Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Postarší závodník Brewster Baker (Kenny Rogers) právě projíždí jihem USA. Ke svému úžasu zjistí, že během krátké zastávky u čerpadla někdo stihl jeho soutěžní vůz dokonale zbavit mnoha součástí. Škodu má na svědomí šest sirotků, kteří takto pracují pro místného zkorumpovaného šerifa. Ten nechá Bakera bez důvodu zavřít a z cely ho zachrání právě parta malých zlodějů. Baker je zdráhavě bere pod svá ochranná křídla. (J.Connor)

(více)

Recenze (6)

corpsy 

všechny recenze uživatele

Tento snímok síce ponúka klasickú americkú rozprávku abnormálne morálnych rozmerov, ako outsider príde k šťastiu, tentokrát v podobe 6tich sirotkov ( rovnako outsiderov ) a sličnej ženskej, ale vyvoláva príjemné pocity a myslím, že to je jeho najväčšie plus. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Automobilove zavody po cestach Juhu USA. Vozovy park je trochu stary, ovsem tie male spunty ma neskutocne bavili . Z tych malych spuntov bol asi najznamejsi Anthony Michael Hall /o rok neskor od tohoto mal Blaznivu Dovolenu 1983/. Dobre to zahral aj ten stary korpulentny pan : 69 % ()

TO 

všechny recenze uživatele

Automobilovému závodníkovi očeše závodní auto šestice dětí. Ten je následně přijme za své oficiální automechaniky. Dobrá rodinná pohodovka s legendou country hudby Kennym Rogersem v hlavní roli, v filmu zazní i jeho hit: Love Will Turn You Around. Nejzajímavější na filmu je ovšem mladičká Diane Lane. ()

aLPaC 

všechny recenze uživatele

Komedie pojednávající o jednom starším obtloustlým a zarostlým automobilovým závodníkovi, po kterém kupodivu touží každá servírka v každém baru/restauraci a o šesti dětech, sirotcích, které kupodivu sociálka nechává žít si svým vlastním životem. Ano, je to plné logických i "přírodních" chyb, které mě ze začátku docela štvali, ale díky výborné atmosféře a doopravdy sympatickým postavám vás to po pár minutách přejde a užijete si celkem zábavnou komedii. Navíc v dětských rolích potěší začínající Diane Lane a Anthony Michael Hall. ()

Reklama

Reklama