13. komnata Josefa Nedorosta (S14E18) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2018, 26 min

Režie:

Vít Olmer

Scénář:

Vít Olmer
(další profese)
 • sator
  ***

  Život nás strká leckkdy divnejma cestama, nikdo už nezjistí co by bylo kdyby nebylo...(10.2.2018)

 • Enšpígl
  ***

  Nevím přesně co na tom hodnotit. Stopáž je přílíš kratká. Pokud jde o Pepu Nedorosta je to sympoš. V mladí byl možná největší frajer naší kinematografie, ale nejsem ani holka ani teplouš, tak třeba se pletu. V čem se nepletu, že měl na to v herecký kariéře dotáhnout daleko, to jo. To co se mu stalo je samozřejmě blbě a držím pěsti ať je vše Ok. Co mně naštvalo, že do filmů už nevybírají ani režiséři, ale castingkovky, který maj svoje kamarády co tlačej. Hmm další odpověd na to proč se třeba Polákům nemůžeme rovnat ani v úvodní znělce. Smutnej stav pro filmovýho fanouška a čest vyjímkám.(9.2.2018)

 • Hanka_M
  *

  Historky z natáčení a potom nezajímavé povídání průměrného střihu...(11.2.2018)

 • Olík
  ***

  Těžko co hodnotit, tenhle cyklus by se dle mého názoru měl komentovat pouze jako celek. Každopádně tento díl je tou nejlepší odpovědí na otázku, kterou jsem si několik roků dozadu položil i já, a to: Co se stalo s jedním největších frajerů své doby, kterému při troše štěstí, mohla být naše hrouda malá?(23.2.2018)

 • offlineman
  *****

  Konečně pořádná 13.komnata a ne nářky pseudocelebrity,, že musí pracovat.(16.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace