Johanna a dobrodruh: Nebe nad Afrikou (TV film)

• Německo

Timo Berndt

Fritz Seemann

Joke Kromschröder
  • italka63

Ta druhá hvězdička jen za neuvěřitelnou typologii pilota s Jeffreym Dean Morganem, jinak filmík předvídatelný, mírně naivní, jako plus beru nádhernou krajinu a úmysl konat ušlechtilé věci. Soukromý názor - být tím pilotem, seberu jí padák a to letadýlko bez dveří nakloním třeba doprava.....(6.1.2014)

• paphaja

Já Vám nevím, po pěti minutách sledování filmu jsem se nemohla zbavit dojmu, že koukám na variantu sestřičky Stefanie, jen v africkém kabátku. Rozkouskovaní na více částí můj dojem zcela utvrdilo. Za mě za dvě hvězdičky, které jsou i tak dost.(9.1.2014)

Od nemeckeho "romantickeho" filmu jsem moc neocekaval, ale bylo to prijemne prekvapeni. Celkem povedene na nemecky romanticky film a proto 3*.(5.8.2013)

• haWranka

Ale jo, bylo to docela fajn. Předvídat se to dalo, ale příroda hezká, herci dokonce i hrajou, hudba moc pěkná. Akorát už na začátku mohli říct, že je to první ze dvou částí, které navazují. To byla pěkná podpásovka, to "Konec první části.".(6.1.2014)