poster

Tenkrát na Phuketu

 • Švédsko

  En gång i Phuket

 • slovenský

  Vtedy na Phukete

  (festivalový název)
 • anglický

  Once Upon a Time in Phuket

Komedie

Švédsko, 2011, 94 min

 • Aljak
  ***

  Úplne obyčajná romantická komédia s tradičnou schémou. Jediné, čo ju robí trochu výnimočnou je akurát to prostredie, kam je celý príbeh zasadený - teda na exotický thajský ostrov Phuket. Ale inak nič prevratné alebo neočakávané, práveže naopak. Celé sa to nieslo v duchu bežných klišé. Aspoň že tou scenériou to bolo zaujímavé, no a taktiež niektoré scénky a dialógy boli celkom dobré, že sa na nich dalo aj zasmiať. Ale ako celok sa to nijako obzvlášť nevymyká priemeru romantických komédií. Ale aspoň nejaké oživenie. No a Suanne Thorson celkom zapôsobila, sympatická žena.(13.5.2014)

 • JohnyD
  ****

  A že to nejde! Pri dvoch scénkach som plakal od smiechu a v tomto hnusnom počasí bolo fajn sa presunúť do Thajska. Zo začiatku to síce drhne, ale ako náhle sa ocitáme na plážach zaliatymi pieskom a slnkom, tak to začne odsýpať. Švédi mi trošku dali vieru, že vedia točiť aj európsku rutinu romantických komédii 6-7/10(30.1.2017)

 • kareen
  ***

  Jasně, uznávám, že je to celé taková letní romantická pohodovka, jenže těch okamžiků, kdy jsem měla velmi neodbytný pocit stokrát viděného, bylo na můj vkus až příliš. A na to, že je to snímek ze severu, bych čekala přeci jen trochu propracovanější charaktery. Vím, že je to jen komedie, ale Švédové jsou jinak na psychologii postav machři.(26.5.2014)

 • Malarkey
  *****

  Tenkrát na Phuketu je neuvěřitelně fajnová komedie. Sice je její podstata naprosto klasická a v ničím se neliší od celé řady dalších romantických komedií, ale to zpracování si podle mě pět hvězdiček zaručeně zaslouží. Díky postavám ve filmu, díky hercům, díky atmosféře a díky prostředí. Skvělý film a splnil účel. Zvednul náladu.(20.11.2012)

 • Nifgai
  ****

  Mám velmi rada romantické komedie a tahle se vyloženě povedla! Začátek byl sice chvíli nudnější, ale když se pak děj přesunul do Thajska, tak se to pořádně rozjelo. Vtipné a trapné momenty Svena prostě nebrali konce! Film opravdu pobavil a byl dobrým zakončením pracovního dne. Jsem zvědavá na další filmy festivalu! (Severský filmový podzim)(16.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace