Kivis

Louisova rozlučka s rolí, která z něj definitivně udělala legendu. Ve svém posledním filmu hraje pořád na úrovni a vitálně. Samotná zápletka nenudí, humor už z toho nestříká jako o dvacet let dřív, ale i tak je tu několik gagů a dialogů, které jsou nezapomenutelné. Z mého pohledu se rozhodně nejedná o propadák, zbytečně nastavovanou kaši, ždímání už vyždímaného ani o nejslabší film z celé četnické série. Vždy se u tohohle kousku dobře pobavím. Díky a sbohem, Ludovicu Cruchote! ()

evangelik

...těžce sestupná úroveň jednotlivých dílů. Každý o něco horší než ten předchozí. Toto už je úplná slátanina... ()

Nataniel73

Najslabší diel četníckej série a to celkom jednoznačne. Slabé tri hviezdy tomu dávam len s úcty k Luis de Funésovi, ktorý aj napriek tomu, že už zle vyzerá stále hrá obstojne. Avšak mizerný scenár nezachráni ani on. Zatiaľ čo trápnych scénok je tu celkom dosť tak tých vtipných je o dosť menej ako v predošlých filmoch. Absenciu humoru ako tak nahrádza kriminálna stránka a film dostáva zmysel až po unesení mladých policajtiek. Tie hrajú aj vyzerajú veľmi slušne a celkovo vylepšujú dojem z filmu. Ale smutným faktom je, že tu nie je žiadna zapamätateľná scénka, na ktorej by sa divák pobavil aj opakovane. 55% ()

Icelander

Poslední snímek legendy francouzského filmu. Režisér Jean Girault zemřel v průběhu natáčení, Louis de Funés se nedočkal premiéry. Smutný konec filmové série, Funés se tu objevuje už jen jako stín své bývalé herecké hvězdy, bez jiskry v oku. Ale vždycky si u tohoto filmu nostalgicky připomenu dobu jeho slávy a zamáčknu v oku slzu radosti a smutku zároveň. Ale vždycky mě potěší pohled na Škodu 100 jak bourá v St.Tropez :-). ()

-rooney-

Další dobrodružství četníků kteří byli přestěhování do nové modernizované budovy,a byli jim přiděleny četnice na zaškolení. Poslední díl bohužel už nijak zvlášť neokouzli sem tam se podaří diváka rozesmát,ale už to není co bývávalo.V jisté míře k tomu přispělo určitě i přestěhování četnictva na nové místo. Četník a četnice by zasloužili nejspíše jen dvě hvězdičky,ale stále je tam něco co mě říká že pod 3 jít nemůžu ´=). ()

LukasCL

Poslední film s Funésem. Co se týče četnické série, tak nejhorší díl po Četníkovi v NY. Ale rozhodně nenudí. ()

xxLevandulex

Zápletka je docela zajímavá.I ten díl jako celek je dobrý,ale nelíbí se mi tým četníků.Většina z nich mi je strašně nesympatická. A to nezachrání ani vtip Funese,který mám ráda. ()

sako44

Poslední z příběhů strážníka Cruchota. A možná taky dobře, že už další nepokračoval. Sranda tam sice byla, ale už to nebylo ono. Tady ty 4 hvězdy dávám opravdu z mé neskutečné loajality z představitele hlavní postavy L. de Funese. ()