová a brutální, že ta špína a hnus doslova zalézaly pod kůži. V té druhé jsem si chtě nechtě vzpomněl na Cravenovy Lidi pod schody a i když ona naháněčka působila značně přitažená za vlasy, byl jsem s ní spokojen. 70%(2.9.2013)

 • ricci.s
  ****

  Skvelé! Presne ten typ hororu, ktorý milujem! Znásilňovanie, týranie, špina, pomsta, brutalita, kvantum mŕtvol, skvelé gore, nejaká naháňačka a ešte aj prekrásna hlavná hrdinka. Je tam síce pár hluchých miest, kde by som si želal trochu svižnejšie tempo, a aj záverečné rozuzlenie by som čakal o niečo nekompromisnejšie, ale na celkovom zážitku mi to aj tak neubralo - k úplnej dokonalosti mi však niečo chýbalo. Tak či onak - keby bolo takýchto exploiťáčikov viac, bol by pre mňa svet omnoho krajší. (8/10).(14.8.2013)

 • kaylin
  ****

  „The Seasoning House“ je neskutečně depresivní a temný snímek, který nám ukazuje, že vykoupení nejspíš neexistuje, že naděje je někdy naprosto mizivá, protože lidé jsou prostě takové bestie, až se tomu ani věřit nechce. Dalo by se to omluvit válkou, ale nemělo by. Navíc, mám pocit, že snímek zase nezacházel až tak daleko, že skutečnost mohla být mnohdy mnohem horší. Na mě tenhle film udělal dojem.(15.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace