Interande

Interande je unikátní interaktivní film přímo ve tvém prohlížeči. Klikáním po obrazovce každou chvíli rozhoduješ, co bude dál. Čeká tě svižný příběh, spousta variant děje a několik různých konců.

Prožij rande očima hrdiny, který osloví dívku v klubu, a rozhoduj, kam se jejich schůzka bude ubírat. Oslníš ji? Zvládneš její všetečné otázky? Bude to fiasko, nebo počátek hezkého vztahu? (oficiální text distributora)

heyda

Sakra, jen 39%. Ale byl jsem z toho trochu moc vyjukanej. Dám si to znova asi tak, jak bych to udělal v reálu. Každopádně je to geniální projekt / hra. Dokázal bych si představit ještě mnohem více scén, více děje a hlavně vysvětlení každého výběru, co to znamená. Ale jinak paráda, jsem fakt nadšenej a ta holka...hmmm...k zulíbání. :) http://www.interaktivnifilm.cz/ ()

Nach

Detailní nepřesnosti v záběrech i textech mile rád odpustím. Tohle se povedlo, hlavní hrdinka je skutečně "KOST!" a střih s hudbou tomu dává ten správný drive. Takže tvůrcům přeji další řadu obdobných a úspěšných projektů a rozhodně jejich další tvorbu budu případně sledovat. Mě toto jejich krátké dílko skutečně oslovilo. 75% ()

Frajer42

Ty vole, já jsem frajer! Ty vole až k autobusu jsem ji dovedl a on ujel, hajzl. Tak šla pěcha, kráva. No co si budeme povídat...57% a nečekám, že to někdo zvládl lépe. Docela mě srala celkem malá volnost. Volba děvky prakticky neexistovala, takže jste se museli snažit sbalit tu nejvíce nedostupnou. Je to samozřejmě taková kokotinka na jedno použití a 10 minut. Rád bych si někdy střihl něco propracovanějšího a věřím, že v budoucnu se filmy třeba tímto interaktivním směrem budou ubírat. Tohle je tak za slabé 2*. ()

Tom_Lachtan

Interaktivní záležitosti jsou vždycky hodně fajn a tahle je navíc dost dobře zvládnutá technicky (filmařsky) a dívčiny ve filmu jsou vskutku sošné, ale tímhle pozitiva končí předně, hlavní postava je totální a naprostí debil, který ze sebe vypouští kraviny nevídané svítivosti a za takovou personu mám hrát? Nakašlat, chudák zrzka. Dál jsou dosti hloupě vymyšleny interaktivní prvky jako takové - občas zmiznou možnosti volby a ani u nich není jasné, co za pitomost vypadne a není jediná možnost jak to dopředu odhadnout. Dohráno jednou, pro nebývalou hovaditidu úhlavního blba hráno jen jednou. Škoda, příště lepší dialogy a jasnější volby, pak půjdu klidně na pět. ()

Marek1991

Originálne, interaktívne, zábavné. Samozrejme to nie je dotiahnuté po mnohých stránkach, je to primitívne, nedá sa niečo také uplatniť v realite, ale cením si to ako celok. Tieto veci sú formou marketingu budúcnosti a ľudí to ozaj zaujalo. 100% som nedal, musel som si pozrieť na internete návod, ako k tomu dôjsť, nebol som tými odpoveďami potešený, ale opakujem, potešila ma takáto kreatívna vec. ()

• Na konci filmu si môžeme povšimnúť autobus s logom Adosa AS. Tieto autobusy jazdia v Juhomoravskom kraji a v kraji Vysočina. (JADIM)
  • Film se natáčel v Brně a na Karlově mostě v Praze. (David838)