Reklama

Reklama

Když nejste se sebou spokojeni, nesnažte se být někým jiným, zkuste být opravdu sami sebou! Mladý spisovatel Sam žije v Brooklynu a živí se tím, že přepisuje scénáře již natočených filmů do knižní podoby. Každý den chodí do kavárny přes ulici, kde pracuje půvabná baristka Birdie. Jednoho dne ale Birdie do práce nepřijde a Sam se od jejího nevrlého nástupce dozví, že ji vyhodili. Neváhá, najde si její profil na Facebooku a rozhodne se stát se jejím vysněným princem... (Nova Cinema)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (49)

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Tuctový příběh dvou, k sobě se na oko nehodících, milenců, jejichž zvláštní touha seznámit se nepůsobí příliš spontánně. Hlavní dvojka není nic extra, ale alespoň nekazí dojem, ovšem čtvrtou hvězdičku přidávám za překvapivě nabitý zbytek obsazení známými herci a to hlavně za Sama Rockwella, kterýho prostě zbožňuju. Celkově se nejedná o nic extra a občas si budete klepat na čelo, ale jako taková jednohubka to fungovat může...70% ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Veru, aj hlavná postava pochopila, že hrať sa na niečo iné, ako v skutočnosti človek je, naozaj nemá význam. Ešteže mal tak tolerantnú priateľku a obrátila to na žart. Avšak celkovo žiaľ ide iba o nudné plkotanie založené na rozdielnosti pohlaví a jednotlivých pováh - veľmi nevýrazné. Podpriemer. 40/100 ()

Reklama

Djoker 

všechny recenze uživatele

Velmi slibný námět, velmi nestabilní ústřední dvojice. Evan Rachel Wood s krátkým sestřihem bohužel není vytouženou holkou od vedle a Justin Long je postupně zastiňován nejen přihřátým Dinkligem a vyhuleným Rockwellem, ale dokonce i kravaťákem Vaughnem a vidlákem Fraserem, kteří tam mají pár štěků. Perfektně obsazené vedlejší role tak filmu plní spíše medvědí službu. ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Věčně nesympatický Justin Long se zakouká do čičiny, která je pro něj na první dojem nedosažitelná. Člověk by si řekl, že je jenom líný a možná by jí stačilo normálně oslovit, kór když už se s ním jednou do řeči dala. On ale rozhodně není líný nastudovat si celej její facebook do poslední zákruty zdrojového kódu a vytvořit ze sebe na základě získaných informací týpka, z kterého děvčica zvlhne na potkání. A tak je z průměrnýho pisálka najednou kytarista, tanečník, judista a kdo ví co ještě, prostě nic, z čeho by mohlo bejt velký drama, natož pak komedie, kór když to scénář i střih vždycky jenom nalehko předkousne. A když už se daj dohromady, není co řešit, protože hošík si nevymyslel nic tak tragického, aby byl problém vymotat se z klubíčka ven. Já bych to měla okecaný za pět minut a ještě bych si snad i na závěr hrkla. 40% ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Justin Long a Evan Rachel Wood se tu sice dvakrát moc nepředvedli, což je trošku průser, protože film je hlavně o nich. Vedlejší role ale vytvořili tomuto filmu důstojnost a tak mužem děkovat těm, co do této podprůměrné romanťárny dotáhli jména jako jsou Peter Dinklage, Brendan Fraser, Sam Rockwell nebo Vince Vaughn, protože ti všichni si z filmu evidentně udělali prdel a na okamžik ho trošku vylepšili. ()

Galerie (23)

Zajímavosti (2)

  • Celosvětová premiéra proběhla 21. dubna 2013 na filmovém festivalu Tribeca v New Yorku. (griph)
  • Scenár napísali herci Justin Long a Keir O'Donnell, ktorí účinkujú aj vo filme, spolu s Justinovým mladším bratom Christianom. (drtickaa)

Reklama

Reklama