Příležitost pro šest

Six Pack

Komedie / Drama

USA, 1982, 108 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $20,225,989Tržby Celosvetovo $-(11.3.2010)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $20,225,989(19.12.2006)

Automobilove zavody po cestach Juhu USA. Vozovy park je trochu stary, ovsem tie male spunty ma neskutocne bavili . Z tych malych spuntov bol asi najznamejsi Anthony Michael Hall /o rok neskor od tohoto mal Blaznivu Dovolenu 1983/. Dobre to zahral aj ten stary korpulentny pan : 69 %(21.1.2020)

• TO

Automobilovému závodníkovi očeše závodní auto šestice dětí. Ten je následně přijme za své oficiální automechaniky. Dobrá rodinná pohodovka s legendou country hudby Kennym Rogersem v hlavní roli, v filmu zazní i jeho hit: Love Will Turn You Around. Nejzajímavější na filmu je ovšem mladičká Diane Lane.(9.5.2006)

Komedie pojednávající o jednom starším obtloustlým a zarostlým automobilovým závodníkovi, po kterém kupodivu touží každá servírka v každém baru/restauraci a o šesti dětech, sirotcích, které kupodivu sociálka nechává žít si svým vlastním životem. Ano, je to plné logických i "přírodních" chyb, které mě ze začátku docela štvali, ale díky výborné atmosféře a doopravdy sympatickým postavám vás to po pár minutách přejde a užijete si celkem zábavnou komedii. Navíc v dětských rolích potěší začínající Diane Lane a Anthony Michael Hall.(19.7.2015)