The Punisher: Dirty Laundry

Celý film
Krátkometrážní / Akční / Thriller / Drama
USA, 2012, 10 min

Punisher (Thomas Jane) si ten den chtěl jenom vyprat prádlo. Potom co viděl gangstery jak ohrožují prostitutky a nasledně i chlapce, řekl si, že to tak nemůže nechat být a musí je potrestat. (Folky)

Lukaso1

Původní Punisher se mě líbil a Thomas Jane v něm byl skvělý. Nějak nechápu že ten názor sdílím sám. Tenhle kraťák nám dokazuje že ještě neřekl své poslední slovo. ()

DjangoDoe

Na kratkometráž je to jeden z najlepších kúskov. Má to grády, dobrú pointu a nevadilo by mi ani keby týchto 10 minút bolo úvodných ku Punischer II. P.S. Ano viem že dvojka existuje ale radšej sa robím, že o tom neviem. ()

Snathoras

Pojdme zabít několik lidí nerozbitnou flaškou Jacka a potom to spolu zapijeme...tato myšlenka se mi líbí a přitom jsem nad ní moc nepřemýšlel no.. xD ()

Kubi21

Varování: Pozor na JD. Bude Vás bolet hlava, budete mít kocovinu a nakonec pořádně žhavé větry. Skvělá věc. ()

minima

Má to pro mě jednu malou nevýhodu. Hudbu. Ona by se sem asi i hodila, ale prostě mě to hodně na začátku vytrhlo z děje. Ještě jsem to pro jistotu v tu chvíli zastavila, abych zjistila, jestli mi nehraje někde něco jiného. Ale zbytek je naprosto strhující, Jack Daniels je smrtící a krátká forma tomu moc sluší. ()

Cashville

Trochu sa divím, že fľaška Jacka vydržala pobiť všetkých gangstrov aby sa nerozbila, ale inak to má fajn atmosféru. Hudba z Batmana sa tam tiež hodí. ()

infernet

Krev stříká, kosti praskaj! Jít si vyprat a jen tak mimochodem naučit slušnýmu chování pár debilů (ikdyž tuhle lekci už potom stejně v životě neuplatněj)? Ale proč ne! Tenhle šunkovej nářez by si rozhodně zasloužil celovečerák! ()

Uberlord

Skvěle natočené, dobré k zamyšlení. Něco na styl "Sejmi je všechny". Jen ten záporák byl vyřízenej trošku přehnaně. ()

Lyriq

"Ya know the difference between justice and punishment?". Jelikož Punishera mám ze všech komiksových hrdinů nejraději (a že jsem řádnej komiksák), musím jako znalec podotknout, že by se do nich asi pustil dřív. Ale tohle je jinej Frank Castle, reálnější. A takovýho bych bral do celovečeráku všema deseti. :) "Bottle of Jack." ()

kolik27

Ukázka toho, že jsou i tací, co nestojí se svěšeným ocasem v povzdálí a tiše sledují něco co se jim příčí, ale strach jim nedovolí zasáhnout. ()

phasek

Nechtěl jsem si těch namachrovanejch bubáků vůbec všímat a jen si přeprat vyvoněný fusekle s trenkama a svoje oblíbený triko s Hello Kitty. Jenže čekání trvalo trošku dýl a dostal jsem žízeň. Tak jsem skočil do večerky, kde místo rákosníka seděl Hellboy na vozíku. Bylo mi ho líto, vypadal poněkud pobledle, ne jak jsem ho znal. Udělal jsem mu tedy kšeft...vzal flašku Jacka Danielse a šel pozdravit ty bubáky. Nebyla s nima kloudná řeč, tak jsem jim domluvil a tomu nejvíc namachrovanýmu bubákovi ukázal, že kurvy a chlast je skutečně vražedná kombinace......ukázka z deníčku Thomase Janea. ()

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka