Muž na míru

A Case of You

Muž na mieru

Komedie / Romantický

USA, 2013, 89 min

A case of You nie je brutálna slaďárna a to sa mi na tomto filme páčilo. Hned' na začiatku, ked' som videl spolubývajúceho, vytušil som, že to bude dobré. Bolo to výborné! Spolubývajúci sú dôležití, pretože sú predzvesťou dobrých kecov a hlášok! A nebolo inak. Romantický je len ten koniec prakticky, ale je tam jeden dedo s mašľou nahovado, ktorý to i tak okorenil jednou hláškou. Celý čas som mal pocit, že skôr ide o nezávislák (New York, kaviarne, kluby...), akurát že so známymi ksichtami. Parádička na nedeľu, alebo ked' máte nachuja deň v práci, alebo aj na poopičné stavy ideálne...(24.11.2013)

Dokud se postava Justina Longa nezačne chovat jako naprostý debil, aby ve filmu došlo ke zlomu, je to dobrá romance, která prostě mže mít fajn poklidný průběh. Nic velkého, ale příjemné ano. To, že si život komplikujeme zbytečnostmi a vlastní hloupostí, to je jedna věc, ale koukat se na to v tomhle provedení, to na mě bylo trochu moc. Ten konec mě strašně mrzí, na druhou stranu varianta se spisovatelem a jeho příběhem je celkem zajímavá.(26.11.2013)

Velmi slibný námět, velmi nestabilní ústřední dvojice. Evan Rachel Wood s krátkým sestřihem bohužel není vytouženou holkou od vedle a Justin Long je postupně zastiňován nejen přihřátým Dinkligem a vyhuleným Rockwellem, ale dokonce i kravaťákem Vaughnem a vidlákem Fraserem, kteří tam mají pár štěků. Perfektně obsazené vedlejší role tak filmu plní spíše medvědí službu.(29.3.2015)

• misterz

Veru, aj hlavná postava pochopila, že hrať sa na niečo iné, ako v skutočnosti človek je, naozaj nemá význam. Ešteže mal tak tolerantnú priateľku a obrátila to na žart. Avšak celkovo žiaľ ide iba o nudné plkotanie založené na rozdielnosti pohlaví a jednotlivých pováh - veľmi nevýrazné. Podpriemer. 40/100(17.6.2018)

• Thomick

Čéče, radši si poslechněte Hammondovu odstrašující povídku. Protože když s ní tuhletu bramboračku náležitě srovnáte, jediný, co byste měli bejt schopný A Case of You přičíst k dobru, je zhruba tak 3minutový cameo Sama Rockwella a o něco málo větší prostor pro Petera Dinklage.(20.8.2014)

• - Scenár napísali herci Justin Long a Keir O'Donnell, ktorí účinkujú aj vo filme, spolu s Justinovým mladším bratom Christianom. (drtickaa)