Věda a současná civilizace. Interaktivní rozhovory se světovými odborníky, ve kterých je prostor pro vaše otázky a komentáře. Moderuje Daniel Stach. (Česká televize)

Milonak

Výborná volba pro večerní čas. Zatímco na ostatních kanálech běží hrůzy typu rodinných seriálů či amerických nesmyslů páté či kolikáté kategorie, na ČT vytvořili pořad, který má člověku skutečně co dát. A to zejména díky zvoleným tématům, pozvaným hostům a velkou měrou i díky skvělému Danielu Stachovi, který je na každé téma perfektně připraven - až mě zaráží, jak hluboko (z pohledu "běžného" člověka) je v tématu "ponořen" a jaké znalosti má, ačkoliv se jedná o různorodá témata, která téměř pokrývají všechny obory lidské činnosti. Daniel Stach je nejen charismatický ,ale především skvěle debatu řídící moderátor, který dokáže doslova "vyždímat" maximum z dané problematiky během necelé hodiny. Taktéž celý model pořadu s možností otázek od diváků přispívá ke kvalitě pořadu a jen podtrhuje jeho zajímavost a atraktivitu. Je smutné, že pozvaní hosté, kteří většinou patří mezi skutečné CELEBRITY, dostávají na TV obrazovce tak málo prostoru, zatímco absolutní NULY vidíme téměř denně. Ale taková je doba..... Ne všechna témata mě vždy dokážou stoprocentně připoutat k obrazovce, ale přesto nemůžu jinak, než: 95% ()

kecal

Daniela Stacha je jediný dobrý moderátor na ČT24 a tento, již tak zajímavý pořad, vyzdvihuje do nebes. Všichni ostatní by se od něj měli učit, určitě by to pozvedlo i jejich pořady, protože zatím většina ostatních pořadů vypadá, jak nějaká bulvární show z tv kanálu Blesku. Ten astronomický rozdíl mezi nim a ostatními byl vidět již v klasickém Hyde Parku. ()

kratajirka

Pan Stach společně s panem Moravcem jsou pro mě dva žurnalisté, kteří jsou na správném místě, a které bude jednou národ oplakávat. Pan Stach je připraven vždy na výbornou ať už tematicky či jazykově. Jeho akčnost, reakce jsou úchvatné. Česká telka si ho musí hýčkat!!!! ()

stuj

Pro ty, které zajímá svět v celé jeho různorodosti a rádi si rozšíří přehled. Pohledy do různých oborů, názorů, činností a osudů. Velice dobrý pořad. ()