poster

Johanna a dobrodruh: Nebe nad Afrikou (TV film)

 • Německo

  Johanna und der Buschpilot - Der Weg nach Afrika

 • Slovensko

  Dobrodružstvo v Afrike

Dobrodružný / Drama / Romantický

Německo, 2012, 89 min

Režie:

Ulli Baumann

Scénář:

Timo Berndt

Kamera:

Fritz Seemann

Producenti:

Joke Kromschröder
(další profese)
 • italka63
  **

  Ta druhá hvězdička jen za neuvěřitelnou typologii pilota s Jeffreym Dean Morganem, jinak filmík předvídatelný, mírně naivní, jako plus beru nádhernou krajinu a úmysl konat ušlechtilé věci. Soukromý názor - být tím pilotem, seberu jí padák a to letadýlko bez dveří nakloním třeba doprava.....(6.1.2014)

 • paphaja
  **

  Já Vám nevím, po pěti minutách sledování filmu jsem se nemohla zbavit dojmu, že koukám na variantu sestřičky Stefanie, jen v africkém kabátku. Rozkouskovaní na více částí můj dojem zcela utvrdilo. Za mě za dvě hvězdičky, které jsou i tak dost.(9.1.2014)

 • lidstrom18
  ***

  Od nemeckeho "romantickeho" filmu jsem moc neocekaval, ale bylo to prijemne prekvapeni. Celkem povedene na nemecky romanticky film a proto 3*.(5.8.2013)

 • haWranka
  **

  Ale jo, bylo to docela fajn. Předvídat se to dalo, ale příroda hezká, herci dokonce i hrajou, hudba moc pěkná. Akorát už na začátku mohli říct, že je to první ze dvou částí, které navazují. To byla pěkná podpásovka, to "Konec první části.".(6.1.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace