Reklama

Reklama

Interande

Interande je unikátní interaktivní film přímo ve tvém prohlížeči. Klikáním po obrazovce každou chvíli rozhoduješ, co bude dál. Čeká tě svižný příběh, spousta variant děje a několik různých konců.

Prožij rande očima hrdiny, který osloví dívku v klubu, a rozhoduj, kam se jejich schůzka bude ubírat. Oslníš ji? Zvládneš její všetečné otázky? Bude to fiasko, nebo počátek hezkého vztahu? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (55)

heyda 

všechny recenze uživatele

Sakra, jen 39%. Ale byl jsem z toho trochu moc vyjukanej. Dám si to znova asi tak, jak bych to udělal v reálu. Každopádně je to geniální projekt / hra. Dokázal bych si představit ještě mnohem více scén, více děje a hlavně vysvětlení každého výběru, co to znamená. Ale jinak paráda, jsem fakt nadšenej a ta holka...hmmm...k zulíbání. :) http://www.interaktivnifilm.cz/ ()

Nach 

všechny recenze uživatele

Detailní nepřesnosti v záběrech i textech mile rád odpustím. Tohle se povedlo, hlavní hrdinka je skutečně "KOST!" a střih s hudbou tomu dává ten správný drive. Takže tvůrcům přeji další řadu obdobných a úspěšných projektů a rozhodně jejich další tvorbu budu případně sledovat. Mě toto jejich krátké dílko skutečně oslovilo. 75% ()

Reklama

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Ty vole, já jsem frajer! Ty vole až k autobusu jsem ji dovedl a on ujel, hajzl. Tak šla pěcha, kráva. No co si budeme povídat...57% a nečekám, že to někdo zvládl lépe. Docela mě srala celkem malá volnost. Volba děvky prakticky neexistovala, takže jste se museli snažit sbalit tu nejvíce nedostupnou. Je to samozřejmě taková kokotinka na jedno použití a 10 minut. Rád bych si někdy střihl něco propracovanějšího a věřím, že v budoucnu se filmy třeba tímto interaktivním směrem budou ubírat. Tohle je tak za slabé 2*. ()

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Interaktivní záležitosti jsou vždycky hodně fajn a tahle je navíc dost dobře zvládnutá technicky (filmařsky) a dívčiny ve filmu jsou vskutku sošné, ale tímhle pozitiva končí předně, hlavní postava je totální a naprostí debil, který ze sebe vypouští kraviny nevídané svítivosti a za takovou personu mám hrát? Nakašlat, chudák zrzka. Dál jsou dosti hloupě vymyšleny interaktivní prvky jako takové - občas zmiznou možnosti volby a ani u nich není jasné, co za pitomost vypadne a není jediná možnost jak to dopředu odhadnout. Dohráno jednou, pro nebývalou hovaditidu úhlavního blba hráno jen jednou. Škoda, příště lepší dialogy a jasnější volby, pak půjdu klidně na pět. ()

Marek1991 

všechny recenze uživatele

Originálne, interaktívne, zábavné. Samozrejme to nie je dotiahnuté po mnohých stránkach, je to primitívne, nedá sa niečo také uplatniť v realite, ale cením si to ako celok. Tieto veci sú formou marketingu budúcnosti a ľudí to ozaj zaujalo. 100% som nedal, musel som si pozrieť na internete návod, ako k tomu dôjsť, nebol som tými odpoveďami potešený, ale opakujem, potešila ma takáto kreatívna vec. ()

Galerie (2)

Zajímavosti (2)

  • Na konci filmu si môžeme povšimnúť autobus s logom Adosa AS. Tieto autobusy jazdia v Juhomoravskom kraji a v kraji Vysočina. (JADIM)
  • Film se natáčel v Brně a na Karlově mostě v Praze. (David838)

Reklama

Reklama