katchi

říkejte si co chcete, ale na filmy o četníkách nikdy nezapomeneme! Už jenom pro svůj typický humor a originalitu Louise de Funése. Na něj prostě zapomenout nejde. A možná si říkáte,že tento díl četníků je o dost slabši, jenže i tak se na něj rádi podíváte. ()

mira007

Taková nastavovaná kaše, méně originální, méně vtipné, ale co naplat, nostalgicky to prostě patří do veleúspěšné série. ()

bobstock

Parta se nám promněnila od začátku, ale divoké eskapády a šíléná mimika mistra Funése jede dál. Jen sem si snad poprvé všiml cituji Cruchota ´´Černoška na policejní stanici?! No to je konec lidské civilizace!! ´´ nebo Galabru ´´mouřenínka tedy omlouvám se černoška´´ To by dneska stopro neprošlo. :) 65% ()

rsimonyi

Četník a četnice je bohužel poslední a nejslabší z celé série. Film je poznamenaný smrtí režiséra (zemřel uprostřed natáčení), bohužel je to i poslední role Louis de Funese. Alespoň se vrací do filmu původní představitelka Cruchotovy ženy. ()

Lilloos

Směsice vtipných, méně vtipných i vyloženě trapných (a to především) scének z policejního prostředí. Přestěhováním ze St. Tropez ztratil film i to poslední, co mu dělalo jméno, svou typickou atmosféru. ()

Hepy13

Krásné ženy film vždy opepří. Tento četnik podle mého patří k těm lepším dílum. Také ale bohužel poslední herecký výkon fenomenálního Louise de Funese. ()

Vesecký

Neustále nastavovaný a ohřívaný guláš... Bylo to o něco lepší než Mimozemšťané, ale zas to nebylo o moc horší než New York, a tak tři hvězdičky, jenže - autorům už chyběly nové nápady, a tak sahaly k osvědčeným gagům - rychle jezdící jeptiška, zajetí na jachtě, srážky aut uprostřed křižovatky, návštěvy generála... Funesovi taky docházel dech a původní sestava četníků byla mnohem lepší - i herecky. ()

reich odpad!

A opět tady máme další pokračování vtipného Cruchota v podání Louis de Funès, No vtipné? Člověk by si myslel, že tvůrci dostanou rozum a po ufounech už nebudou dále točit další filmy. Ale ne! Dokud to nese, tak přeci je škoda toho nevyužít... Tak jakou bizarnost ti šikulové vymysleli? Přeci přidáme krásné četnice, aby to táhlo, přidáme hlavního padoucha, kterého šlohli z Bondovky, jenom ten kocour mu chyběl a vznikne veledílo odpadu četníků... Tedy veledílo bylo s ufouny, ale tohle si drží klasické dno odpadu, nevkusu a ničeho originálního... Odpad. ()

zdeny99

Poslední díl četnické série sice už nepatří mezi ty nejlepší díly, přesto je to stále skvělá komedie. A aby ještě na co koukat, tak četnický sbor byl oživen o čtyři četnice. Dvě brunety, jednu blondýnu a jednu černošku. Zřejmě i proto, aby si každá rasa tam našla nějakou tu svoji četnici a zároveň, aby se předešlo rasistickým narážkám, že v sérii nebyl ani jeden černoch či černoška. Ty jsou přijaty do sboru, aby se něco naučily, což nakonec se ukáže přesně opačně a ony učí samotné četníky. Tady komedie už kolikrát hraničí s parodií. Obzvláště když gang motorkářů zamíří do restaurace anebo se na křižovatce objeví hromadná bouračka). Poté jsou ovšem jedna po druhé uneseny a četníci je musí najít. I proto Cruschot již tradičně na sebe vezme dámské oblečení a dělá volavku jako četnice. V hledání svojí malou rolí pomůže převážně ta ztřeštěná jeptiška, která do četnické stanice přijede v kachně jen o dvou kolech. Rozhodně tento díl je představa starých aut, a to nejen francouzských. Ať už jsou to staré kachny od Citroenu, tak to bizarní zelené četnické auto, tak se ve filmu objeví i několik českých Škod 105. Zajímavostí je i to, že se vrací herečka, která dřív hrála Cruschotovu manželku. Ovšem vedle manželky pana štábního už vypadá značně staře. [21929. hodnocení, 259. komentář, 58%] ()

peetrejr

Najslabší četníkovský film.... Normálne som sa nudil. :( Proste keď je niečo raz vtipné tak to už druhý krát vtipné nebude. A to bohužiaľ platí u posledného snímku Funesa. ()

gusman

Také mně to přijde jako perfektní završení, opět vtipné (narozdíl např. od Četníka ve výslužbě) a originální. ()