Muž na míru

A Case of You

Muž na mieru

Komedie / Romantický

USA, 2013, 89 min

Dokud se postava Justina Longa nezačne chovat jako naprostý debil, aby ve filmu došlo ke zlomu, je to dobrá romance, která prostě mže mít fajn poklidný průběh. Nic velkého, ale příjemné ano. To, že si život komplikujeme zbytečnostmi a vlastní hloupostí, to je jedna věc, ale koukat se na to v tomhle provedení, to na mě bylo trochu moc. Ten konec mě strašně mrzí, na druhou stranu varianta se spisovatelem a jeho příběhem je celkem zajímavá.(26.11.2013)

• Thomick

Čéče, radši si poslechněte Hammondovu odstrašující povídku. Protože když s ní tuhletu bramboračku náležitě srovnáte, jediný, co byste měli bejt schopný A Case of You přičíst k dobru, je zhruba tak 3minutový cameo Sama Rockwella a o něco málo větší prostor pro Petera Dinklage.(20.8.2014)

Tuctový příběh dvou, k sobě se na oko nehodících, milenců, jejichž zvláštní touha seznámit se nepůsobí příliš spontánně. Hlavní dvojka není nic extra, ale alespoň nekazí dojem, ovšem čtvrtou hvězdičku přidávám za překvapivě nabitý zbytek obsazení známými herci a to hlavně za Sama Rockwella, kterýho prostě zbožňuju. Celkově se nejedná o nic extra a občas si budete klepat na čelo, ale jako taková jednohubka to fungovat může...70%(15.8.2014)

A case of You nie je brutálna slaďárna a to sa mi na tomto filme páčilo. Hned' na začiatku, ked' som videl spolubývajúceho, vytušil som, že to bude dobré. Bolo to výborné! Spolubývajúci sú dôležití, pretože sú predzvesťou dobrých kecov a hlášok! A nebolo inak. Romantický je len ten koniec prakticky, ale je tam jeden dedo s mašľou nahovado, ktorý to i tak okorenil jednou hláškou. Celý čas som mal pocit, že skôr ide o nezávislák (New York, kaviarne, kluby...), akurát že so známymi ksichtami. Parádička na nedeľu, alebo ked' máte nachuja deň v práci, alebo aj na poopičné stavy ideálne...(24.11.2013)

• slunicko2

Další ukňouraná romantická komedie. 1) 35letý Justin Long (spisovatel Sam) s 32letým bráchou Christianem Longem a 35letým Keirem O´Donnellem (spolubydlící Eliot) si napsali scénář a režie se ujala kočkoidní Katherine Cunningham-Evesová zvaná Kat Cairo (jindy také herečka, scénáristka či producentka). 2) Chování hlavního hrdiny odpovídá myšlení a reakcím zpozdilého teenagera a ne třicátníka, který se živí psaním. Chtělo by zkrátit a trochu dodat šťávu. Justinovu přitažlivost bych více ocenil, kdyby omezil svůj kokršpanělí pohled a přidal sebevědomé machovství. 3) Za zmínku stojí ještě 44letý 135 cm vysoký vegetarián Peter Dinklage (gay barman Gerard). 4) Škoda. Snad příště... My name is Birdie.___Oh, hey, I'm Sam. It's like Pam with an S.___So Spam.___No the P is silent, it's confusing. (5.4.2015)

• - Scenár napísali herci Justin Long a Keir O'Donnell, ktorí účinkujú aj vo filme, spolu s Justinovým mladším bratom Christianom. (drtickaa)