Pozor na Kozoroha (TV film)

Komedie / Rodinný

Česko, 1994, 58 min

• Cesty timem

Souhlas s komentářem od dobytka podemnou... Takže nebudu v podstatě opisovat... Ale protože ani jedna ze slečen není můj typ, tak ani nebylo na co koukat. Takže jen jednu * za nostalgii...... Ačkoli... Hvězdy nelžou Bobo. Když astrologii, tak jedině a nejlépe s pánem co je vdova :-)) pak dlouho nic a případně ještě možná v nějakém tajemném historickém filmu. Astrologie se mi však líbí právě ve spojení s romantikou, tajemnem a uměním a různým uměleckým ztvárněním znamení. Ale tato astrologická komedie je opravdu ehmm... pitomá.(27.9.2018)

• dobytek

Dost stupidní inscenace na téma hororskopů, který byly tehdy celkem populární. Je to naprosto o ničem a je to dost často vyloženě trapný. A hlavní hrdina ostříhanej podle kastrolu je totální kokot. Film může potěšit snad akorát nostalgický blázny zaseknutý v 90. letech, jako jsem já. Někdy bych se o těch 20 let zpátky chtěl vrátit. Mladá Linda Rybová a Klára Issová voháknutý podle tehdejší módy jsou asi jedný, na co se dá dívat.(27.3.2014)

• tuntavala

Nesmysly.(26.9.2018)

• kingik

Mimořádné slabé zpracování brání všemu pozitivnímu, ačkoliv námět s horoskopovou mánií není úplně marný. Jenže to by se to muselo schopně podat a to se nestalo. Mladý Pavel Mang kupodivu ve své křečovité nepřirozenosti by ani tak nevadil, jako přístup k látce, kdy zřejmě došlo k chybnému pojetí mít z filmu ryzí trapnost. Námět možná vypadal na papíře lépe než ho realizovala Janečková, která tady ale hodně šla pod svoje možnosti. Chtěla mít každou druhou postavu vtipnou a přitom nakonec nebyl vtipný nikdo z účastníků. A to tenhle televizní film měl více než slušné herecké obsazení ze kterého však nebylo vydolováno nic navíc. Zvláště u Fialové zamrzí, že jako jediná snad předvedla kvalitní herecký výkon, který ovšem nebyl zužitkován lépe. Ostatní s ničím extra nepřišli a děj byl zmatený, kolikrát jsem nevěděl proč se tahle postava zachovala zrovna takhle a přiznám se, že jsem ani nevěděl o co se to všichni svorně snaží. Blbost na pátou, která je hodná zapomnění a na televizní obrazovky už raději bych ani s reprízou nechodil. 10%(20.7.2012)

• - Natáčení probíhalo v Českém Brodě. (Opsha)