Where the Hell is Matt?

USA, 2012, 5 min

Hudba:

Garry Schyman

Matt Harding

"Tancujúci Matt" je späť. Pri svojich potulkách Matt tentokrát zavíta do Prahy a Bratislavy. Hudbu zložil Garry Schyman a skladbu Trip the Light naspievala Alicia Lemke. (kaposlav)

misulka03

Je jasné, že předchozí počin je pro každého překvapením, což toto video ztrácí. Nicméně mě nadchla písnička a jiný druh tance, což je zase příjemná změna. Stejné video jako v roce 2008 by bylo asi méně zajímavé. Odkaz na Prahu a okolní státy je pak už jen třešnička na dortu. ()

Sfinkter

Chtěl jsem dát čtyři, ale po krásné momentce z Prahy a mořského světa v San Diegu, kde Matt utíká před tuleněm, na kterého jsem nedávno na vlastní oči koukal, musím dát plný počet. ()

h0n24

Skvělý nápad. Kdo mohl tušit, že jednoduchý taneček udělá z Matta boháče? :) Zdá se, a potvrdí to i Psy (nikoliv psi!), že tanečky fungují! ()

JirkaLexa

Neuvěřitelné, kolik čisté radosti a krásy může jeden člověk vnést do života tolika lidí, byť jen na malý okamžik... 100% ()

Likan7

Pozitivní, milý, příjemný, s krásnou písničkou, HD kamerou, choreografií a Prahou. Skvělá záležitost, kterou si snad budu pouštět každé ráno na dobrou náladu. ()

Franta

Internetový fenomén, který zaujal mnoho lidí. Mě však tento klip příliš neohromil. Jednou to shlédnout lze, ale dále je to stále to samé. Celé co je zde k vidění, je chlapík, který neustále tancuje na nejrůznějších místech po celém světě. Klip však trpí téměř nulovou rozmanitostí, takže se téměř okamžitě omrzí. ()

boombang

Druhé setkání s Mattem už sice není takové terno, jako u jeho opusku z roku 2008, ale stejně mám k tomuto veselému a šťastnému chlápkovi velkou úctu - a také mu moc děkuju za Prahu. ()

CRYPT

Otřesná hudba, choreografie take není žádný zázrak a navíc nechápu k čemu toto jako pořád ještě slouží.... ()

Texxa

Vždycky si říkám, že už to fungovat nebude.... A ono jo!!! Neskutečně pozitivní věc, která musí vykouzlit úsměv na tváři snad úplně každému. Jo, a Praha boduje ;) ()