Rozjeď to!

Wendy Finerman

Bill Pankow

Scénografie:

Charles C. Bennett

To sem se tak jednou probudil a televize byla plná bubnujích černochů 8) Docela dobrá oddechovka, do které jsou zbytečně nacpaný vznikající a zanikající vztahy. Otázka zní proč? proto, aby hezký holky dělaly i něco jiného než kroucení zadkem, nebo aby nám USA ukázala svou citlivější stránku? na to mi filmový konzumenti prdíme, chceme dobrou hudbu, spoustu vtipů, hezký holky se tam můžou jen mihnout.... ale jo byl sem vcelku spokojen 8)(11.10.2008)

Toto je pro mě dost nepochopitelná záležitost. Celej ten zábavnej podnik (americký fotbal [baseball, či ragby - vlastně ani nevím, co to tam sportovali], tanečnice, roztleskávačky, atd.) a pak jakýsi bonbón v podobě bezva kapely nakonec. Já jsem si ani nevšimla, že by se na tý VŠ někdo něco učil. Kapela byla fajn, hráli bezvadně - ale pro koho a proč??? Co budou dělat, až dostudujou?(13.9.2010)

• suzanne1997

Podle mě, a je to můj názor, klidně si udělejte vlastní, je tohle hodně slabý film. Příběh, tedy námět příběhu se mi líbí, chtělo by ho však rozpracovat a trošku oživit. Tomuhle filmu chyběla šťáva, něco, kvůli čemu se na něj podíváte znovu. Opravdu oceňuji ten nápad udělat film o klukovi, který není zpočátku oblíbený, ale díky dřině se dostane mezi špičku, ale něco mi na něm nesedí, proto ho nedoporučuji.(27.6.2016)

Film plny afroamericanu, ktery neni tak hloupy, jak se muze na prvni pohled zdat. Ano, hrdina je talentovany a velmi sebevedomi mladik s proriznutou pusou, ktery nade vse miluje hudbu a bubnovani. Dokazat pozici nejlepsiho bubenika a vest celou kapelu k uspechu ve skolnim preboru kapel je bezesporu trnita, ale i pres jasne klise, jsem byl svedkem nadsene prace hercu, talentu rezisera vydat ze vsech maximum a pri tom nenudit divaky, uzasne choreografie kapely, dobrych rytmu a obcasnemu hlaskovani. Na ciste ctyri hvezdy mi to stacilo. 80%(14.3.2007)

V rámci žánru naprostý průměr, který nenadchne, ale ani neurazí. Klasický příběh o chlapci, který si uvědomí priority a dotáhne díky svému nespornému talentu hudební sbor až do finále velké soutěže o padesát tisíc. Drumline nemá žádná esa v rukávu, jede přesně dle starého známého schématu, přesto však solidně zabaví. Ano, přiznávám, není to žádná pecka a nejspíše na tento snímek brzy zapomenete, ale pokud se nudíte a nemáte co dělat, je to jedna z věcí, která vám pomůže z nudy ven.(30.6.2008)

• Zoe Saldana

• - Natáčení probíhalo v americké Atlantě. (Terva)