poster

Koncert proti konci světa (koncert)

Hudební / Dokumentární

Česko, 2012, 90 min

Komentáře uživatelů ke koncertu (5)

 • freddy
  odpad!

  Pražský koncert byl pro mě vyloženě utrpením, jen jsem záviděl lidem, kteří měli možnost sledovat v televizi brněnský nebo ostravský koncert, protože tam to podle chvilkových záběrů, které jsem měl možnost vidět na webovkách ČT, prostě musela být jízda. A cítím se i tak trochu českou televizí podveden, protože se jí povedlo mě nalákat díky upoutávkám na interprety jako jsou Mandrage, Charlie Straight nebo Buty, abych nakonec zjistil, že žádného z těchto interpretů neuvidím, protože ČT za mě rozhodla, že mi pustí pražskou část koncertu, kde jsem musel přetrpět mé neoblíbené interprety, kterými jsou Dan Bárta i Support Lesbiens. A vrchol všeho byl, že pražský koncert moderoval člověk, z jehož projevu mě už po pár minutách začala bolet hlava. Chápu, že kapela The Tap Tap je složena z postižených lidí a proti této hudební kapele nic nemám, ale to proboha tuhle kapelu nemohli nechat jen odzpívat pár písniček? Moderovat to měl někdo s kultivovaným projevem, jako je např. pan Hanák, který moderoval v Brně, ale ne někdo, kdo mi po pár minutách leze na nervy. Abych to shrnul, tak jediné stravitelné na tomto koncertu (resp. jeho pražské části) bylo vystoupení kapely Chinaski a má oblíbená seriálová píseň od Jiřího Suchého, vše ostatní bylo jen utrpením, a za to, že ČT mezi koncerty nepřepojovala a nechala mě nechat pouze na pražský koncert uděluji odpad, který ale prosím berte jen jako hodnocení pražského koncertu, věřím, že kdybych hodnotil Brno nebo Ostravu, tak budu hodnotit nadprůměrně.(20.12.2012)

 • Yardak
  ****

  Zajímavá benefiční akce, jež byla vysílána najednou ze tří měst (TV sice dávala pouze pražský koncert, ale na internetu si to člověk mohl mixovat). Hudba, kterou jsem nejvíc ocenil: Chinaski a Tata Bojs. Z moderátorů se mi hlavně líbil T. Hanák. Celkově bych tento projekt hodnotil za 4 hvězdy znamenající "konec světa".(20.12.2012)

 • Paity
  *

  Nejsem nakloněn těmto typům koncertů, které jsou nakonec více o nových technologiích než o hudbě samotné.(16.8.2013)

 • Smerfetka88
  ***

  Nemám bohužel srovnání s pražským ani brněnským přenosem, ani nevím, jak to bylo celkově zvládnuto jako přenos, ale ostravský koncert přímo v Gongu byl příjemným překvapením a fajn zážitkem. Myslím, že s Rudou (ač na něj mám taky svůj názor) jsme to v Ostravě fakt vyhráli. Stejně tak výběr účinkujících byl dobrý a atmosféra příjemná. Z toho, co jsem viděla, když se spojila Ostrava s Brnem a Prahou, to měly ostatní koncerty trochu sušší.(21.12.2012)

 • Aquarii
  ****

  Škoda, že to bylo jen z Prahy...(20.12.2012)