Bohatství slečny Kronkiové (TV film)

Komedie

Česko, 1996, 89 min

Zdeněk Zelenka

Zdeněk Zelenka, John Patrick (divadelní hra)

Proč máte snad u všech filmů uvedený jiný rok vzniku než je v titulcích? Co je na titulcích, to platí! Rok výroby je podle závěrečných titulků 1997!!!(5.8.2015)

• vitekpe

Pozustatek osmdesatkovych televiznich inscenaci. Neprilis verohodne, zajimave spis obsazenim. 2+(29.11.2016)

Sice typická ,,Zelenkovina" s jeho favoritkou v hlavní roli, ale nosné pravdivé téma pobaví. Lump zůstane lumpem, poctivec je vlastně naivní trouba a každý jeho dobrý skutek, má být po zásluze potrestán. Vše podpořeno pěknými hereckými výkony.(5.3.2016)

Nenápadné dílo, které je bezvadně obsazené, s minimalistickou výpravou ale hlubokou myšlenkou.Pobavil jsem se s mými oblíbenými herci..Nechápu, proč je tenhle film tak zastrčený a není víc na očích, než jen v nočním programu ČT 1 ..jsem rád že jsem ho mohl vidět..nastiňuje to stav společnosti, kdy se kdekdo snaží dobrých lidí zneužívat a na jejich úkor se obohacovat ..(31.7.2015)

Bezpečná sázka na hereckou jistotu. Bohdalku sice obecně moc nemusím, ale role podivínské, dobrotivé, naivní a prostoduché ženské ji vždy sedí. A Nárožný jako komik taky nikdy nezklame. Výsledkem jsou slabší 4*.(12.8.2015)