Příběh odvážného mladíka Devona Milese, který chce dovést svou školní kapelu k vítězství. Sám je tím nejtalentovanějším bubeníkem, jaký kdy byl, ale velmi brzy zjistí, že cesta na vrchol vyžaduje víc než nadání. A co teprve když mu hlavu zamotá láska? (oficiální text distributora)

Trailer

Falko

Nick Cannon - (Devon Miles) +++ Zoe Saldana - (Laila) +++ Orlando Jones - (Dr. Lee) +++ Leonard Roberts - (Sean Taylor) +++ Hudba: John Powell ++++++++++++++++ Vynikajuca choreagrafia, kamera, paradne bubnovanie. Pät hviezdiciek netreba brat vazne, je to len moje subjektivne hodnotenie, predsa len je to film pre specifickeho divaka......29.06.2008 ()

Djkoma

Jaké je sobotní ráno s Rozjeď to? Plné rytmu, skvělé hudby, bubnů, které jsem si zamiloval, hromady tanečnic a hudebníků a v neposlední řadě s oddechovým a velmi příjemným filmem o tématu, které je pro Česku velkou neznámou. V Americe je holt všechno jinak a jejich tradicionalismus šahá tak maximálně 100 let zpět, ale o to mají více "zajímavostí" pro cizince. Možná není na první pohled poznat, zda je armádní výcvik horší než chození do univerzitního kapely, ale kdo si myslí, že opravdové souboje jsou jen na válečném bojišti, možná hodně rychle změní názor a to příjemný způsobem. Necelé dvě hodiny hudby, kterou jsem snad v životě neslyšel s líbivou choreografií, slušnými herci a v neposlední řadě s trochou patosu. Kdo chtěl něco jiného? ()

salamandrr

To sem se tak jednou probudil a televize byla plná bubnujích černochů 8) Docela dobrá oddechovka, do které jsou zbytečně nacpaný vznikající a zanikající vztahy. Otázka zní proč? proto, aby hezký holky dělaly i něco jiného než kroucení zadkem, nebo aby nám USA ukázala svou citlivější stránku? na to mi filmový konzumenti prdíme, chceme dobrou hudbu, spoustu vtipů, hezký holky se tam můžou jen mihnout.... ale jo byl sem vcelku spokojen 8) ()

suzanne1997

Podle mě, a je to můj názor, klidně si udělejte vlastní, je tohle hodně slabý film. Příběh, tedy námět příběhu se mi líbí, chtělo by ho však rozpracovat a trošku oživit. Tomuhle filmu chyběla šťáva, něco, kvůli čemu se na něj podíváte znovu. Opravdu oceňuji ten nápad udělat film o klukovi, který není zpočátku oblíbený, ale díky dřině se dostane mezi špičku, ale něco mi na něm nesedí, proto ho nedoporučuji. ()

Dudek

V rámci žánru naprostý průměr, který nenadchne, ale ani neurazí. Klasický příběh o chlapci, který si uvědomí priority a dotáhne díky svému nespornému talentu hudební sbor až do finále velké soutěže o padesát tisíc. Drumline nemá žádná esa v rukávu, jede přesně dle starého známého schématu, přesto však solidně zabaví. Ano, přiznávám, není to žádná pecka a nejspíše na tento snímek brzy zapomenete, ale pokud se nudíte a nemáte co dělat, je to jedna z věcí, která vám pomůže z nudy ven. ()

• Natáčení probíhalo v americké Atlantě. (Terva)