Jack a Vanessa se coby nastávající rodiče přestěhují do toho nejstrašidelnějšího zchátralého domu v New Orleans. Netuší však, že na něj byla vržena vražedná démonická kletba. Jackovi a Vanesse se situace brzy začne vymykat z rukou, stejně tak jako jejich neochotnému sousedovi F'Resnelovi, Vanessině přátelskému psychiatrovi, její wiccanské sestře Marjorii i detektivům, kteří mají vyšetřit narůstající počet mrtvých těl. Zachránit je může jedině elitní vatikánské komando vymítačů ďábla - nebo ani to ne? (Cinemax)

elanista1

Tazko povedat kde je ta hranica trapnosti, ktoru uz americki tvorcovia neprekrocia. Tento film nie je ani velmi vtipny, strasidelny je vobec, je len zufalo trapny. Ten parodicky zaver na Rosemary ma dietatko bol este prekvapivo znesitelny, trikrat som sa uprimne zasmial, takze nakoniec je ta jedna hviezda zasluzena. A opat som sa nechal nachytat lakavym plagatom, je naozaj dolezite na plagat dat ten spravny obrazok, spotreba sa tym zvysuje. ()

Facerr

Další ze snah o hororovou parodii a opět blbost. Možná větší, než je obvyklý, ale občas jsem se u toho i zasmál. S odřenejma ušima za tři hvězdy pro tuhle filmovou lobotomii. ()

suboss

Scéna na konci filmu s tým diabolským dieťaťom je dobrá a zábavná. Zvyšok filmu je však dosť nudný. Celkovo: Slabší podpriemer ()

Dr.Abe

Nevim čim to je, však Rob Corddry mi přijde jako zkušenej herec, už jsem v minulosti psal, jak mě tento komik překvapil v některém filmu kde hrál. A jako hororová komedie to nebylo špatné. ()

Shimmy

CO TO BYLO ?!.. hrozné, vážně. Jediné za co si film podle mě zasloužil 1* byl "F'Resnel" který mě jediný za celý film dokázal rozesmát. ()

Allein4

Že bych z toho byl paf, to určitě ne. Ale přecejen to taková ztráta času nebyla, navíc to mělo řadu povedených momentů. ()

Pythonator

Originální megaúlet, který není ani tolik parodií, jako spíš plnohodnotnou hororovou komedií s velmi zvláštním a zvráceným humorem. Na film lze použít dva úhly pohledu. Ten jeden vidí jasnou sračku. Tím druhým však musíte přiznat, že se neskutečně bavíte a čumíte s otevřenou pusou na tak morbidně ujeté scény až je to prostě prdel. Nahatá šílená babka jasně vede, ale všechny postavy jsou tak nějak dokonale napsané a obsazené, že na ně nemůžete zapomenout. Dvojka farářů a dvojka přitroublých policajtů musí svými keci pobavit a nechtěný spolubydlící ve formě otravného černého souseda vás prostě pokaždé dostane. ()

Googooplexer

Hell yes! Dám 4 aj napriek nie moc vydarenému záveru a zopár slabším pasážam. Trojkový priemer to určite nie je, aj keď to má na prvý pohľad obsadenie ako bábkové divadlo. Kto by si po tomto filme nedal domilises po´boy alebo pizza salad... Zhúlený internet cable guy je tiež výborná scéna. Jediné čoho mohli objektívne všetkých ušetriť je pani Nussbaumová. ()

Kanal

Pár čekající dítě se nastěhuje do nového domu. Manželka je posedlá ďáblem. Toť vše. Je to ptákovina :) ale musím přiznat, že jsem se několikrát opravdu zasmál. Bavil jsem se u opravování lampy. Nechtěný skoro-spolubydlící Frinell je v pohodě, paní Nussbaumová je psycho, policajti sou pěkně cáklí a dvojka knězů, kteří se snaží zabránit, aby zlo pohltilo svět tomu dávaj na prdel s cígem v hubě. Nejlepší scéna je při hodování sandwichů. Závěrečná bitka v ložnici je zase trapas. V průběhu filmu jsem několikrát měnil názor na ohodnocení, ale díky požírací scéně v bistru dávám nakonec 3 hvězdy. ()

mr_radek

Je to hrozná blbost, ale párkrát jsem se od srdce zasmál. Hlavně F'Resnel dával mé bránici zabrat (a taky chlapík, co jen přišel připojit internet a odjel). Pokud se rádi bavíte, nemáte averzi vůči béčkovým filmům a troška černějšího humoru (párkrát se tam objeví) Vám není cizí, tak doporučuji. ()

skipik12

Ja se Vám všem divim :)) Ja se počural několikrát smíchy:)) nečekejte žádnou intelektuální věc, to určitě ne. Kdo ale je uplně vyřízenej z práce, nechce přemýšlet a proste vypnout, tohle je přesně ono- uplně debilní, totalně vtipný film:) Vřele doporučuju, kam se hrabe Scary movie atd :))) jediné co mě tam naštvalo byl ten tak nějak nedotahlej konec:(( spíš opruz :) ()

Dr.S

No :-D Musim přiznat že to neni jeden z nejlepších filmů který sem kdy viděl, odpovídá tomu i hodnocení které neni zrovna pozitivní a stejně tak komentáře. Jednou budiž ale jinak asi bych si to už nepustil. Ovšem bavil jsem se ze scén kterým sem moc nerozuměl, pořád měli někoho cizýho v baráku a očividně jim to nevadilo, i když se manžel vždy nemálo lekl při střetnutí s údajným spolubydlícím :-D ()

Profík

Největší chybou je strašlivá nevyrovnanost, je tam pár slušných scén, některé vtipy fungují, některé jsou trapné, ale tempo je naprosto nevyvážené. Zvláště nefungují dlouhé nevtipné dialogy. Pokud je ve filmu akce, která má působit strašidelně a zároveň vtipně, tak tam se daří poměrně slušně, ale není tam taakových scén dostatečné množství na lepší hodnocení. Tady by asi trochu přitlačit na pilu neškodilo v určitých momentech. Potenciál to mělo, ale takto jen za 45%. ()

batuzekk

Docela příjemná oddechovka... Moc nepřemýšlet, jen něco uzobávat a bavit se sem tam vtipnou scénkou, či gagem. Do filmu jsem šel s tím, že to je béčko a moje očekávání se naplnilo. 50% ()