2012 MTV Video Music Awards (TV pořad)

2012 VMAs

Hudební

USA, 2012, 80 min

Tak musím uznať že už boli aj lepšie VMAs. Rihanna spievala spolu s playbackom, k oranžovym šatom mala čierne tenisky aby zvládla trocha tancovať (teda pokial som dobre videla). Najlepšia vec na tomto odovzdávaní bol asi len Kevin Hart ktorý má talent baviť ľudí. Plus prišiel v sprievode trpaslíckej SBSsky ako prezident spojených štátov - šupa! No a samozrejme nesmela chýbať Taylor Swift ktorú všetci žerú ale mne je protivná a nikdy som jej neprišla na chuť. 3* a aj to je podľa mňa odo mňa veľa, pretože tieto show už nie sú to čo to bývalo kedysi. GANGNAM STYLE! :D(14.9.2012)

• tommy187

Čo mám napísať ku odovzdávaniu MTV cien? No nebolo to podľa mojich predstáv, miestami ma to až nudilo. Odovzdávanie malo až 80 minút! To je príšerne veľa ... Moderátori boli trápni, koniec koncov čo sme od nich mohli čakať ... Kde sú tie staré dobré časy keď malo odovzdávanie MTV prestíž? 40%(13.4.2013)

• drake31

Tak čoho sme boli svedkami na tohtoročných VMAs ... ako klasicky v posledných rokoch absolútne ničoho. Vystúpenia bez duše, program medzi nimi absolútne o ničom, a výsledky klesajú na úrovni každým rokom. MTV ide do sračiek to bez pochyby a u mňa ich drží nad vodou len VH1 (Classic).(8.9.2012)

• coffee...

Kde jsou ty časy, kdy VMAs byly jedna velká show. Teď, už jenom ze začátku zívám z Rihannina líného vystoupení a po závěru Taylor Swift nasraně odcházim. Nebýt Kevina Harta, který je aspoň vtipný, a té obtloustlé blondýnky, co se snaží zprnit The Wanted, tak o tom snad ani nemluvim.(8.9.2012)