Kariérní kouč Sven právě prožívá krizi. Pomáhá lidem změnit jejich životy, ale sám je z toho svého už unavený a jeho dosavadní zaměstnání ho přestává bavit. Dává výpověď a rozhodne se uskutečnit svůj velký sen. Chce být volný jako Johan, jeho dávný přítel, dobrodruh a spisovatel, který se díky svým knihám stal národní celebritou. Odlétá do Thajska, kde chce napsat svůj první velký román. (Severský filmový podzim)

Foogas

Příjemně osvěžující romkom. Pár náhod, nereálnýho chování a trochu toho klišéa (podle vzoru pán!) s přehledem vytěsní inteligentní humor a takový to jiskření mězi dvěma lidmi (znáte z TV!), takže za mě ok, slabší čtyři hvězdy. A jen tak mimochodem, film má 600 minut. Teda 60, takže něco kolem hodiny a půl. ()

Lykr

Neamerické komedie mám mnohem raději. Nejsou totiž všechny tak stejné. Příjemný inteligentní humor. Až na ty písničky v pozadí moc povedená komedie. Horší 4* ()

Loganberry

Smála jsem se jak čerstvě nažraná hyena. Dokonale lehká, inteligentně vtipná švédská (!) komedie. Postavy krásně prokreslené, děj zezačátku lehce nezáživný, po příjezdu do Thajska se to ale rozjede jak horská vozík na horské dráze směrem dolů z toho nejvyššího bodu. "Představ si, jak odpočíváš v mojí děloze..." - díky této větě jsem ještě několik dní nemusela dělat sklapovačky. Díky Péťo Magnussovic, díky. ()

006.Trevelyan

Velice příjemná letní romantická komedie. Švédština mi do snímku zapadá. Obě vedlejší postavy mají také své kouzlo, hlavně George a jeho odstupné. Dáreček mě hodně pobavil... ()

Montmorency

První půlka velmi vtipná, skurilní postavičky (pomatený instruktor mě na horolezeckém výcviku dostal:-).....ovšem pak se to prohoupne k lovestory, za kterou by se nemusela stydět ani Pretty women a bylo po ptákách.... ()

hujerita

Výborná RomKom. Zabavil som sa, zasmial ako u klasickej komédie a aj tá romantika tam bola. Piatu hviezdusom dal za úžasnú a prekrásnu Suzanne. Ach jaaaaaaaj tá je mňam. ()

drovi

Tak to som veľmi milo prekvapený a som rád že sa ku mne tento film dostal. Smial som sa od začiatku do konca a ešte stále mám úsmev na tvári. Skvelá švédska komédia s príjemným hereckým obsadením. Odkaz pre všetkých: Bezpečnosť nadovšetko. :)))))))) ()