Cizí příběh (TV film)

Drama / Rodinný

Česko, 2010, 72 min

• Slarque

Nemožný scénář, kde se povahy hrdinů mění z vteřiny na vteřinu bez jakéhokoli opodstatnění, byl doražen tím, že jeho autor byl obsazen do hlavní role. Tudíž, co Matěj Dadák nezvládl zkazit jako scenárista, dorazil jako herec. Po třech hodinách subjektivního diváckého času nastoupily titulky a tahle kravina skončila. Uff!(12.4.2012)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Prostředí 5/10/// +Hana Vagnerová a neokoukaný Matěj Dadák, podle mě velmi slušné zahrané, dobře napsaný scénář -občas působí hodně televizně/// Příběh jehož obsah by si určitě nikdo z nás nechtěl prožít na vlastní kůži. Díky němu možná budu ve svých vztazích obezřetnější, ale kdo ví, pořád je to jenom film. Nicméně napětí drama, sklíčenost a beznaděj dokáže vylíčit věrohodně./// Celkem 65%///(2.5.2012)

• igi B.

Komedeální případ ze života pražské intošiny (sic! - ejhle je literát/k/y jedny... ;o) coby výplod chorého mozku scatnáristova (to si asi Dadák pohonil nad Monyovou?), který před tím, než si z palce vycucal tutu vylhanou ublíženecky hysterickou historku, nejspíš si s ním proprstoval zadní tvář... %-[.. . . . Vše umocněno mohutným >hraním< telenovelové čudlárny a impotentním rejžováním dryjáka Deáka. K tomu nějaký ten "pp" a vyvaříno zase jest... Čili další ubožácká kulturhana šašské čudlovize, asi jako >prajmtajmovej apríl< na neděli, zasluhující poctivý odpad za obsahem i formou stoprocentní sračku. - - - P.S. A zaplaťte už někdo té Vagnerové nějaké kurzy u logopeda, to její šišlání a níhňání je HNUS!!! - - - - - (Poprvé s nutkáním zvracet nahlédnuto 1.4.2012 na >naší jebničce< /že já si raděj nedal na Nova Cinema popáté ty "Světáky"/ , hovnocení 48., komentsrář zde do třetice všeho hnusného - 1.4.2012)(1.4.2012)

Jak už někdo psal níže, pokus o podobiznu soukromých pastí s otevřeným koncem. Každopádně ta megera byla na ránu, pořídí si dítě a pak se chová jak no-kindle střelená do hlavy...ani neví, že má její dcera narozeniny. Pak už jen zvrat událostí a zamotanec s policií a zákony. Se nedivím, že některé trubky by potřebovaly být na řetězu, který se dle potřeby prodlouží.....(6.4.2012)

Tak Zdenek byl velkorysy az moc a ani se nedivim, ze na prvni pohled harmonicke manzelstvi nabralo uplne jiny smer. Celkem dobre znazorneno, jak "malo" nekdy staci k tomu, aby se clovek dostal na uplne dno. Celkem me zaujal herecky vykon Dadaka. Jeden z tech lepsich televiznich filmu z posledni doby, ktery se opira o slusny scenar.(2.4.2012)