poster

Tengen toppa Gurren Lagann: Ore no Gurren wa Pikka Pika!!

 • Japonsko

  天元突破 グレンラガン 俺のグレンはピッカピカ!!

Animovaný / Akční / Sci-Fi

Japonsko, 2007, 12 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • Jeoffrey
  ****

  Kdybych to viděl s odstupem od seriálu tak bych tomu asi dal jen 3*. Nic nového to oproti původnímu seriálu nepřináší a je to navíc příliš krátké na to abych si to pořádně užil, ale protože jsem to viděl jako součást seriálu a zrovna se vezu na vlně, kdy si tuhle sérii užívám tak to trošičku nadhodnotím. Plný počet ale z výše zmíněných důvodů dát nemůžu, navíc mi to ani nenavazuje na 5. episodu, protože záhadu jak se k nim vloudila ta kočka a proč jí Kamina znal jménem mi ani 5. episoda a ani začátek tohoto speciálu neobjasnili, ale jsem docela rád, že se tam objevila, roztomilé to stvoření... Takže "jenom" 4*.(2.6.2015)

 • adamulefa
  ***

  Nie je to nič iné ako krátka bonusová OVA epizóda 5,5. Zas také extra super to veru nie je, ale pre každého fanúšika bude ešte trošku času stráveného s Kaminom a kolektívom pri boji s ďalším ganmenom isto príjemný. Akciu, humor, fanservice aj animáciu si to všetko zachováva, jediné čo je len škoda, že toto OVAčko nebolo nadabované do angličtiny. "ROW ROW FIGHT DA POWAH! "(19.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace