Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zdeněk a Jana se spolu starají o svojí malou dceru Jitku. Oba odevzdávají rodině část svého soukromí. Oba mají pocit, že dělají vše, co je v jejich silách, ale oba jsou zároveň přesvědčeni, že ten druhý by měl udělat ještě víc - aby to bylo "spravedlivé". Zprvu nevinná krize dvou partnerů se postupně zvrhne až k nenávisti s téměř kriminálními důsledky... Hlavním tématem televizního filmu režiséra Juraje Deáka je křehké vymezení teritorií mezi partnery - tak, aby byli spolu, ale zároveň si ponechali dostatek volného prostoru k vlastní realizaci. Znesvobodňování druhého, byť nevědomé a často do jisté míry nutné kvůli výchově dítěte, vede k utrpení a pocitu, že nežijeme svůj život, ale pouze sloužíme někomu druhému. Najít sílu přiznat vlastní díl viny a odvahu k odpuštění druhému i sobě je jedinou, ale zároveň velice obtížnou, cestou k záchraně. Tento televizní film je zároveň prvním realizovaným scénářem představitele hlavní role Matěje Dadáka. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (35)

igi B. odpad!

všechny recenze uživatele

Komedeální případ ze života pražské intošiny (sic! - ejhle je literát/k/y jedny... ;o) coby výplod chorého mozku scatnáristova (to si asi Dadák pohonil nad Monyovou?), který před tím, než si z palce vycucal tutu vylhanou ublíženecky hysterickou historku, nejspíš si s ním proprstoval zadní tvář... %-[.. . . . Vše umocněno mohutným >hraním< telenovelové čudlárny a impotentním rejžováním dryjáka Deáka. K tomu nějaký ten "pp" a vyvaříno zase jest... Čili další ubožácká kulturhana šašské čudlovize, asi jako >prajmtajmovej apríl< na neděli, zasluhující poctivý odpad za obsahem i formou stoprocentní sračku. - - - P.S. A zaplaťte už někdo té Vagnerové nějaké kurzy u logopeda, to její šišlání a níhňání je HNUS!!! - - - - - (Poprvé s nutkáním zvracet nahlédnuto 1.4.2012 na >naší jebničce< /že já si raděj nedal na Nova Cinema popáté ty "Světáky"/ , hovnocení 48., komentsrář zde do třetice všeho hnusného - 1.4.2012) ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Prostředí 5/10/// +Hana Vagnerová a neokoukaný Matěj Dadák, podle mě velmi slušné zahrané, dobře napsaný scénář -občas působí hodně televizně/// Příběh jehož obsah by si určitě nikdo z nás nechtěl prožít na vlastní kůži. Díky němu možná budu ve svých vztazích obezřetnější, ale kdo ví, pořád je to jenom film. Nicméně napětí drama, sklíčenost a beznaděj dokáže vylíčit věrohodně./// Celkem 65%/// ()

Reklama

nylo 

všechny recenze uživatele

Bohužel hodně jednostranné, pohledově nevyvážené a informačně, i kvůli tv stopáži, chudé.....tudíž i přes zjevný podíl viny na obou stranách to ve mně vyvolalo pocit, že bych propleskla už dávno a ne jen jednou....na zbouchnutí se nepodílí jen jeden a v 19ti nemám mozek 15ky.....vem čert nějaké dohody, vztah a rodičovství je o zodpovědnosti a jistě vede k určité "nesvobodě" a to je snad už v tom věku naprosto jasné všem.....takže překecání se k něčemu, co vlastně nechci za nějakých podmínek, mi přijde poněkud zcestné a nemůže vést nikdy k ničemu dobrému.....ještě za vydatného přispění okolí 50% ()

Haniczka 

všechny recenze uživatele

Velmi přesvědčivé. Jak scénářem, tak hereckými projevy. Konečně příběh, kde nikdo není úplným viníkem a druhý obětí. Kde není jasné, zda vyhraje dobro anebo zlo, protože ve skutečnosti není dobro a zlo. Jsou jen pocity, lidé, vztahy a neustálá proměna všech proměnných. Hodnotím to jako televizní film a v tomto vymezení si to 4 zaslouží. Někdy do něčeho spadneme, ani nevíme jak. A ti co si myslí, že ne, asi nic takového ještě nezažili. ()

dawe787 

všechny recenze uživatele

Jak už někdo psal níže, pokus o podobiznu soukromých pastí s otevřeným koncem. Každopádně ta megera byla na ránu, pořídí si dítě a pak se chová jak no-kindle střelená do hlavy...ani neví, že má její dcera narozeniny. Pak už jen zvrat událostí a zamotanec s policií a zákony. Se nedivím, že některé trubky by potřebovaly být na řetězu, který se dle potřeby prodlouží..... ()

Galerie (27)

Reklama

Reklama