Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kariérní kouč Sven právě prožívá krizi. Pomáhá lidem změnit jejich životy, ale sám je z toho svého už unavený a jeho dosavadní zaměstnání ho přestává bavit. Dává výpověď a rozhodne se uskutečnit svůj velký sen. Chce být volný jako Johan, jeho dávný přítel, dobrodruh a spisovatel, který se díky svým knihám stal národní celebritou. Odlétá do Thajska, kde chce napsat svůj první velký román. (Severský filmový podzim)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (44)

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Sochoking uhodil hřebíček na hlavičku s tím, že Magnusson je švédský Jirka Mádl. Já se od chvíle, co jsem si ten komentář přečetla, prostě neubráním srovnání, kdykoli se na něj podívám, ty ksichty jsou fakt přesný :) Tenkrát na Phuketu je typická letní romkom, se vším, co k žánru patří. Takže tu hlavním hrdinům nechybí ani potrhlí kamarádi, ani drahé polovičky, které mají svým charakterem dávat jasně najevo, jak jsou pro ty dva, co musí skončit spolu, stejně strašně nevhodné. Phuket se od jiných romantických komedií doopravdy liší snad jen znějící švédštinou, jinak je to prostě klasika přes kopírák, ikdyž se sympatickým osazenstvem. Je to tak trochu Sandlerovka (50x a stále... hlavně), v níž chybí drsný a fekální humor, který je nahrazen příležitosným situačním humorem a nějakou tou hláškou (pánovo rozplývání se nad cenou piva, týpek, co vždycky schytá blbýho šéfa, nebo rozjezd vodního skůtru mě i po několikaté hodně baví a takovejch milejch drobností je ve filmu nemálo). Nevím, jak je na reálném Phuketu, z filmu, který se na něm odehrává, každopádně čiší moc příjemná letní atmosféra, kterou by člověk nejraději nasál na vlastní pěst, nejlépe se Susanne Thorson na sousedním lehátku, protože ta ženská, ikdyž umírněná, má charismatu na rozdávání a v jejích očích jsem se málem utopila. Dobrovolně. Jelikož si některé scény a hlášky pouštím opakovaně, zvedám na čtyři. 70% ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Tenkrát na Phuketu je neuvěřitelně fajnová komedie. Sice je její podstata naprosto klasická a v ničím se neliší od celé řady dalších romantických komedií, ale to zpracování si podle mě pět hvězdiček zaručeně zaslouží. Díky postavám ve filmu, díky hercům, díky atmosféře a díky prostředí. Skvělý film a splnil účel. Zvednul náladu. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Toužím po tom, abych nebyl závislý na systému, abych dokázal ledabyle odhodit svou práci a užívat si života na nějaké vyhřáté pláži. Bohužel na to nemám koule a také tak nějak cítím vyživovací povinnost ke svým potomkům, takže mi zbývá jen to, abych se občas zasnil u podobně smýšlejícího snímku. Tenkrát na Phuketu takovým snímkem je, ale určitě bych byl spokojenější, kdyby zasmečoval více povedených nahrávek na skvělou zábavu a kdyby se nekonečně neoddalovala ta chvíle, kdy si Sven s Anjou vymění i něco jiného než tělesné tekutiny. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,HLAVNĚ BUĎ SÁM SEBOU, SVENE!...“ /// Sven si uvědomí, že vlastně nežije, sbalí si svejch pět švestek a zdrhá do Thajska, páč dostal pusu od holky… no to je jedno. Nějakej úvod to mít musí, 30 minut je blbejch, naštěstí chladnej sever střídá teplej jih (východ). Jenže příběh je sterilní dál. Chlápek zjišťuje, že opustit starej život je fajn (když si najdeš babu), ale jistota je kulomet (nebo že uhlí je uhlí). Ale co vám mladejm budu já stará osoba povídat. Prostě rom-kom se sympatickou S.Thorson, která potěší už jen tím, že není Made in USA. I když by v ní klidně mohl hrát A.Sandler (a nemusel by se pak stydět). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Když u nás vyhrávala ABBA, měl jsem očka jen pro tu brunetku. (tak já ti nevím chlapče…) 2.) Cejtím se nějakej vosamělej. A zranitelnej… 3.) Thx za titule ,,playboxguest“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

emma53 

všechny recenze uživatele

"Bylo by klišovité, kdybych tě políbil? Žalostně." Moc fajn komedie s neodmyslitelně romantickou složkou, na kterou se kdykoliv podívám ještě jednou, když budu mít náladu pod psa. Obzvlášť jsem ocenila, že nebyla prošpikovaná vulgárnostmi a jinými nechutnými explicitními scénami. Jo, přesně takové lidičky jako je milá, sympatická Anya s kouzelnýma kukadlama a roztomile nerozhodného Svena s jeho později phuketským, trochu trhlým bráchou, beru do party. Z fleku bych sbalila kufry a letěla do těch nádherných míst a brouzdala se s nimi po písčitém pobřeží. Ty ostatní akce bych pochopitelně neabsolvovala, ani kdyby mně platili zlatýma cihlama :-) Sice jsem měla pocit, že je tam víc Švédů než domorodců, ale to by byla jen malá vada na kráse. Jen houšť takových prima oddechovek s maximálně příjemnou atmosférou, kde jsem se od začátku tlemila a měla jsem ten stabilní úsměv na rtech až do konce, který jsem pochopitelně předvídala, ale bylo mně to úplně fuk:-) Švédové zaperlili a že tam byl shitový soundtrack, který někoho iritoval mě nechává v naprostém klidu, protože mě do té bezva atmošky naopak sednul jak správně nasazený gaťky:-) Možná to ještě zvednu.....:-) P.S. Moc velký dík za titulky playboxguest:-) ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama