Ukradli torzo Jupitera

• Francie On a volé la cuisse de Jupiter (více)
TV spot

Policejní inspektorka a profesor řečtiny na svatební cestě aneb Ztřeštěná honba za překupníky s uměním. Málokdy se stává, aby volné pokračování filmu předčilo úspěch první části. Dvěma francouzským komediím Něžné kuře a Ukradli torzo Jupitera se to podařilo. Ve filmu Něžné kuře se policejní inspektorka a profesor řečtiny potkali, zamilovali, nakrátko rozešli a znovu si spočinuli v náručí. V pokračování nazvaném Ukradli torzo Jupitera se hned na začátku vezmou a odjíždějí na svatební cestu do Řecka, ostatně kam jinam. Zdá se, že je čekají jen antické památky, slunce, moře a dobré víno, ale opak je pravdou. Osudovým se jim stává setkání s poněkud rozevlátou manželkou potrhlého francouzského archeologa, protože díky této nesourodé manželské dvojici mají na krku vrahy, řeckou policii a překupníky s uměním. (Česká televize)

PTuranyi

Vynikajúca dobrodružná komédia s detektívnou zápletkou, v ktorej opäť zažiarila trojica  Annie Girardot, Philippe Noiret a Catherine Alric z filmu Nežné kura, doplnená o Francisa Perrina, Rovnako ako v menovanom filme Philippe de Broca znovu predviedol svoje umenie vyrozprávať zábavný príbeh plný zvratov a dobrodružstiev so šarmom a bez zbytočného tlaku. Zmienená herecká štvorica mu v tom však výdatne pomohla. ()

Tomulka

Rozhodně jedna z nejlepších francouzských komedií. Hlavně pojetí role od Annie Girardot je výborně zábavné. ()

Chlo0opek

Taková naprosto standardní francouzská komedie starší doby. I ta odhalená kráska zde samozřejmě bude, aby byla splněna čárka i za tento prvek a film byl tím pádem dokonalý:):) ()

tommicek

Výborná komedie z dob, kdy je Francouzi ještě uměli točit. Skvělé herecké obsazení, režie, hudba a v neposlední řadě i dabing. Prostě kdo umí, ten umí :-) ()

ssarka

když jsem byla malá,tak jsem díky tomuhle filmu chtěla poznat Řecko,protože tahle komedie se mi vryla do srdce...absolutně úžasný herecký výkony od každého z herců plus super dabing,každá postava mi byla sympatická a patřili k sobě..snad v každé větě vtip a upřímně-dívám se na to už asi 20 let pořád dokola, pokaždé mě to rozesměje a pokaždé mám u toho stejné pocity,jako když jsem to viděla poprvé..DOBRÝ DEN,JE DOMA PAN SCHWARZ,EEE VLASTNĚ BLANKENBERG? :D ()

gizi

Skoro stejně dobré jako Něžné kuře. Te to takový povedený styl, kdy se člověk pořád baví, nenudí se a má to nějaký děj. 80%, 17.2.2015. Dobrý komentář např. Tosim. ()

Pignon

Za všechny ty dětské radosti s tímto filmem a tu finální scénu s robertkem. Děkuji Phillipe a Annie. A bientot. ()

valisimek05

Skvěla klasická francouzská komedie z minulého století. Annie Girardot je moje oblíbená francouzská herečka, skvěle ji zde doplňuje Philippe Noiret. Manžele hrají skvěle. Tento druhý díl se mi líbí dokonce více než první. Nejspíše to bude díky lepší kriminální zápletce, ukradení torza Afrodity, tedy nakonec Jupitera. ()

blackjack31

Dobrodružný, vtipný, typicky francouzský film z tehdejší doby, nostalgicky jsem si jej připomněl a absolutně toho nelituji. Philippe Noiret a Annie Girardot, pár skvělých herců, které mám moc rád. Malinko i erotiky, která je takovou třešničkou na dortu :) Napětí a velmi zajímavá kriminální zápletka, moje hodnocení 100% ()

PORTER44

Pro mě podprůměrná komedie,nezachránili to ani dva hlavní představitelé,archeolog co najde část sochy mě nepřijde moc vtipný spíš dost přehrává a snaží se být vtipný. ()

dusanmann

tenhle film podnitil mou lasku k Recku. Prijel jsem, videl jsem. Od te doby jezdim kazdy rok. porad jina mista. Asi je to laska dozivotni. nejde to popsat. musi se to zazit ale ne s cestovkou na hotelu ()