Salinger

Shane Salerno

Shane Salerno

Buddy Squires

Lorne Balfe

Síla Salingerovi osobnosti utáhne i většinu těch zbytečných hraných pasáží a fakt, že je to místy stejně (a v případě dokumentu i nepatřičně) citově vyděračský jako některé "oscarovky" ze stáje Weinsteinovic sourozenců. I tak ale díky tématu prominete často velmi nekošer servírování faktů a celkovou roztříštěnost a nesoudržnost.(27.9.2014)

Doslova som hltal každú jednu informáciu, a že ich bolo! Jerome si toho prežil naozaj viac než dosť, a nemám tým na mysli to, že sa dožil krásnych 91 rokov. Film ma fascinoval i napriek tomu, že som ešte stále nečítal Kto chytá v žite. Musím to napraviť čo najskôr.(21.2.2014)

Výborný počin. Dobře jsou shrnuty zásadní životní momenty a idiosynkazie tohoto excentrika (géniové to mají těžké…). Až po shlédnutí mi došlo, jak významné musí být dílo, které zůstalo v pozůstalosti, a které se začne od příštího roku vydávat. Už jsem o tom slyšel, ale nevěděl jsem, že je to taková bomba.(2.6.2014)

Hroznej maratón. Ale skvělej. Rozhodně nejzajímavější dokument, jaký jsem kdy viděl. tl;ww verze: Povídky z pozůstalosti budou vycházet mezi léty 2015 - 2020. A ví se, o čem budou.(30.6.2014)

"I may present questions in my writing in a certain way but I do not pretend to know the answers."(24.9.2015)