Deokingtuheocheu

• Jižní Korea 더킹투허츠 (více)

Epizody(20)

V alternativní realitě, kde je Jižní Korea konstituční monarchií, se lehkomyslný princ zaplete s důstojnicí severokorejských speciálních jednotek. (Netflix)

Recenze uživatele Tyckin k tomuto seriálu (1)

Deokingtuheocheu (2012)

Tedy málem jsem to po 5. dílech ukončil, protože úvod mne opravdu nedokázal zaujmout. Hlavní dvojka, ač objektivně kvalitní, mne ale nedokázala příliš pobavit, Server zde měl příliš komediální tvář a zápletky byly velmi absurdní, navíc Klub M a jejich ujetej šéf byl fakt trochu moc ujetej. Nicméně po zlomu v 7. části se děj dal trochu do pohybu, ač realizace dané události byla provedena velmi slabě. Hudba nic moc, ale obsah na téma moci, politiky a všudypřítomné korupce mne nakonec dokázal zabavit. Romantika jak to tak bývá, v korejském seriálu chybět nemohla. Události sice nadále probíhají absurdním a nelogickým způsobem, ale koukat se na to dá, občas se objeví i slušná dávka napětí či emocí, tudíž jsem to nejen pro Ha Ji-won dojel až do závěru. Ovšem ten závěr s hlavním padouchem by si zasloužil mnohem více prostoru, ne to takhle odbýt. 73% ()