Snívalo sa Vám včera o popolníkoch? Chcete vedieť do akého nálevu naložiť neverného manžela? Máte od hladu vidiny a neviete ich vysvetliť? Náš tím skúsených odborníkov vám poradí v každej životnej situácii. Haló je telefonická show plná zábavy v podaní známych aj nových tvárí slovenského humoru. (oficiální text distributora)

Carol Pifková

Je to tak trápne, že sa proste aj tak na tom smejem. Tie dvojvýznamy slov ako napríklad DNA a dna (kto nevidel samozrejme nepochopí), tak mi to strašne pripomína jedného známeho. Navyše Hesso Jašťerák je skvelý a prvá paródia na Búrlivé víno ako dovidenia, ten herec hovoril presne tak ako ten šedivý vlasoň z toho seriálu. Prvá čast okej smiala som sa, ale keď som to pozerala s partiou opitých ľudí tak som myslela, že mi črevá potrhá.. Lepšie 3* Najviac som sa ale určite smiala na hláške Klasický drogový pes, po lakeť. Keď tu vidím toľko odpadov, začínam mať pocit, že naša partia má asi zvrátený zmysel pre humor... čo už.. Michal Kubovčík určite najlepší článok relácie, ten je smiešny ani keď neprehovorí. Keď si to porovnám s takými trapošinami ako Bučkovci, alebo tá čierna zver čo "podnikala" tak toto si zaslúži určite viac ako odpad. ()

borec999

Ešte predtým než koncept SOS preniesol Dangl do Markízy (Kredenc) skúšal to na Jojke. A myslím si, že to dopadlo veľmi dobre, minimálne sa Slováci dozvedeli o novšej generácii komikov ako Šoko Tabaček, Lujza Garajová Schrameková, ale hlavne Michal Kubovčík (ktorý mi tu utkvel jednak ako Hesso Jašterák, ale aj ako brilantný Emil Horváth ml. ktorého si strihol s veľkou chuťou). Nie všetky gagy a scénky sú vtipné, ale pri paródii je hranica medzi trápnosťou a geniálnosťou veľmi tenká, takže tých pár ktoré mi nesadli ľahko prepáčim. Pre mňa slabších 5*, pretože mám pocit že Haló bolo o dosť vtipnejšie než Kredenc. PS: obľúbené relácie: Pexesuálna poradňa Hessa Jašteráka, Hudobná cti netratí, Páli nás v tom, Žena to nie je len mozog, Les je sviňa, Literárne okienko, Hudobná pohľadnica, Burlivý Burčiak, Dusná Srieň, Trenda. 90% ()

SheenaStaley odpad!

Už ani neviem, čo k tomuto druhu relácií povedať.... zase raz to isté ako sme už stokrát videli a úroveň sa stále znižuje geometrickou rýchlosťou.... Fakt neuveritelné.... Nechcene som to musela pozerat dohromady asi desat minut(nepočitam tri- a to fakt neprehanam- reklamy medzi tým) a fakt sa nestačím čudovať ()

Joshua2121

Hodnotením najsilnejší článok relácie a to je Michal Kubovčík, (inak by táto relácia bola zrejme odsúdená za odpad aj u mňa). No ten chalanisko má obrovskú slovnú zásobu, geniálnu fantáziu, vidno, že je sčítaný a inklinuje presne k môjmu štýlu humoru, takže mňa dokáže rozosmiať kedykoľvek. Či už ako Hesso, Karbo, Jozef Muai Thaiovský alebo sudca v dusnej srieni. :-) ()

Kefas21

Priznávam, prvá séria ma sklamala a celá sa len vliekla ako lyžiar hore kopcom v lete, hviezdilo minimum scéniek na čele s Hessom. No tá druhá to rozbalila vo veľkom štýle a už aj slovné hračky a prešmyčky sa stali vtipnými. Uvidíme, čo bude ďalej, či si banda úroveň udrží. Mimochodom, skvelý Mišo Kubovčík! ()

• Pôvodný zámer bol urobiť reláciu, ktorá by parodovala výlučne veštenie. (PATWIST)
  • Rozmýšľalo sa nad názvami Veštiareň, Orákulum alebo Bludy. (PATWIST)