Peklo na talíři

(pořad)

Šéf Pražského kulinářského institutu Roman Vaněk pranýřuje úroveň české gastronomie a stolování. Přidává i pár praktických rad, čemu se vyhnout, na co si dát v restauracích pozor a čas od času rozbírá některé zajímavé potraviny. (oficiální text distributora)

andulin

pořad, který je prospěšný dnešní konzumaci... ukazuje na běžné potraviny, co kupujeme.. co všechno škodlivé do sebe tlačíme a navíc i ukazuje, jak bychom to mohli nahradit a za jakou cca finanční cenu.. To na tomto pořadu oceňuji nejvíc, v krátkosti ukáže na špatné a čím zdravým to můžeme nahradit.. ()

Viollence

Je to krátké, stručné a výstižné. Ale nejlepší na tom je, že alespoň vím co všechno zdlábnu a co to všechno obsahuje. ;) ()

mufy001

Super pořad, od té doby co se na něj koukam si čtu etikety. Velká škoda že mentalitu Čechů to v globálu nezmění.... Ale ať si každý kupuje co uzná za vhodné, spíš mě děsí co dělaj v restauracích, viz díl o českém ,,učení'' se na kuchaře...Jak jsem někde četl: Němci jí hlavně německé potraviny, Poláci polské a Češi ty nejlevnější! 8/10 ()

Method76

Konečně, Vám hloupým a slepým ovcím, někdo otevřel oči ! Má můj respekt ! A hlavně si myslím , že to má nějakou váhu a hlavně positivní reakci na krátký pořad, ze kterýho vzešlo tohle šílenství. ()

radimhasalik

Přínosný pořad. Občas si zve kamarády, takže to vypadá až moc jako reklama. Díky pořadu mnohem více kontroluji složení a hledám poměr kvalita / dobrá cena. ()

fyluta

Nevím, jestli být rád, či brečet. Pozoruju se občas jako ovce, která vidí na sýru PL (Polsko) a už ho vracím zpět, ačkoli vůbec nebyl špatný .. :( Má to ale i své klady - zdraví ... (ale stejně umřeme na něco úplně jiného) ()

Akuza

Je dobře, že někdo upozorní na blivajzy, sajrajty a slizy na pultech supermarketů. Akorát díly jako Šmakulády 2013 nebo Šmakulády-odplata jsou směsicí nudy a trapného rádobyhumoru na úrovni pubertálního umělce. Naštěstí 90% dílů je kvalitních a proto si pořad snad 4* zaslouží. ()

pleva

Osvětu udělal obrovskou, i když nikdy nebyl objektivní. Ale ostatně PRAKUL je také jeho dítě a i na mediálním úspěchu Pohlreicha má podíl, ale to je už skoro pravěk. V současnosti (2013) už se jen hodně opakuje a se svými spolutvůrci téma pro sebe vyčerpal. Teď by to byla jedna hvězda. Škoda... /za současné díly bych mu dal i odpad, protože mu chybí zpětná vazba a místo toho má hordy nekritických obdivovatelů/ ()

Santana80

Po dlouhé době "dokument" který mě opravdu baví. Chtěla bych více a více dílů a stále zajímavější náměty. Lidi se konečně začínají zajímat co jí a to je dobře i když je to běh na dlouhou trať. Už se těším na nové díly. ()

Volos

Nehodnotím pořad jako takový - filmařsky na tom není moc co zkazit. Hodnotím ale Romana Vanka a jeho iniciativu, která je velmi třeba. Je třeba nás odnaučit jíst věcí, které by naši sousedé o pár kilometrů dál na západ nikdy nepozřeli...Totalita je už spoustu let pryč, což jsme si v rámci stravování ještě neuvědomili... ()